Prijava

Dok neko od nas, modova, ne bude dokon, pa ne napiše nova pravila ponašanja, do tada mogu jedino da zažmurim na neke prijave na temi za prijavljivanje vređanja i spemovanja.

Međutim, moram i ja primetiti... Zašto je tako frapantno vređanje ako ti neko napiše da pušiš kurac? Posebno ako mu pre toga na normalno pitanje odgovoriš drkoški ničim izazvan. Ćuti i istrpi. Puši kurac, jedi govna, cmok-cmok. Zaboravi se do sutra, zašto bi iko morao biti banovan?

Hoću reći... načelno podržavam Celtovu inicijativu, ali dok ne promenimo pravila, uvek će se naći neko da tužaka zbog toga što ga taj i taj smara. Ej, smara?!? Onda, ili ostaje da ne gledaš temu za prijave (koja je sama po sebi prečesto transfer), ili da se napraviš lud kada se neko ljudski pičkara... ili da banuješ, kad ti već ukažu i putem PVT-a na problem, jer su, jebi ga, pravila takva. Onda moraš, najčešće.

Što se foruma tiče, neka se prepucavaju ljudi. Dok mi se neko lično ne požali, neću ni proveravati šta se zbiva, čak i kada primetim pičkaranja. A i nakon žalbe, vrlo često samo upozorim.

Dakle, Celte, skuckaj nova pravila ponašanja, rado ćemo da ih na mod forumu pročešljamo i posle toga objavimo i primenjujemo. Čisto da ne ispadne kao i algoritam za Popularne, lolo.

javice se, prebacio sam mu 20x na forumu.

ocu da vidi da ne lupam u prazno, da kaze jos neko ovo sto mlatim ko blesav

Ne slusate me na mod forumu!

Teško je slušati kada nema zvuka. Još uvek su ovo nemi filmovi. ;-)

ovo pisem pri skroz zdravoj svesti i cistoj pameti.

Teško je poverovati u ovo - ipak si ti jedan od moderatora. A i da nisi - Vukajlijaš si, hehe.

pravite sranje od foruma.

Sjebasmo forum nenamerno.

Odluči se: mi ili ti i mi.

uvredio se mamin sin. boli me.

Ovo sam pročitao zamišljajuči glas Pabla Franciska. Bilo je smešno. Hehe.

ja kontam da treba da razmodujemo kostica i smarka...oni tako banuju kad neko nekom napise "pusi kurac" i tako te sitnice...

ide mi na kurac kad pogledam zadnju stranu banovani, i od toga 90% vredjanja, i sve isti moderator banovao.

Jeste, pusti ljude neka se vređaju do iznemoglosti. Kada nemaju šta da odgovore, neka se napušavaju - to je ok i legitimno. Pa, da - tako je najbolje, definitivno.

Odbanujte Caru, Samhaina i još neke.
I loše trolujete decxaci.

E da, htedoh to da pomenem. Nije danas zabranjen spem i trolovanje. Samo se to radi loše.

Озбиљно, убили сте сајт. Ако нећете да остане занимљиво као на земљорадничком форуму морате дозволити спем, доста спема, да се људи иживљавају на форуму, иначе ћемо и даље гледати филозофирање и јадање. Овако је вукајлија исто ко и ана.рс, само зелене боје.

Treba ovde dodati nove opcije: što više poena imaš, da možeš da kupuješ mini arsenal oružja kojim ćeš da ućutkaš protivnika u diskusiji kada nemaš više ikakvih argumenata. Neki RPG momenti da preovladaju, da raste wisdom, mana i tako to.

Treba ovde dodati nove opcije: što više poena imaš, da možeš da kupuješ mini arsenal oružja kojim ćeš da ućutkaš protivnika u diskusiji kada nemaš više ikakvih argumenata. Neki RPG momenti da preovladaju, da raste wisdom, mana i tako to.

+1

ne trolujem mrtav sam ozbiljan.

zyclon, nisi ti za moderatora. mnogo si strog i dosadan. ok je, treba i to ponekad, al preteras, nemas merku sta je ok sta ne. kostic te ponekad prati.

ja odavno nisam moderator, ne brisem, ne gledam, ali dolazim na forum. i vidim sta ga jede.

Treba ovde dodati nove opcije: što više poena imaš, da možeš da kupuješ mini arsenal oružja kojim ćeš da ućutkaš protivnika u diskusiji kada nemaš više ikakvih argumenata. Neki RPG momenti da preovladaju, da raste wisdom, mana i tako to.

I kad stigneš do najvišeg nivoa dobijaš magiju banovanja lololo

RPG u kojem se svi bore za "Moderator's Wand".

zyclon, nisi ti za moderatora. mnogo si strog i dosadan. ok je, treba i to ponekad, al preteras, nemas merku sta je ok sta ne. kostic te ponekad prati.

Ozbiljno? PovrediJo si me sada.

ne bi trebao ni ti da banujes ni da zakljucavas teme. ja sam se odreko jednog da radim, iako mogu, posto jednostavno, nisam vise merodavan, zato sto me je smorio sadrzaj. ti ne bi trebalo da banujes i zakljucavas. nikad. samo prosledi link nekom drugom moderatoru.

za neupucene. ne brisem, ne biram. ne stizem da banujem ili zakljucam nesto, ko verujem ni ostali.

Pojenta je da nema više autora koji su znali trolovati i spemovati. Otišli ljudi, smorio sajt.
I ja bih otišao, al' mi glupo zbog kajzena...
Celte, dobro te, e.

Možda nemam, a možda ti gledaš iz pogrešnog ugla. Šta ti radiš, konkretno? Izigravaš starijeg, iskusnijeg brata? OK, neko mora i to. Samo, ne gledaš iz više uglova.

Модови се вређуцкају по јавним темама, ањњњњњ
гад хелп ас ол