Prijava

Pa ovako osetljiva mora. Jer se po Guči šetaju bradonje sa kokardama i kamama u zubima :) Kak oćekivati nazoćnost pripadnika Srba katolićke vjeroispovijesti?

Јебач, то је овде неизбежно. Један паметан човек је то приметио пре скоро три године: http://vukajlija.com/forum/teme/12870?strana=3#post_619385

Један паметан човек

Мора да си копирао погрешан линк ;)

Па нећу ваљда друге да цитирам? То би значило да постоји неко паметнији од мене.

Ово за који дан сунце ти јебем, тек сад видим који је датум. Ај ко ће све нека се јави да видимо шта ћемо и како ћемо.

ja sam u Arilju od prvog do petog - bojkotujem Guču jer nemam kintu da odem...

Одвоји кинту за бус, за остало се не брини.

ma lako je za prevoz, nego nas mnogo :)

idem sa famelijom što bi rek'o Luks, malo da deca dišu kiseonik, mi to ovde u Vojvodini nemamo...

Bruse, već sam Konte Zira korigov'o, molim te da povedeš računa:

To "sfamelijom" ide skupa, gramat'ka, ne pitaj zašto, samo ide ;-)

neću zaboraviti drugi put, zahvaljujem na korekciji - čovek se uči dok je živ :)

ја сам нешто планирао и ове године, не бих да пропустим, ал' да га јебем, још нисам сигуран.
ал' ако дођем и буде као прошле године налажење с џелом и јебачем јеби га одма' у дупе.

Ja dolazim potvrđeno!

idem sa famelijom što bi rek'o Luks

famelijom što bi rek'o Luks

famelijom

Luks

хм

Ово је Главни реко на чету, цитирам:

ja mogu da idem sad u subotu u rekovac i ostao bi i nedelju, pa u ponedeljak i utorak na guču, pa kući i opet u petak na guču- nači rastava braka ја сам геј
možete da mi prosledite telefone na pvt pa da zovem kad stignem

И ја сам мислио додем у Чачак у суботу или недељу па ако оће он може да бане код мене, а може и Роки да дође са њим пошто је он близу тог Рековца па да зјевамо код мене, у понедељак уватимо неки превоз до Гуче, тамо рокамо и чекамо остале. Ви сад јавите овде шта сте решили, каћете.

hhahahaahah bače dobro si ovo ukombinovo hahaha

Нема овде никаквог прецизног договарања ко на оној дрогошкој теми, овде све спонтано, ионако се нећемо сећати сутра ничега.

Najavljujem prisustvo

Е пази вамо. Пошто сам ја организатор овог скууупа, да ми се јавите ко све долази.

Ја сутра пичим за Чачак, тамо сам у стану. Поподне ако некога нађем идем бусем у Гучу. Ко буде пролазио сутра кроз Чачак може да ми се јави да сврати на ракију, каву, све редно па да идемо заједно. Ја сам гледо сад са неким људовима на чету, неће нико пре четвртка, петка. Ај сад ако вас не мрзи да напишете ко долази и кад да вас метнем у први пост.
У четвртак је Лукасов концерт, значи то се не пропушта. Ви сад видите како ћете.

Gore si piso da nema preciznih dogovaranja.

Strankinje su za vikend tamo a i bača ćemo ubediti da ostane do nedelje iako je trebalo da peva na romskoj svadbi.