Prijava

Proviron zajeb'o Džejmi Olivera i Mišel Obamu u borbi protiv gojaznosti. "Uz 3 posta na forumu vidljivi rezultati za 21 dan, do 15 cm manje u struku."

JEbem ti poslednji post.

Debeli treaju da vežbaju u svoja četiri zida. Bar dok se ne prepolove.

Sad ću da tupim, nekad dok su ljudi verovali da postoji duša, koja je količina aktivnosti bila posvećena i koja količina literature napisana i koliko znoja proliveno za njeno očuvanje i unapređenje - ista ako ne i manja u odnosu na današnju svetinju TELO. Gledam ne samo da li su mi debeli ljudi gadni ili ne, već mi smeta kult tela. Ovi što žderu pa su se pretvorili u svinje i ovi što vežbaju i prave od toga stil života dve su strane iste stvari, telougađanja. S tim što prvi ugađaju svojoj proždrljivosti, pa su malo gadniji po izgledu, ali gordost i nadmenost mnogih sportskih faca mi se ne sviđa. Ideal bi trebalo da bude stara Grčka, gde su borci u areni bili i pesnici, ali tamo su i filozofi bili državnici i vojskovođe, pa jbg...

Dok je bijo Tito, nije bilo problema sa gojaznošću, odkad je umro, hrana je postala dostupna i smrtnicima, postadosmo đembeli, TITO VRATI NAM SE DA SMRŠAMO!

Debeli treaju da vežbaju u svoja četiri zida. Bar dok se ne prepolove.

Ne moraju da vežbaju, mislim neka rade šta god hoće među svoja četiri zida, ali ne smeju napolju, može da ih vidi neko dete pa da postane debelo.

Upravo to, plaše đecu Srbije. Mada mi nije jasno zašto uvek prvo krenu u teretanu, nek trče i voze biciklo, to mnogo bolje pogađa stomak, ili barem nek šetaju ako je tračenje teško, a biciklo im puca pod pritiskom.

I da idu jedan po jedan, ne smeju da idu po dva, ni da se ne daj bože okupljaju na javnim površinama. Danas debeli, sutra pedofili.

Ove slike su preterivanje u oba smera, kao što si naveo u nekom prethodnom postu.

šta je ovo prvo koji kurac? xD

menijesamodosadno

Једино што не могу да схватим је преједање. Како јеботе?! Ја не могу да се натерам пар килограма да набацим, а неко успе, кад наступе они ланчани новогодишњи празници рецимо, за 7 дана да набије 10 кила... Јебена стока.

Мислим, једем колико за тиме имам физичке потребе, ништа преко тога не могу.

pre 2 dana

slazem se

Iz krajnosti u krajnost. Od debelih koji leče svoje frustracije hranom pa sve do onih sa manjkom samopouzdanja koji pred ogledalom dižu mrtvi teret.
Rad ZGADIJO! Jebeš teretanu, idi mešaj malter pa ćeš smršati i dobiti savršene obline. Malter je samo nasumičan primer. Nećeš sa suzama u očima žvakati hranu i kukati kako si debo ako si okupiran nečim. Isto tako nećeš ići u teretanu i plaćati da bi dizao gvožđušinu ako imaš volju i plan šta sa sobom da radiš ostatak života. Možda hrana jeste primarna potreba i okupacija svih živih jedinki ali ako je već imaš dovoljno onda je vreme da svoje biće obogatiš i uzvišiš nekim novim iskustvima, nekim novim veštinama, nekim dostignućima. Teretana je kurac a ne dostignuće, mršavljenje je kurac a ne dostignuće. Nije validno a i već je prošlo nekoliko vekova od kada su se ljudi na osnovu fizičkog izgleda svrstavali u podobne i nepodobne. Zdravlje je pre svega bitno. Kako fizičko tako i psihičko. Teretana i dijeta su odraz lošeg zdravlja. Više psihičkog nego fizičkog.
U obe krajnosti je izražen taj način ocenjivanja ljudi na osnovu fizčkog izgleda. Strah i asocijalnost i u neku ruku lenjost utiču na odluku o tome da li uopšte krenuti jednom od tih stranputica. Jebeš ti sebe ako misliš da ćeš podići svoju vrednost fizičkim izgledom. Podićeš ali samo u očima onih koji su isti takvi psiho slučajevi kao ti. Ne pripisuje sve fizičkim predispozicijama i naslednim osobinama. Glupost nije nasledna.

Ako su prirodne proporcije prikazane na slikama koje je valdemar okačio onda sam ja podvodni konj.

Огадих очи, прочитах скоро све постове. Осећам одбојност према гојазним људима, јер имам трауме из детињства, са овим људима као главним актерима. Ипак, то су предрасуде. Гојазност је само један од ретких ВИДЉИВИХ манифестација ЛОШЕГ КАРАКТЕРА. Када би се наши греси и мане виделе као гојазност што се види, мислим да нико не би излазио на улицу.
Гојазност је као и мршавост, показатељ неког поремећаја и небриге о себи. Чињеница је да су људи налик на животиње и да само гледају шта ће да поједу, појебу или да се истичу у чопору. То је жалосно али је тако. Срећом, сви ови психички поремећаји (јер сујета и доказивање су свакако поремећаји), могу да се излече, што неко рече - мешалицом или радом. Досада је корен многих зала, па и гојазности.
Ми још немамо гојазне људе попут Американца, али то није утеха. Деца су нам све дебља и глупља. Да се уплашиш. Е, то ме заиста плаши - клинци више не иду на клацкалице и љуљашке јер - исте не могу да издрже њихову тежину.

Гојазност је само један од ретких ВИДЉИВИХ манифестација ЛОШЕГ КАРАКТЕРА.

I suđenje o ljudima na osnovu njihovog izgleda jedna je od manifestacija određenih crta karaktera. Nisam još siguran kojih i kakvih. Ali ako hoću da budem mršav, koga treba da boli uvo za to? Isključivo mene. Neka me zaobiđu, moja stvar. Isto i ako hoću da budem debeo. Gledajte svoja posla, siguran sam da svako od vas ima neki razlog, a boga mi i način da popravi sebe, umesto što pljuje po drugima.