Нај цупика на сајту!

  1. Ahahah, Smare i Ajaks sabili. E al' pazi taj zonfić. Napišeš jednu pesmu i svakoj kažeš da je za nju pisana.

    I onda naiđe neka hipsterka koja prati radove tih alternativnih umetnika kao što si ti i ispostavi se da zna tvoju pesmu.

    Nego kome je mlada Nata pohitala u zagrljaj nakon svega?

  2. Ja sto sam gledo slike od ovih sto su mi frendovi na fejsu, mogu dizdvojim Nata4Miku, Katiju, Цыплёнок. Mozda ima jos neka, ne mogu se setim.

  3. Ja ne znam, ali ako postoji dno dna, onda je to postovanje "prepičaka" na ovoj temi i drkanje na postove istih.

    Да, али неки су тако и јебали, да се не лажемо.

  4. Рецимо?

    Dugo bi trajalo nabrajanje...

  5. Тај неки радуљица, а и нећемо сад приватне информације на видело, па није ово vukaleaks.ch, јебеммумиша.

  6. Тај неки радуљица, а и нећемо сад приватне информације на видело, па није ово vukaleaks.ch, јебеммумиша.

    Realno :)

  7. Опуштено, пусти ми пвт ако је некул овако:)

  8. Nekul je i na pvt, možda neki neće da se to zna...

  9. ma što ne kažeš čače curi da sam ja tako jebo, između ostalih... neću se ja ljutiti

  10. То су јавне тајне. Сви знају ко је кога јебао.
    А то је зато што они који су се јебали морају да истртљају да су се јебали, нарочито жене.
    Па се после љуте кад сви сазнају. Редовна појава овде.

  11. То су јавне тајне. Сви знају ко је кога јебао.
    А то је зато што они који су се јебали морају да истртљају да су се јебали, нарочито жене.
    Па се после љуте кад сви сазнају. Редовна појава овде.

    Lolo, realno.

  12. lolo džimi najebo si kad ovo vidi rockangel

  13. Да, да. Као што рекох.

    Ja ne znam, ali ako postoji dno dna, onda je to postovanje "prepičaka" na ovoj temi i drkanje na postove istih.

  14. nije dupli olololo

  15. lolo džimi najebo si kad ovo vidi rockangel

    Нисам мислио на њу уопште. Колико знам, она је својевремено јавно писала о својим сексуалним активностима и преференцама, тако да се не рачуна. Или има нешто што не знам? Нисам у току, слабо се виђам у последње време с вукајлијашима, а трачеви најчешће севају уживо.

    Мислио сам на оне што се скривају, па се накнадно прочује.

  16. nije dupli

    Do jaja! Cimaću je sa original profila, sa ovog i nisam neka faca lolo

  17. već je iscimana... lololo

    EDIT: nema ništa džimi, odnosno mislio sam da se i to računa...

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.