Prijava

Posto sam cuo da automobil moze da bude rupa bez dna..
I eto razmisljam dosta vec.. Koji auto da uzmem..
Oko 1500-2000 evra...
Za te pare (bilo bi pozeljno) da ima servo i air bag-ove, da se ne kvari cesto, da ima delova, da nisu skupi.. I da je pouzdan, da me ne ostavi na pola puta, posto sam 'pak jos mlad vozac i ne znam da baratam nisacim ispod haube..

Tako da, moze neko da mi preporuci neki dobar auto u tom cenovnom rangu, i takvim osobinama? (nemci pre svega, mada i drugi dolaze u obzir)..

Nabudži Golfa 2

Evo, baš mi je ujak dao budžet 3000 evra meni i starom da mu nabavimo auto.
Našli smo fiat punta, 2006 godište, 51 kw, 77 konja što je sasvim pristojno za 2800 evra, sa svim papirima.
Fiat Brava dizelaša za 2000 komplet servisiran.
Što se tiče ako hoćeš Švabu osim golfa teško ćeš naći šta jeftinije.
Možda neku četvorku malo stariju za 3500 evra, opeli možda samo korsa ili astra u krajnjem slučaju :D
Škode, fabija od 2001-2003 godišta :D i eto ga :D

a jebešga, ako žrtvuješ te erbegove i servo, mogao bi da uzmeš i neku opel korsu malo stariju, to je lep autić... malo brnči kao kosačica, ali može biti jako pouzdana... eventualno neki punto pešes godina star, tu imaš i erbegove i servo, ali punto ima limariju kao mokar karton...

Ford Ka.

Ima sve štos naveo, i uklapa se u cenu.

morao sam da guglam da vidim šta mu to preporučuješ... onaj Nano bolje izgleda :)

Nemojte predlagati dečku te flafičaste autiće

Ја терам Ровер 45 и презадовољан сам аутом. Код нас ровери генерално имају репутацију да су непоуздани и да су делови и поправке страшно скупи, што није тачно. Постоје у Београду, Чачку, Пожаревцу отпади који растурају аутомобиле и све је могуће наћи (нпр. пар задњих штопки 2500 рсд, стакло на возачевим вратима 1000 рсд...).
Једна од мана им је што то није продајни ауто, тј. кад га купиш даћеш мање паре него за немца у тој класи, али га је касније тешко продати..

Баш ме чуди што неће нешто скупо а лоше.
Ти би да се јебеш, а да ти не уђе.

E i bez zajebavanja zajebi dizelaše uzmi benzinca

Kupi OPEL SENATOR
jače auto za male pare neš naći, auto koje more nagurati 360 na sat za 500 evra, samo dijelove nikad nećeš naći :D

Za te pare jedino razumno resenje je Punto.

Ili Golf II , 90+godište, 1.6 dizel

Ili Opel Vectra i Suzuki Swift

Punta uzmi, ne izgleda loše, gradski autić.

Odjebi astru i ta sranja. Neki punto, clio 2 (taj se jos u francuskoj proizvodio), skodu neku, tojotu neku (neunistivo), mozes i PUG 206 jer ima delova ko salate, golf 2-3... Sirok izbor! Samo bezi od tih matorih raga sa 2000+ kubika (tip vectra i ti ostali). Dusa isterana i skupa registracija.
Dobro otvori oci jer u tom cenovnom rangu je najmutnija trgovina. Pilicarenje klasicno.

Reno klića 2 je sasvim pristojan autić (beži od 1,5dci) i ako naletiš na nekog koji nije izrauban do krajnjih granica, dodaj koju stotku i problem rešen...

možeš da nađeš sasvim pristojne fiate vrste stilo, brave, brava itd ili vozila s kubikažom od 1.1 do 1.6.
zajebi golfove, osim ako nije neka dobra troika za te pare. zajebi dvojke, sve su kršine sa bar 2x vraćanom kilometražom i nema mlađih od 25 godina gotovo. to ti ne treba.

za te pare, i manje, možeš da nađeš i popularnu kocku
http://cdn.tradebit.org/usr/gearheadred/pub/9002/bmw316i1990.jpg
naravno, ako je u okej stanju. auto jedanput.

ma i kocke ne možeš naći kao što govoriš i za golfa. Čak i teže.