Prijava

ma i kocke ne možeš naći kao što govoriš i za golfa. Čak i teže.

to da, ali neka sa sobom povede neku iskusnu kajlu koja ima iskustva s kockama, veruj, ako je lik bar 5 gdoina vozi ovakav bmv, na probnoj vožnj može da kaže dal je okej ili ćaoće.
i da, UAN DAZ NAT SIMPLI UPOREĐUJE BEMVE S FOLKSVAGENOM!

ja malo potražio kocku što reče manijak:

http://www.polovniautomobili.com/oglas3559531/bmw_316_316i/

97 godište, navodno prešao 160 soma a 500e traži, nije mi ništa jasno o.O

pa, nije registorvan i strane su tablice, nema tu nejasno ništa

Jebeš ga, ćaletov jaran ima golfa dvojku 1.6 dizel, kupio od neke babe iz Njemačke, auto ojebalo, ne troši više od 5 eventualno 6 litara na 100 kilometara, 91-92 godište, a prešao malo više od 100k.
BMW troši jebo ih pas manite.

pa koliko bi još keša izašlo da se to sve sredi? ili oš reći da je kraden? ovako po slikama auto deluje vrlo dobro. mada se ja opet u to ništa ne razumem lolo

Jebeš ga, ćaletov jaran ima golfa dvojku 1.6 dizel, kupio od neke babe iz Njemačke

kupio od neke babe iz Njemačke

babe iz Njemačke

to je to. al tako nešto treba naći ipak.

pa koliko bi još keša izašlo da se to sve sredi? ili oš reći da je kraden? ovako po slikama auto deluje vrlo dobro. mada se ja opet u to ništa ne razumem lolo

ne kažem da je kraden, ali da vredi da se sređuje odnosno 'legalizuje' za naše puteve, sumnjam da bi se vlasnik tako lako odrekao ovog lepotana. vrv ne može da nabavi papire za njega.

pa i to što kaeš. jbg, za 500 evra je ovo vrh auto, baš sam se naložio ovako na prvu loptu, al je pravo sumnjivo :D

A i te babe su već sve i rasprodale. To je to od golfova :)

za tog BMW-a, eventualno kad bi imao prava na povlasticu pa da ne platiš carinu i porez.

E da i nemoj da kupuješ u Šapcu

oduvek su me alfe nervirale zato što prednju tablicu ne moš staviti kako treba, ubija me to :D

Tablica joj je najmanji problem

Realno, do jaja su alfice za te pare, al samo sa onim 1.9 JTD il kako već motorom.

Uzmi ovu alfu i pičaka k'o salate. Samo nemoj da je voziš preko džombi, autić je veoma lak iako se vodi kao limuzina. Ja ga ljuljao rukama, umalo se ne prevrnu jadan

Opa, fala za predloge ljudi, sada redom idem :)

E i bez zajebavanja zajebi dizelaše uzmi benzinca

Ne volim dizelase uopste, samo benzinca, sa gasom ako moze :3

Kupi OPEL SENATOR
jače auto za male pare neš naći, auto koje more nagurati 360 na sat za 500 evra, samo dijelove nikad nećeš naći :D

Ne trazim jak auto :) ne trazim auto da 2 plate mojih dam na registraciju, trazim onako fin, ne mora brzo da ide, vazno da ne trosi puno, da je onako zanimljiv za voznju, da je lep itd.. A i mehanicki dobar i pouzdan...

Ili Opel Vectra i Suzuki Swift

Razmisljao sam o vektri..
Ali ako ima 1.6 odlicno je..

Odjebi astru i ta sranja. Neki punto, clio 2 (taj se jos u francuskoj proizvodio), skodu neku, tojotu neku (neunistivo), mozes i PUG 206 jer ima delova ko salate, golf 2-3... Sirok izbor! Samo bezi od tih matorih raga sa 2000+ kubika (tip vectra i ti ostali). Dusa isterana i skupa registracija.
Dobro otvori oci jer u tom cenovnom rangu je najmutnija trgovina. Pilicarenje klasicno.

Veruj mi tako sam i ja nesto razmisljao.. Mislio sam sad da uzmem golfa 5, audi a4..
Ali smanjio sam budzet, ne zelim mnogo da opeljesim moje..
Vidim nekog Punta onog kec, starijeg.. Cujem da su dobri motori kod njih..
I clio nije los, lep mali gradski auto..
Jedno vreme sam bio zagrejan i za 206.. Al tu su nekako podeljena misljenja..

Ja i trazim auto tu negde oko 1.6, 1.8 u vr' glave, a i upravo to, za registraciju treba se da sve iskuce..

možeš da nađeš sasvim pristojne fiate vrste stilo, brave, brava itd ili vozila s kubikažom od 1.1 do 1.6.

Stilo je sranje, zamena sijalice kosta 500 dinara!
Zato sto je nekako zajebano utaknuta tamo, cale moj pokusao kolegi da zameni nema sanse, mora kod majstora sa nekim specijalnim home made alatom..
A i cale mi za Bravo prica da izgleda lepo, da je lep auto, e sad kakav je..\

A za Alfu sam cuo lose price, auto je lep i sve (italijan) ali kazu da mu je motor sranje..

I sad jedno pitanje, ima li nekako sanse da se ugradi u auto servo sistem?

Opa dziso, prodo si kucu. :P

I sad jedno pitanje, ima li nekako sanse da se ugradi u auto servo sistem?

Koliko znam, ne moze.

http://www.polovniautomobili.com/oglas3625135/opel_corsa_c_12_16v/

Ova korsica ne izgleda lose. Nije joj velika kubikaza, nije velika reg., sedamdespet konjica, fin gracki afto.
Alfe mnogo lepo izgledaju, ali su nepouzdane.
Moze i neki punto da dodje o obzir, dvojka npr., nije los.

Nisam jos dziso :)

Da, na korse sam zaboravio, rado bih i nju vozio :)

Ja bih vozio i kadet iskreno, samo taj servo mi fali...
Ne znam sto, al jebiga..

koj će ti servo, jebeš preldžiju koji nije jak u rukama lololo