Prijava

Популарне свирање курцу, избијају они којима се у кометарима сви лепо исћаскају да дође до изражаја док пређе ту границу довољну за насловну. Дакле, ДА БИСМО СТАЛИ НА ПУТ КОМЕНТАТОРСКОЈ СЕКТИ, прво одабране па популарне.

ukinuti popularne,mislim da se mnogo mulja,ali bas mnogo...

Ма не муља се уопште, зовнеш петнес ортака да те изгурају на насловну и малтене имаш одабрану. Као што сам ја јуче урадио.

Ne znam, jebiga, nemam ortake na sajtu, niti hoću da kukam što ne uspevam da nagonim skor za popularne, nego prosto je sve otišlo naopako, nelogično je, to su bar simptomi koje uočavam, možda druge zabole, ali jbg, visim ovde često, pa reko da pomenem.

Ма не муља се уопште, зовнеш петнес ортака да те изгурају на насловну и малтене имаш одабрану. Као што сам ја јуче урадио.

taj rad...a i ima jos nacina za muljanje,sto je najgore to nije jedini...a mnogi bi iskoristili svaki maksimalno

a i ima jos nacina za muljanje

На пример?

a mnogi bi iskoristili svaki maksimalno

Mene to ne zanima, pošteno. Nisam neki sad svetac, ali prosto me zabole za to. Nikad nisam dao sebi plus sa duplog ili sl.
Drago mi je da neko pročita neku moju defku, eventualno se nasmeje ili bar opsuje :)
Ovako, može da se lako desi da neki skrndelj ode u popularne, a jako dobre defke ostaju u mulju. To se svakako može desiti, ali ovako tek.
Leptir-efekat, kako reče Mile.
Popularne su na neki način i ranije bile posećivane, mada ne baš direktno, preko kalendara: odeš da vidiš najbolje kotirane defke za taj dan. I to treba da bude, ali ovako se istumbalo opako.

Ништа, одсад како напишем нешто качим на Пуја, јес да ме мрзе тамо али набићу ваљда више од 20 поена и сваки дан сам на насловној. ДОЖЕ, ПАЗИ СЕ! СТРАЈО, ЧУВАЈ ЈАЈО!

Ništa, mi ostali ćemo da spremimo po 500 dindži (ako je ostala ta cena), pa polako :))

Па, мислио сам да смањим, ал треба ми за патике неке зајебане ер макс фул шљаштеће или леопардасте. Тако да нисам у могућности да дајем попусте.

Nema veze, bač, sirotinja je uvek bila zgodna za urinisanje :)

Mene to ne zanima, pošteno. Nisam neki sad svetac, ali prosto me zabole za to. Nikad nisam dao sebi plus sa duplog ili sl.
Drago mi je da neko pročita neku moju defku, eventualno se nasmeje ili bar opsuje :)

t+33333333333

Šta znači ovo, Punjač? Nisam valjda istransferisao?

На пример?

ih,samo pogledaj realno,razmisli o tome makar malo nacices vec 3,lolo

ne,count zero,to znaci da se slazem s tobom totalno

Aha, OK, malo si me zbunio nekim ekstra-karakterima :)

to t sam slucajno stavio lolo...al moze da sluzi kao t-totalno