Нај цупика на сајту!

  1. Једног дана она ће схватити ко је заиста осећао нешто према њој, а ко је хтео само да је искористи. лоло

  2. Боли је уво, бар ће уживати са мном лололо

  3. Али сине ја ћу наћи на карти ту Црну Гору и доћи ћу вам тамо на нудистичку плажу и махати тукијем до колена а тебе ће бити блам пред њом. Сад ћу да ти пошаљем пвт

  4. Ево, Нато, види што он хоће, само мисли на то да ти гледаш колика је њему мурица!

  5. Сад га блам кад је видео на пвт колика ми је пенишчина. Шта ћу такав сам.
    Лаку ноћ црногорче, ако сад можеш заспати. :)

  6. Ја не машем курцем около, ја га стављам ђе му је мјесто, момак :)
    То је исто као кад се мој комшија хвали да је купио ауто, а нема да сипа у њега, па му почива у дворишту док он иде бусом :)

    Лаку ноћ и теби, остаћеш сувог :р

  7. Ја имам шта да сипам! И пре ће бити да ми је бус паркиран у дворишту ако ме разумеш.

  8. Не разумијем.

  9. Лололол, нисте нормални :))

  10. Мада ја Нату не посматрам тако сексистички као ти.
    Ната је анђео који би ти црногорче скрнавио. Ја не. Ја сам џентлмен. Она је превише добра за тебе. Видео сам дефицију шећер сад не могу да је нађем која описује то што хоћу да ти кажем. лоло
    поздрав

  11. Чујеш ти сад извлачења... Нека сад те приче, прво си помињао да имаш неку мурицу велику и да ћеш да машеш пред њом, а сад је као не посматраш сексистички као ја.
    Ееееее, није нико ћор и пглу толико, ајаксе

  12. Ја сам јој написао песму у којој она може читати танане нити мојих осећања које из душе преточих у стихове не успевши да нађем довољно велике и лепе речи колико их она заслужује као што и сама песма моја каже!

    ти си написао нешто од чега би се боље мој неписмени, ракијом наливени чукун-чукунђед уз гусле лирски изразио. Тишина.

  13. Можеш ти да паламудиш у том геј стилу кол'ко оћеш, само ти се скраћује мурица, тј можда и не скраћује, али у њеним очима ипак да....
    Жене воле кад се момци глупирају за њих, а не кад постају гејеви који пишу плачипичкасте пјесмице
    Псссссст :*

  14. И још себе фалиш тамо ђе су коментари, то је исто као да си јој рекао ЋАО, ЈА САМ... ЈА САМ... ЈА ИМАМ БМВ! Лололо :)

  15. Stvari izvlačiš iz konteksta da bi naveo vodu na svoju vodenicu. To ne prolazi ni kod mnogo sitnijih riba prema kojima je osoba oko koje se sporimo nemerljivo važnija i veća.
    Kod nas u Srbiji je sad 4 a.m. pa odoh da spavam.
    Ti pokušavaš da me diskriminišeš kada ja odem ali SMarko ti dobro znaš da ja nisam Crna Gora a da ti nisi Tomaš Sivok pa da prednost dupliraš u sudijskoj nadoknadi. Više sreće u revanšu.

  16. Imamo Pičke na sajtu?
    To niju pičke to su isfeminizirane gorile.

  17. Jao, mene se sviđa, morda i nije baš pametno pošto je žena na položaju, ali čta bi, tako volem moćne žene, uhhhhh!

    http://vukajlija.com/recnik/autori/4931

  18. Ja ne znam, ali ako postoji dno dna, onda je to postovanje "prepičaka" na ovoj temi i drkanje na postove istih.

  19. Jebote, koliko nisko možete potonuti?

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.