Predlog: Malo moderatori dolade na forumu

  1. одустајем. Каизене педеру. Ставим само једну звездицу и он одради италик. Пет пута сам едитовао пост.

  2. једна звијезда за италик
    две за болд
    три за болд италик
    на почетак и крај.
    ЕДИТ: Ха, доскочио сам ти Каизене.

  3. Ставим само једну звездицу и он одради италик.

    Ne možeš više k'o čovek da pošalješ smajli sa tri poljupca. Pi!

  4. ne menjaj reme onaj post jebem te usta da imam čemu da se smejem :d

  5. test

    test

    ustavasjebem

  6. ПА не мењам, пробавао сам да му објасним са звездицама, али сам попушио курац у три едита. Тако да сам оставио онако.

  7. Imaš popularnu defku, faktički na naslovnoj, u kojoj dominiraš i ti bi odabranu?
    Nezahvalniče!

    немам! свако добро

  8. Daj nam i ti nešto ko Zyc i Agi, napravi nam malo nešto, nešto da se razbije monotonija.

    HHAHAHAHAHAHAAHAHAHA daj napusti jebenu saranu.

  9. Је л' се овде пријављује за одабрану?

  10. Ja mislim da modovi treba da ostanu na forumu, da čiste govna, kad vidim temu Šćepakadabra šizenje, ili Vukajlija dr (S)Moroa, razbio bih sebi komp da ga nisam od svojih poara kupio, jedan -dva kavlitetna posta i onda šizenje radi šizenja i usiljene fore I humor. Kad sam bio početnik nisam se bavio forumoom i nisam postovao na istom ali sam redovno čitao i kidao se od smijeha. Sad je to sve prežvakano i izlizano, i glupe su teme koje se otvaraju, čak sam i ja otvorio nekoliko glupih tema.

  11. Је л' се овде пријављује за одабрану?

    Ja sam kontao da je cela tema maska za to, pa uzo dodabiram.

  12. men fali još samo jedna dimam pristup grobljetu
    R E A G U J S I S O !

  13. Ne znam, sad me je Bačje naterao da se ozbiljno zamislim nad prvim postom.

  14. Meni fali još jedna, da imam jednu više!
    R E A G U J
    A ovo za oštre modulare, da ne komentarišem, bem li ga, poslednji ban dobih đuture sa još 6 - 7 likova, ne znam za njih, ali ja zato što se NISAM svađao na temi... Chill doood.

  15. Ja sam kontao da je cela tema maska za to, pa uzo dodabiram.

    Agi, postovao sam preko 10 puta !!! Reaguj!

  16. Nema ja pito još pre 3 strana niko ne jebe 2%.

  17. Kako ne jebu, vidiš da dobiše i Leprikon i Kajtezzz (doduše, dobre su im defke)...

  18. Hahaha, pazi Lepri dobi odabir, pa jebote, stvarno se omehknuli. Haha

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.