Predlog: Malo moderatori dolade na forumu

  1. OTKLJUČAJTE MI FOTOGRAFIJE

  2. јебе ми се за одабир реално,али одабирајте ово кад већ терате шегз

    http://vukajlija.com/prokleta-kurva/4882

  3. I ODABERITE MI NEŠTO

  4. Кајзен мало да олади са програмирањем нема појма сајт не ради

  5. МЕНИ ФАЛИ ЈЕДНА ОДАБРАНА ДА ДОБИЈЕМ ПАЛАЦ, РЕАГУЈ

  6. manijaku seronjo, umesto da pomazes da malo povratimo sajt, ti odma ajd pa da zakacis kurac ako moze.

    picko.

  7. неш јебати

  8. reci kelte, jel vredelo skrolovanja:)
    edit:nazvo si me seronjom pičko pederu!

  9. Оћу и ја одабрану, фале ми две за гробље.

  10. Da odaberem dve za groblje? Težak izbor.

  11. Оћу и ја одабрану, фале ми две за гробље.

    Ti si za groblje odavno. :)

  12. Гробље је највећа превара на сајту икада не може ништа да се види сто страна најновијих сто страна најпопуларнијих и можеш да тражиш ако знаш шта ти треба, зашто се кајзен стисо за гробље?

  13. Zakaj ste cigani? Oćete na milostinju na groblje.

  14. Кад смо већ код испуњавања жеља, може мени неко да да једно 500 евра, не требају ми одабране? Фала!

  15. Гробље је највећа превара на сајту икада не може ништа да се види сто страна најновијих сто страна најпопуларнијих и можеш да тражиш ако знаш шта ти треба, зашто се кајзен стисо за гробље?

    sta si ti, neka masna goticarka pa se motas po grobljima?

  16. Е ако може мени десно штоп светло за Пежоа 405 и десни фар, био бих захвалан.

  17. I meni fali samo 23 komada da promenim nadimak da me ne drkaju više! :))

  18. И Целте шта лупаш "сјебасмо форум ненамерно" кад је опште познато да се урушавање форума систематски спроводи већ годинама почев од погрома јебања па све до гушења мултукултуралних тема на мађарском и сродним језицима, уз свесрдно форсирање треш говнарских тема морам да се изјадам и да окачим нешто своје. Напушите се што се каже курца

  19. Što si ulećo u kanal?

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.