Prijava

Имаш брате те шатре са разним врстама зике.

Имаш брате те шатре са разним врстама зике.

znam, bio sam pre 6-7 godina, jednom samo. najdojajac je bio u jednoj kafanici de je lik sharmonikom pratio proseravanje Branka Vidakovića, neka fora stend ap komedije, Bane prelud čovek, izvrištali smo, a on je bio pijan ono baš. Tu sam se i najbolje proveo s burazom tada, pili neko domaće belo vino i jeli prasetinu bez salate, jer salatu naplaćivali jebemihusta 250 dinara a parče leba 50!
EDIT- e da, i ono brdo skorz gore iznad, gde se kamarišu oni sa 'jeftinijim ulaznicama', tu je takođe do jaja za bleju

У том ресторану на брду седе министри, немам муда да одем горе, за кафу би ми узели сома.

У том ресторану на брду седе министри, немам муда да одем горе, за кафу би ми узели сома.

ne tu bre, još iznad, na onoj visoravnoj poljani, iznad onog stadiona gde je šatro mejnstejdž, odakle može da se vidi celo mesto

il sam ja prolupao pa se ne sećam gde se tačno nalazi to brdašce gde se okupljaju ljudi dodmore i izbleje, van direktne buke i gužve

nemam ja ništa protiv eldepeovaca, autonomaša, drogoša i LGBTeovaca otkad sam prodo svoju osamdesetčetvorku

Da dodam, nemam ni ja ništa protiv radikalskih i SNS ljančestera otkad mi isteko rok trajanja one boce sa sarinom.

il sam ja prolupao pa se ne sećam gde se tačno nalazi to brdašce gde se okupljaju ljudi dodmore i izbleje, van direktne buke i gužve

Ja idem svake godine(zadnjih 7 odprilike) al to brdašce nisam primetio...

Valdemare, totalno si nezanimljiv. Idi na egzite i pij ekstaze.

Чек', чек'... Не верујем да је Валдемар елдепеовац, нити аутономаш, што значи да је дрогош или елгебетеовац. Аууу..

Чек', чек'... Не верујем да је Валдемар елдепеовац, нити аутономаш, што значи да је дрогош или елгебетеовац. Аууу..

Ništa otoga, nego ne volim kad neko lupa tako. Mada, istina je da su svi koji dođu na Guču zadrigli radikalski nepismeni krmci, a ovi što idu na egzite gej Čedini narkomani. Uživaj, Srbijo, pozdrav.

А ми што не идемо нигде? Пупсовци? :Д

Вама кад Коштун направи фестивал, позваће Битлсе и Дорсе :)

И ЕКВ са све Младеновићем.

kad je to rodoljupsko okupljanje, doso bi i ja ako sam tamo, da sljudima popiem pivo, a ne da gljivarim bunike po pederskim festivalima

ne može ti si turski sin

kuzmane, za tebe, po kazni, nema vise moje pise.

ахахаххаа Атифе

Дођи, кад викнемо у сред оне руље "Атифе ош пиво" има да те рашчерече :Д

ima da uperim prstom i vičem TI ONO BEŠE IZ SREBRENICE ATIFE

ма не селим се људи ја, идемо код зета утузлу.

Је л' мора свака тема да се претвори у тупљење курца о Србима и балијама и усташама и курцима и палцима?