Predlog: Malo moderatori dolade na forumu

  1. Ne treba ni da se ne banuje.
    Ako kvalitetno ispemujes i ne popijes bar dan banane nemas osecaj da si bilo sta uradio. Samo malo oladite sa trajnim i ovim zadusnickim od ceteres dana.

  2. Ako kvalitetno ispemujes i ne popijes bar dan banane nemas osecaj da si bilo sta uradio. Samo malo oladite sa trajnim i ovim zadusnickim od ceteres dana.

    Тако је.
    Ја сам и за квалитетан спем добија' по три дана сваки пут :)

  3. @Reme, rekao sam da je to malo previse, a cak i u humoru mora da postoji granica, a i skor na posteru govori da nisam jedini koji ovako misli

  4. a cak i u humoru mora da postoji granica

    Да у хумору постоји граница, не би био хумор.

  5. Humoru nikako granicu ne postavljati, gubi poentu.

  6. На форуму нема дискусије јер нема ни интелигентних људи који би покренули исту. А још мање оних који би је одржали.

    To nije istina, jer ja sam baš inteligentan.

  7. Да нам је више таквих као ти. :)

  8. od svih prijedloga i zamajavanja na Vuki, ovo vukajlisko proljece najvise je imalo nekog uticaja na rezim Vukajlije, srecom nisu padale vlade, a bogami ni glave

  9. Eeee, ona dobra stara vremena kad si morao tražiti da te odbanuju jer modovi zaborave....

  10. To nije istina, jer ja sam baš inteligentan

    Valdemar duradi nešto!

  11. I nemojte misliti da će neko odbanovan automacki da pravi sranje.

    Eno primjer seljaka veseljaka.

    Kad sam se nagodio sa Džimijem da ga odbanuje i stavio svoj nalog na kocku očekivao sam da će budala napraviti sranje u roku od 2 sata.

    Kurac, uđe čovjek povremeno, izlupeta se u svom stilu i ode.

    Mislim, jeste on tempirana bomba ali ipak je zanimljivo sa njim.

  12. Forum se pretvorio u to da masa ljudi tvrdi kako je Azra neki EKV fazon božanstva. Evo još malo će ulicu da mu traže.

  13. Forum se pretvorio u to da masa ljudi tvrdi kako je Azra neki EKV fazon božanstva.

    TAKSIRAJ ANĐELE

  14. TRG'O GA ZA KRAGNU
    ISJEK'O GA SKROOOOZ!!!!!

  15. Ја овде о форуму. Мислим да је један од проблема сајта што пати од синдрома теме "Сликама добрих жемских и прелџијском музиком против филозофија на форуму" или тако нешто. Кад се јави интересантна и паметна тема на форуму, ту је сто њих који ће да је испемују, можда намерно, а можда једноставно хоће да кажу понеку иако благе везе немају, па онда терају то у дискусији док се не претвори у још гори спем. Могао бих да наводим примере аутора, ал нећу. Или ово са Џонијем, постаје смешно, реци да ти се неко свиђа као музичар а да је у неку руку контраверзан, одмах постајеш секташ... Мало је људи који уопште хоће да прочитају шта други пише, мозгом да прочитају, већ пријатељ улети, прочита пар реченица, налепи ти етикету, и остатак расправе одлепљујеш то са себе. Не дај боже да неко прочита мало дужи пост ако га се директно не тиче.
    Мишљења су као гузице, свако га има, па ваљда и неко ко стално виси на темама о спорту, теретани, кладионици и разним забавама може да има мишљење о озбиљним темама, али ми се чини да је сајт претежно добио спортско-забавни и неозбиљан карактер. А духовитост без дозе озбиљности јесте спрдање, веома низак облик духовитости.

  16. Или ово са Џонијем, постаје смешно, реци да ти се неко свиђа као музичар а да је у неку руку контраверзан, одмах постајеш секташ.

    Što se u'vati za mene odma', kao što sam napisao na temi o jebenom Štuliću, zajebavam se.

  17. Мислим да је један од проблема сајта што пати од синдрома теме "Сликама добрих жемских и прелџијском музиком против филозофија на форуму"

    Јбг, тема није лоша, мало даш себи одушка, бациш неки народњак и неку фину тету, нема ту ништа лоше.

    Прочитао сам овај твој пост, остало си поприлично у праву.

  18. Mada ne mogu da poverujem da si se toliko našao povređenim što sam se sprdao na njegov račun, pa si pisao ovoliki post.

  19. Ja bih da mi brišemo Divi Gavaja, avikakooćete. I da banujemo na sedam dana za svaki post filozofije na forumu, i to je ugodno. Ohohohoho

  20. VRATITE NAM DŽONIJA ŠTULIĆA EVO VAM LEPA BRENA!!!!!

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.