Prijava

celt

ne bi trebao ni ti da banujes ni da zakljucavas teme. ja sam se odreko jednog da radim, iako mogu, posto jednostavno, nisam vise merodavan, zato sto me je smorio sadrzaj. ti ne bi trebalo da banujes i zakljucavas. nikad. samo prosledi link nekom drugom moderatoru.

TO što banujem zbog vređanja i što zaključam neke teme me ne čini lošim moderatorom. Ja, pre svega, čitam, ocenjujem, brišem, izađem ljudima u susret ako im treba nešto. Ja to sve radim, pored toga što banujem za ta vređanja i što zaključam ponešto. Plus sam animirao ovaj narod organizovanjem turnira, izbora definicija za naslovnu i ti mi kažeš da nisam za moderatora. Super je to, poštujem tvoje mišljenje, ali mogu ti reći da ti se mišljenje zasniva samo na onome što ti smeta. Ne vidim da si pohvalio sve ono drugo što radim.

Draže mi uvek bilo gledati postove Care i Samhaina nego sada kad mi dođe da se ubijem kad vidim teletabis postove "hihihihi draga kako si mi slatka ajde da na forumu razmenimo tri strane postova o receptima za puding i sutlijaš hihihi :* nema sveta ni planete gde ne može stići dete hihihihi :))))))" i postove o Kantu, Hegelu i Spinozi, nabijem ih sve trojicu na kurac.

Ja ću da navijam za kozlić.
Kozlić, kozlić, kozlić!

Hajde da se nađete na sredini, pošto ste obojica donekle u pravu. Malo da olabavimo neka pravila, ali da ne bude baš ni anarhija. Ne zezam se za ono da ih ponovo napišemo, ako treba.

Draže mi uvek bilo gledati postove Care i Samhaina nego sada kad mi dođe da se ubijem kad vidim teletabis postove "hihihihi draga kako si mi slatka ajde da na forumu razmenimo tri strane postova o receptima za puding i sutlijaš hihihi :* nema sveta ni planete gde ne može stići dete hihihihi :))))))" i postove o Kantu, Hegelu i Spinozi, nabijem ih sve trojicu na kurac.

То је то.

Ja, pre svega, čitam, ocenjujem, brišem, izađem ljudima u susret ako im treba nešto. Ja to sve radim, pored toga što banujem za ta vređanja i što zaključam ponešto. Plus sam animirao ovaj narod organizovanjem turnira, izbora definicija za naslovnu i ti mi kažeš da nisam za moderatora.

Ovo apsolutno stoji.

Poslušajte mene, ja sam glas razuma :)

sve lepo, ali ta poruka je bila aktuelna pre, ne znam, godinu dve kada je ozvaničeno davljenje foruma. pobanovani pa otišli tada neki koji su primećivali isto što i celt sada. ali može opet taj apel. uvek. sada primećujem da nije kaizenova ideja bila za korektnošću jer bi moderatori morali da znaju za to. pretpostavka.
a da, humor bio problem, novi moderatori tada nisu voleli određen humor, lukavo sačekali svojih 5 minuta i: ne sme se psovati, ne sme se prozivati, ne sme se biti dvosmislen, ali sme se banovati i obrazlagati banovanje kao da se sajt spašava od nekog ludaka. to? pa tužno. kaizen je zabranio jebanje jer ne izgleda lepo na forumu, ali nije valjda zabranio baš sve u detalje.

И срамота је што је Манијак банован чак 40 дана због отварања ЈЕБАЊА. Не знам што вам толико смета тема, мени не треба, нисам ни пре писао на њој, али осталима дође као добар издувни вентил.

