Prijava

Istorijski. Austorugari proterali Turke. Sad su mladići iz Bosne na redu.

Titula u ovom raspadu od prvenstva! Sad ili nikad!

Helló, Magyarország!
Ferencvaros István főnök csalogató ha egy pisztolyt kaphatnék hol vannak a fényes szelek meg kéne bolondulni zuhanj te bombázó!

Gratulálok!

JEbi Šerifoeeeee !!!

Gledaće se evropski krem ispod krema u srpskoj Atini.

hahahaha, mamu im jebem, da im jebem
imala 7 parova na tiketu i jedino vojvodinu fulam (naravno, mislila sam da će izgubit hehe)

Ладно сам крено сад да отворим тему и сконтам да има

Vidro međede ne vraćaj se u Novi Sad. Čeka te Firma na stanici.

hahahahaha
e, moj najbolji drug s faksa je mrtvi firmaš, onaj najgori, tako da, ako ništa-imam štelu :D

Vidro ti ćeš biti vođa navijača s druge strane Drine. RedFirm Međedi.

iako su mi simpa te pošalice s međedima, stvarno si smorio međeda, dube :D

Рече жена која држи међеда на аватару?! о.О

interesantno, sve utakmice koje su prenosili na RTS-u naši timovi su izgubili... Tole i Tijanić, TT sindrom...

Kako sve... :)
Mada oni u tandemu sa Strajnićem, daju TST sindrom jači i od TNT - a.

Ne mislim samo ovo kolo neho i inače, ne pamtim kad sam gledao neku tekmu na TV da su naši pobedili osim one sirote mlade reprezentacije što sam se šokirao za ručkom kad uzviknu komentator da su prvaci Evrope. Ja nisam znao ni da učestvuju u takmičenju...

Ovo kolo imamo 1 nerešeno i tri poraza... Izvukli smo 0:0 protiv Černomoretza, slavili smo 3 dana i 3 noći!
Što jest jest, jesu baksuzi, a tek "Miljan Milićević" i kompanija na prvom... lakše mi da gledam tekme u kladionici nego njega da slušam...
Nego, jopet svaka čast Voši, a i opet se dokazalo da je Nikolić odličan trener.

što sam se šokirao za ručkom kad uzviknu komentator da su prvaci Evrope.

Lazez kurvo! :)
Igrali su u 15 do 9 uvece.

Igrali su u 15 do 9 uvece.

Prvo ne znaš kad ja ručam, drugo ne znaš u kojoj sam vremenskoj zoni, a treće ti si gledao utakmicu u realnom vremenu jer si znao za nju, ja sam gledao u reprizi, a i to je dobro za mene - obično gledam utakmice posle dve godine u onom prilogu "Kako smo nekad dobro igrali fudbal" :)