Prijava

Ukoliko se ostatak mod tima složi sa njima, vas ne treba apsolutno da boli kurac za to što sam ih ja napisao. Ukoliko se ne slože, neće ni biti. Nisam krenuo sam da ih pišem, postavljam i sprovodim, ne brinite.

Za koga ti ta pravila pišeš? Za vas ondulatore ili za sve članove sajta?
Pretjerano sereš.

1. Ja sam Kaizen, Admin Tvoj; nemoj imati drugih Admina osim mene.
2. Ne pravi sebi idola od obicnih autora; nemoj im se klanjati niti im služiti.
3. Ne uzimaj uzalud ima Admina svojega, i onako mu puca kurac.
4. Sećaj se dana odmora da ga svetkuješ; šest dana je odmor sajtu tvojemu , a sedmi dan radi i svrši sve svoje poslove.
5. Poštuj druge modove, prijatelje svoje, da ti dobro bude i da dugo poživiš kao mod.
6. Ne banuj bez bitnog razloga.
7. Ne diraj tudje banove.
8. Ne odabiraj sam sebi.
9. Ne svedoči lažno na bližnjega svojega.
10. Ne poželi ništa, poster defku reakciju, što je tuđe.

Koliko je to gej i dosadna tema. Samo 0.02% lepih ili ekstremno ružnih.

хоћу да гледам манчине слике!!

неш мене у последњи пос'!

Jebote, ako ja ne trtljošem o svom seksualnom životu ili ređam psovke ko pasijans, šta to kome smeta? Mene libo za kladionicu i kojekakve jurnjave za plusevima, tužakanja i moderisanja. Mante se mene kao primera za zavese i recepte, pišem o tome kad me neko pita ili smo u istoj temi.
Ne znate me, niti treba da znate sve o meni. Ja ne diram vas, a vi se okanite mene i mojih tema i diskusija.

Zivio Agilni, konacno neka korist od ove teme !!!

Pošto je davno ustanovljeno da su moderatori rak rana sajta zbog kojeg nema prosperiteta i daljeg napredovanja istog ja predlažem da se Bruce smjeni jer je on vjekovni neprijatelj pojavljivanja izraza kurac, pička, propalo mudo kroz gaće itd. na naslovnoj strani. Nakon njegove smjene uzećemo u razmatranje i ostale pozicije.

VanGoga je dobila.

Šta te briga, fejzbuče, tek ne postujem na JEBANJU o tome :)

Mene libo za kladionicu

ŠTA TI JE ONA KRIVA? JESAM TI JA KRIV ŠTO NE MOŽEŠ DA UBODEŠ TIKETA?

Ja bi umodovo mene. Psujem ko mator.

Za koga ti ta pravila pišeš? Za vas ondulatore ili za sve članove sajta?
Pretjerano sereš.

A da sačekaš i vidiš pravila, pa onda kenjaš o tome kako ja kenjam?

Da ne pomisli neko da ga vređam i izdrkavam se nešto sada, dobar deo vas zna da me ništa ovde ne može iznerivati i izbaciti iz takta, jednostavno sam u poslednje vreme počeo da prilagođavam svoju komunikaciju prema drugima onako kako oni komuniciraju sa mnom. Kontam da je tako i lakše, a ne da posle bude da banujem kada god neko kenja po meni.

ŠTA TI JE ONA KRIVA? JESAM TI JA KRIV ŠTO NE MOŽEŠ DA UBODEŠ TIKETA?

Sori, al to mi je ubistveno dosadno.

VanGoga je dobila.

A ti nisi.

Pošto je davno ustanovljeno da su moderatori rak rana sajta zbog kojeg nema prosperiteta i daljeg napredovanja istog ja predlažem da se Bruce smjeni jer je on vjekovni neprijatelj pojavljivanja izraza kurac, pička, propalo mudo kroz gaće itd. na naslovnoj strani. Nakon njegove smjene uzećemo u razmatranje i ostale pozicije.

Само умјесто Бруса стави каизена и ок.

ЈА ЈЕБЕМ СТРАОБАЛНО ПОСРЕД ГАРАВОГ СОКАКА ТО ЈЕСТ ЧМАРА!!!

NE SPEMUJTE TEMU NEGO JEBITE!
JA JEBEM NAROCKI RČENO

Moderatori


zyclon malopre

СМарко malopre

Lutak iskrivljenog L malopre

Agilni malopre
Ovo nije bilo poodavno

JA JEBEM STRAOBALNO, ŠAŠOLJIM ŠO KI CE UMOTANE U ŠAHOVNICU DOK DERE JANDRINO JATO, JEDNOM RUKOM TRI PRSTA, DRUGOM NATEŽEM ĐEDOVU RAKIJEŠTINU! PRAVDA ZA SAMHAINA!
http://youtu.be/Su2RNO_5e44