TO što banujem zbog vređanja i što zaključam neke teme me ne čini lošim moderatorom

cini te vrlo losim moderatorom ako preteras. misljenja sam da je gore banovati jednog bez nekog valjanog razloga nego ostaviti dvojicu sa razlogom. vazi isto i za zakljucavanje.
represija sjebava diskusiju. diskusija nije uvek cvetna. diskusija nije uvek nesto gde se svi slazu. najbolja diskusija zahteva dve strane koje se uopste ne slazu. najbolja diskusija izmami emocije iz onog ko je vodi, da se naljuti. tome sluzi forum, da se cuju vise misljenja, a ne samo moderatorsko.

Buksnomanijaku TRAJNI!!!!

Preispitati temu "prijavite drugog autora za vređanje".

Visim na četu svaki dan, znam ljude šta rade. Car uglavnom neće sam da započne da priča o istoriji dok mu neko ne da žišku, danas je pričao sa nekim o istoriji nekoga je zanimalo nešto, neko ga prijavio jer ga je tobože smorilo. RK ban.

Mali Mančester, njemu je uzrečica "puši kurac" i niko ga ne shvata ozbiljno, uglavnom se to njegovo ignoriše ili mu se uzvrati istom merom, čak i Ronin je znao sa njim da se tako zeza i pičkara, i Roninu bejaše dosadno i prijavio ga sa sve "LOL".

Dao sam samo par primera, sve je manje teških vređanja, a sve više sitnijih i obično prijavljuju iz dosade. Pooštriti kriterijum, i banovati samo za ozbiljnije prestupe tipa majka, sestra i to. Ovo puši kurac, jedi govna, banovati onog ko je prijavio da ne bude toliko osetljiv.

A to se tiče tema na forumu, mogu se vršiti operacije koliko su čiste i sterilne.

a i ja kenjam, represije diskusije...

ponekad najtupaviji komentar na dobrom mestu moze da bude nesto najduhovitije sto moze da se uradi.

ko tvrdi suprotno, nema trunke smisla za humor.

Buksnomanijaku TRAJNI!!!!

kako mi fali taj nadimak:'(

cini te vrlo losim moderatorom ako preteras.

Ne verujem da sam preterao, sem možda što sam davao poduže banove (koji su inačedosta kraći nego što bi trebalo da budu, a plus sam mnogima i smanjivao ban).

A, reci mi, šta ti radiš toliko dobro? Ne čitaš previše ili barem ne ocenjuješ, ne brišeš? OK, na najviše si na forumu i tu imaš neku spiku oko nekih stvari sa ljudima. Dakle, posećuješ ga. Dakle, vidiš da ima onih koji preteraju. Pa, ti im, ako vidiš da su banovani, smanji ban i stavi to kao edit, napomeni na mod forumu da si smanjio zbog toga i toga. Ako vidiš da je neka temazaključana, a ceniš da bi trebalo da ostane otvorena, ti je otključaj i navedi na mod forumu da se ne dira ta i ta tema, jer vidiš potencijal u njoj.

Ja mislim da YeahBatch treba das umoduje. Ozbiljno. Da se malo vratite u normalu.

bi se svima najebo majke kad bi ga umodovali

Vuk21 za moda. Bar zna da troluje, a ne kao ovi transferaši.

A, reci mi, šta ti radiš toliko dobro? Ne čitaš previše ili barem ne ocenjuješ, ne brišeš? OK, na najviše si na forumu i tu imaš neku spiku oko nekih stvari sa ljudima. Dakle, posećuješ ga. Dakle, vidiš da ima onih koji preteraju. Pa, ti im, ako vidiš da su banovani, smanji ban i stavi to kao edit, napomeni na mod forumu da si smanjio zbog toga i toga. Ako vidiš da je neka temazaključana, a ceniš da bi trebalo da ostane otvorena, ti je otključaj i navedi na mod forumu da se ne dira ta i ta tema, jer vidiš potencijal u njoj.

zyclon, reci cu ti samo jednu stvar koju sam cuo od starijih - ponekad ne jebe kurac nego situacija.

dzabe je sve to, ako je tema ubijena kad su ljudima radile emocije za nju. dajes vestacko disanje sunci. koj moj znaci nekom odban ako je vec ucutkan.