Predlog: Malo moderatori dolade na forumu

  1. koji je ovaj čak patišpanji fejl transfer vata kada ga čitaš

  2. Evo sad gledam, skoro da i nema takvih tema, ali kad se pojavi socio-politička tema, ili bilo kakva istorijska ili kakva god, da ne uleti deset retarda i napiše nešto tipa "Država d'uradi nešto" ili slično. Ajde kad ulete Seljak veseljak, Radjard ili neki do jaja autor pa napišu nešto dobro i smešno, nego odjednom navala klinaca 92-98 koji spemuju glupostima, registrovani su pre 3 meseca pa do godinu dana i misle da su "poznati" autori i jako kul ako na svakoj temi napišu njihovo govnjivu doskočicu

    Slažem se.

  3. Mislim da u prvom postu teme, treba da stoji ozbiljna tema, spem stop ili tema za šegu, i da se svako pronađe u datom trenutku, u zavisnosti od sopstvenog raspoloženja...
    kad nisam za sprdnju, kad sam ozbiljan idem na Valdemarovu temu, čovek intelektualac, ozbiljan, što da ne... Čak za svaku pohvalu! Tu prosto, ne treba da bude dozvoljen spem, i po žalbi kreatora teme, autor bi mogao dobiti od 1 do 3 dana odmora...
    a kad mi se sprda idem na Jebačevu temu o Radetu Lackoviću, i slično, gde će biti dozvoljen spem i sprdačina...

    Možda je rešenje da se odvoje dubokointelektualne tema od tema za dušu...
    Moje predlog, a vi kako oćete...

    А ако баш не можеш да одолиш и имаш пошалицу да бачиш у ову озбиљну тему?

  4. Primetio sam da reci kao kurac, nabijati i Sloboda Micalovic vise nisu dobro dosle na forumu. O cemu onda da pricamo, pitam ja vas?

  5. koji je ovaj čak patišpanji fejl transfer vata kada ga čitaš

    Meni tvoja keva vata muda dok je karam opaaaaa

  6. Veći ste separatisti od Vojvođana sacte počeli da odvajate i ozbiljne teme od ostatka sajta!!!

  7. Ma to razdvajanje i prvi post je čista glupost, samo podići prag tolerancije i to je to.

  8. Gle sad segregacija. Pa nisam ja Ivan Klajn jebeni sa cvikerima na vrh nosa. Samo mi je žao kad ponekad dobra tema bude upropaštena upadima bez smisla.

  9. Посебан Ве це за спемере! И да се возе на задим седиштима!

  10. pazi ti to, doskočice samo smeju autori kao što su radjad i čak himself da prave, ukoliko nemaš staž preko 4 godine i nisi prošao čakov test za sarkazam i humor ne smeš, u suprotnom će te čaktišpanj večno prozivati da nisi na njegovom nivou, ozdravi čake soon.

  11. ti Vejve samo neka nova pravila i nove banove bi da uvodiš. Ne znam kakav ti je to fetiš prema pravilima i banovanju.

    Brate, nemam fetiš prema banovima, al bezvlašće nigde ne vodi... pa pogledaj samo kakva nam je država. JBT!

    А ако баш не можеш да одолиш и имаш пошалицу да бачиш у ову озбиљну тему?

    Spremi se da snosiš posledice, od 1 do 3 dana, sem ako nisi mod. lol
    Ne, ozbiljno, zadrži za sebe, il plati što je enter brži od pameti...

    @Txe Prof
    Već sam ti rekao na definiciji, da bih imao mnoge reči hvale da kažem, al prosto ne mogu jer danima ne bih imao mira od uhoda poput Thilma koji je ubeđen da je u Australiji trenutno leto i da oni skapavaju od visokih temperatura... hahaha

  12. Kad sam ja rekao da samo određeni autori smeju da spemuju i da se sprdaju? Nego sam rekao da je sranje kad na temi o lupam, recimo Hegelu dođe neko tipa "Rale96" i napiše: "Jebem ti Hegela, nemac glupi" ili tako neko sranje.

  13. Čače, i ja kažem na ozbiljnoj temi, ozbiljno!
    Pročitaj moj predzadnji post, ne računajući ovaj...

  14. Brate, nemam fetiš prema banovima, al bezvlašće nigde ne vodi... pa pogledaj samo kakva nam je država. JBT!

    Ali pogledaj prvi post ove teme.

  15. Вејв, напусти тему, пусти одрасле да разговарају.

  16. Čuo sam neki klinci u zemunu pričaju o vukajliji i takmiče se, ko ima najviše odabranih daju mu 1000 dinara da mu izdrkaju kurac, a najstariji je 98. ja kontam to je vejv, pa čisto da proverim.

  17. Ali pogledaj prvi post ove teme.

    Pa?
    Tema jeste da autori iznesu svoje mišljenje o tome kakvi kriterijumi da budu...

    Gle sad segregacija.

    Ne kažem ja da nekom ko je poznat kao neko ko voli sprdnju da je zabranjeno da postuje na "ozbiljnoj" temi. Ne. Ali mora da postuje bez trola, normalno, bes sprdanja i spema.
    Takođe, ni tebi niko neće braniti da pišeš na temi Rade Lacković kad si raspoložen za šegu...

  18. Pa?
    Tema jeste da autori iznesu svoje mišljenje o tome kakvi kriterijumi da budu...

    Ne baš. Tema je o tome da se malo olabave pravila, a ne da li da se pooštre. To apsolutno ne dolazi u obzir.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.