Predlog: Malo moderatori dolade na forumu

  1. Ombre, dobrodošao si da mi izdrkaš kad god hoćeš. I to za džabe!

  2. Primetio sam da je prava navalica relativno taze registrovanih novih članova koji misle da su ufatili kaizena za mudo glumeći nekakvu veličinu na sajtu (lol, veličinu na sajtu аџаџаџ) čak i samo ako se pajsad - pojave na četu i prosipaju nekakve lejm komentare kako tamo tako i po defkama ili forumima. Toe loše. Mora se poštovati nekakva davno uspostavljena nezvanična hijerarhija ovde, koja inače teli mi to ili ne, postoji.
    Klinci i klinke, mojne ste etenšn kurve, to stvara samo kontraefekat

  3. Vejv je objasnio neke stvari. Brao za Vejva. Samo ga vi smatrajte nekreativnim blavacem, decxko je budućnost.

    http://www.youtube.com/watch?v=4GBJRCtJtmU

  4. Primetio sam da je prava navalica relativno taze registrovanih novih članova koji misle da su ufatili kaizena za mudo glumeći nekakvu veličinu na sajtu (lol, veličinu na sajtu аџаџаџ) čak i samo ako se pajsad - pojave na četu i prosipaju nekakve lejm komentare kako tamo tako i po defkama ili forumima. Toe loše. Mora se poštovati nekakva davno uspostavljena nezvanična hijerarhija ovde, koja inače teli mi to ili ne, postoji.
    Klinci i klinke, mojne ste etenšn kurve, to stvara samo kontraefekat

    Tako je! Gde je nestalo poštovanje?

  5. Ombre, dobrodošao si da mi izdrkaš kad god hoćeš. I to za džabe!

    ali ja imam više odabranih, znači cimaš se do Karaburme i neću ti dati ni pola kurca za džabe

  6. Riho, uvek si dobrodošao da staviš samo mene u pratnju.
    Jesam pročitao na tvom profilu da nisi ovca, al ono, možeš napraviti izuzetak kad sam ja upitanju. :)

  7. Svi koji se vređaju za puši kurac, jedi govna i slično treba lepo da se samoubiju jer net a ni život nisu za njih.

  8. Meščini, neki bi čoveci imali srčcu želju da preoblačimo na sebe monokle i konzumiramo Earl Grej dok lasno priličestujući diskutujemo estetska kriterijumočestvija i kritikovočestenija racionalnoga rezonovanija, navodeći referencije iz starostavnijeh tabakah i savremenijeh diđitalnijeh spisa, i sobirajući s vrsnim vnijanijem vaskojake besede. E, to ja nazivam parada inteleđencije, umilne blagoglavoljivosti i ljubeznoga kućnojega vospitanija, i neke jerarhije u pisaniju iz kojeg se silno i sovršeno naravoučenije može blagoroditi.

  9. Evo, vidite, ovakvo klinačko napušavanje bih ja sankcionisao i banovao.

    Kao ne napušavamo se ali mrzimo jedan drugog i kao napušavamo se na višem intelektualnom nivou i jednom Skočimišu zgadite život u tih 5 minuta ALOOO BRREEEE

    Bolje da mu napišeš MA TERAJ SE U PIČKU MATERINU! i završiš sa spemom.

  10. Meščini, neki bi čoveci imali srčcu želju da preoblačimo na sebe monokle i konzumiramo Earl Grej dok lasno priličestujući diskutujemo estetska kriterijumočestvija i kritikovočestenija racionalnoga rezonovanija, navodeći referencije iz starostavnijeh tabakah i savremenijeh diđitalnijeh spisa, i sobirajući s vrsnim vnijanijem vaskojake besede. E, to ja nazivam parada inteleđencije, umilne blagoglavoljivosti i ljubeznoga kućnojega vospitanija, i neke neke jerarhije u pisaniju iz kojeg se silno naravoučanije može blagoroditi.

    http://i.imgur.com/bjAjJWw.jpg

  11. SKOČIMIŠE TERAJ SE U KURAC!!!

  12. Svi koji se vređaju za puši kurac, jedi govna i slično treba lepo da se samoubiju jer net a ni život nisu za njih

    realno skroz

  13. TheWaveRider
    Riho, uvek si dobrodošao da staviš samo mene u pratnju.
    Jesam pročitao na tvom profilu da nisi ovca, al ono, možeš napraviti izuzetak kad sam ja upitanju. :)

    http://www.youtube.com/watch?v=38YIMgtEMFU
    Uaaaaa uaaaaa eeeeeeee

    Skočko ti si šumar, ne shvataš ti te stvari.

  14. Forum odavno nije bio ovako živ, i to pogotovo utorkom u podne.
    EL RADITE BRE VI NEŠO U ŽIVOTU IL SAMO DŽABALEBARITE?

  15. Ne kažem ja da nekom ko je poznat kao neko ko voli sprdnju da je zabranjeno da postuje na "ozbiljnoj" temi. Ne. Ali mora da postuje bez trola, normalno, bes sprdanja i spema.
    Takođe, ni tebi niko neće braniti da pišeš na temi Rade Lacković kad si raspoložen za šegu...

    Наравно да не. Један пост се може сматрати офтопик, а овде је проблем што један постави неку глупост, а онда још десет њих остави глупост. Е то је спем. Треба имати меру и чак и та озбиљна тема, уз мало оффа и слично, неће бити затрпана ђубрем.

    Смара што се сајт увек прилагоди корисницима, а никако корисници сајту, јер се на тај начин губи "квалитет" или поента сајта.

  16. опет почо да читам и опет ме мрзело, јер кењате донекле тим дугим постовима.. видех да је неко изнапушавао вејврајдера, ако сте, смрт дупелисцима!

    може одабрана?

  17. и како болдујете, подебљавате та слова уста вас јебем

  18. на почетак и крај за италик

    на почетак и крај за болд

    на почетак и крај за болд италик

  19. може одабрана?

    Imaš popularnu defku, faktički na naslovnoj, u kojoj dominiraš i ti bi odabranu?
    Nezahvalniče!

  20. hahahaahhahahah reme objasnio aaaaa

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.