Prijava

247, ckm. :)

Blizu sam bio. E imaš PVT, pa pogledaj ako te ne mrzi.

Ај сад сви да се дувамо како добро пишемо. :)

To nisam nikad rekla, ali jesam rekla da se vezujem za svoje defke. JA VOLIM! nolajferolololo :)

Da, Bili, koliko ja imam? :D

Не спамујте, јебемумиша

Kako je on Always Sunny in Phil uspeo da skrnavi groblje kad nije imao ni prst?

Je l' to Bili postao moderator ili šta? :)

Je l' to Bili postao moderator ili šta? :)

Има круну чоек

Rekoh ti 63, smorka. :)

PROTIV
Dosta je bilo ktitorskog zuluma i brisanja definicija!!!

i brisanja definicija

pa ne mora da ima ta funkcija

Колко ја имам?
Никада нећу прежалити ону дефиницију о Соњи Колачарић. :шмрц:

pa ne mora da ima ta funkcija

to i ja kažem. i da nema funkcije beskonačnog štancovanja defki, pet više od onog što ti je dozvoljeno i eto kako neće biti spema i ekspres progresa.

Ma znam, nego je ovde dežuran, dobro bi se snašao u toj ulozi :)

Zašto me mrziš što volim Sonju Kolačarić?

А реално сад, девојка нема благе везе са глумом. Али уместо да иде на курац као Катарина Многосамлепадркајтесвинамененемавезештоомашујемхрватскинагласак Радивојевић, она је толико уберпреслатка и симпатична да једноставно не можеш да је хејтујеш. Њено немање појма што се тиче глуме је на неки необјашњив начин ултрадопадљиво и просто не можеш да је критикујеш, јер то је јебена Соња Колачарић. Нееее, не може се рећи јебена Соња Колачарић, не слаже се, толико се не слаже. Реално, да крене да коментарише крикет гледао бих крикет, нема везе што нема појма. Уствари, то што нема појма би вероватно допринело томе да крикет постане омиљени спорт целе нације, јер њена смотаност је тако слатка. Слатка је толико да не можеш да је муваш са шабанским фазонима(јел ти тата терориста хехехе) зато што се бојиш да ће се окренути, отићи, изаћи на кишу и истопити се. Она јесте антиталенат, али зрачи. Не, не зрачи тако да добијеш рак кад те погледа са ТВ-а, више добијеш шећерну болест. Кад прави оне фаце што би требало да изгледају опасно не изгледа глупо, него још више кул. Јесте, она је убедљиво најслабија карика у филму Мртав ладан. Ал опет, да нема ње не би филм био тако добар. Зашто је то тако? Е па, то је Соња Колачарић, најбоља светска лоша глумица.

И немојте ме мрзети што волим Соњу Колачарић.

pih džordi 20 na groblju a 36 živih, skoro pola pola :p

Ma dovoljno je samo da možemo da editujemo svoje defke, vidimo grobalj i editujemo nik jedanput mesečno.

ахахахаха Соња у одабране лагааано