Prijava

Za crnogorske klubove navijaju jedino ovi Crnogorci jer oni je vole Srbe, logicno.

i nemoj da pises saNpioni, sa velikim N da bi pokazao kako namerno gresis u pisanju, a ne da si glup ko sto i jesi

KOLIKO OVAJ POST JEBE KOME GOD DA JE UPUĆEN

NAPRED VOSHA LEEEEEEEEEEEEEEEEEE

#državniprvacisrbije

ТАКОЕ БРАЋО САМО ВОША

šta je ov o zar se ne igra danas gostovanje?

i to moram da se pohvalim da sam za kratko vreme uspeo jako možda čak i pola sata i doguro sam do negde oko 15 soma i na kraju nas (bio josh jedan vosha) sjebe masni turčin siguran sam da ima preko 20 soma mase sada-govnar

ali imam ja lek za svaku boljku evo printa
http://i.imgur.com/0uhcKp4.png
i ako sam nekome ulepsao veche onda je moj cilj ispunjen

Očaj igra prvo pol, vidi se neiskustvo

izvnijavam se unapred ako sam na bilo koji nacin narusio dinamiku sajta refresovanjem ovakve teme znam da je spem nemojete me kazniti mozda mi je ovo sve sto mi je ostalo u zivotu
JEBEM VAM MAJKU VOJDVODINA IGRA NIKO NI DA ME OPSUJE OVO SE JEDNOM DOGAD

Dajte nekog normalnog za diskusiju na temi pls

Tibore, Zlatomir je genije, zna da igraju na prekide, i ne kaže igračima da jebeno ne prave kornere, haha napravili za 40 minuta 9 kornera G E N I J A L N O.

Stanisavljević dobar, ostali gokurac. Ivanić se nije video. Ožegović je odličan za sad, da krade vreme jedino.
Ovi igraju presing, napadaju duboko, i umesto da cepaju duge lopte, glume Barselonu. Sve u svemu, manje više sam očekivao ovako nešto, samo sam očekivao nešto više šansi za Vošu.

Opet, može Voša da ga mune, MORA!

Eto, dok ne naiđe neko normalan, jbg.

slažem se, iz tvojih usta u božije uši prijatelju

NORMALNO DA SE GUBI KAD NE PRENOSI LAZO :(

jbg, klasa iznad su, ajmo makar dati jedan za šansu na velelepnom karađorđu