Prijava

Ko ste to vi? Ko će da sastavlja nova pravila?

Ja ću napisati predloge, ostatak tima, ko bude voljan će podržati ili ne, dopuniti ili izbaciti potrebno i nepotrebno i to je to. Čemu takvo siktanje?

Štas ti? EULEKS?

Obraćaćeš mi se isključivo sa Vi i dočekivati uz čašu mleka i sendvič sa tunjevinom. Jasno, dečače?

Vukajlija je sajt zabavnog karaktera i ne vidim razlog da se zaključavaju teme koje su nekim ljudima zanimljive i smiješne. Nemamo svi isti humor, pa zato i dolazi do razlika u mišljenjima.

Slažem se sa Celtom, potrebno je malo hlađenja... Šizenja i jebanja su uvijek bila kul, te zato podržavam to, i ostale slične teme. Što reče Radijacija, forum je čist, moš operacije vršit.

Evo nota za ovu prigodu. Pazi basa!

http://www.youtube.com/watch?v=RkOq3cU027s

Došlo doba da Kostić piše pravila O JEBEM TI RATE MAJKU USTAN HITLERE VIDI ŠTA SI PROPUSTIO KOSOVO E SRBIA MAJKU USTAŠKU UA PEDERI DEMUNI LICIMURI KARTAJU ŠAHA

OTKLJUČAJTE FOTOGRAFIJE VUKAJLIJAŠA!!!

lol, koja fora, e...jesu tebi svi u kuci retardirani?

samo ja kontam

Obraćaćeš mi se isključivo sa Vi i dočekivati uz čašu mleka i sendvič sa tunjevinom. Jasno, dečače?

Kol'ko glupa fora. To si već upućivao Stevanu. Aj smisli nešto orginalnije pa se vrati. I da, serem se na pravilo koje ćeš ti osmisliti, da se ne lažemo.

-dalje, mislim da je onaj mod sto je neki dan banovo 20 ljudi s istim razlogom preterao, nisamo cuvari u zatvoru... ako taj moderator pokusa da izbegne takve odluke ubuduce, mislim da ce biti dovoljno

Ne budi pička i nemoj uvijeno, nego navedi ime tog moderatora (konkretno - mene).

Kada su prvi put spemovali temu koju su spemovali, rečeno je da to ne rade jer imaju temu za prepucavanje (ujedno i spem). To nisu ispoštovali i onda su, posle nekog vremena, radili po starom. Dobili su po jedan jedini dan za to, spem je obrisan i sada se drže teme koja im je otvorena za takve stvari.

Reče agilni - nije problem spem ako je kvalitetan, problem je spemovanje radi spemovanja.

Jeste, znam da je lepo kada partizanovci dođu kod zvezdaša na temu (i obrnuto) i bace im kosku, pa krene lavina. No, uvek su se, koliko-toliko, držali neke teme, neke normalne rasprave, sa oštrim rečima koje nisu bile preterivanje (sem u par navrata kada su previše prelazili granicu). Onda su otvorili temu za prepucavanje i to je bilo ok - tako i treba, da imaju posebnu temu za to. E, a onda je kul a ispemuješ besomučno glupostima pritivnikovu temu, pored one predviđene za to. Ma, daj...

Ja predlazem da se malo ozivi sajt i forum na taj nacin sto bi se na mesec dana zamenili trenutni modovi sa predstavnicima naroda poput Kize, Skocka, Dzonija, Vucice, glavnog, Pazlfoksa XXXV i sl.

Zašto je tako frapantno vređanje ako ti neko napiše da pušiš kurac? Posebno ako mu pre toga na normalno pitanje odgovoriš drkoški ničim izazvan.

Taj rad.

kad vec svi suju po sajtu, evo i ja cu

ODABERITE MI DEFINICIJU!!!1

Došlo doba da Kostić piše pravila O JEBEM TI RATE MAJKU USTAN HITLERE VIDI ŠTA SI PROPUSTIO KOSOVO E SRBIA MAJKU USTAŠKU UA PEDERI DEMUNI LICIMURI KARTAJU ŠAHA

I da, serem se na pravilo koje ćeš ti osmisliti, da se ne lažemo.

Ukoliko se ostatak mod tima složi sa njima, vas ne treba apsolutno da boli kurac za to što sam ih ja napisao. Ukoliko se ne slože, neće ni biti. Nisam krenuo sam da ih pišem, postavljam i sprovodim, ne brinite.

Ja sam za psovke. Psovka je iz raje izašla. I na radio moravi psujemo.

Jebiga, pobanujte sve teme koje su degutantne i gde se spominje neko jebanje, na kraju i po forumu će se kotrljati prerijsko rastinje, ostaće možda Valdemar da sam sa sobom sukcesivno raspravlja o Hegelovim sabranim delima, i Van Goga i smorka megatronka da razmenjuju recepte za torte sa glazurom u obliku nasmejanog Tinki-Vinkija, dok šeruju na PVT-ove slike Brusovog stojka ukrašenog belim radama. Ubijate džigeru sajta! Džigera je krucijalni deo! Bez džigere ništa! JA JEBEM, JA DEGUTATNIŠEM!

Аха. Значи хоћемо слободу говора.. у том случају - ЈЕБ'О ВАС РАДИО МОРАВА ДА ВАС ЈЕБ'О!!1 Треба човек да добије срчку један дан кад уђе на чет...
Off-topic: Free Kosova. Albania win!

Rajderu, ovi sad kad olabave ova pravila nadrljao si xe xe :)
Nije pretnja da se razumemo, ima smešak

OTKLJUČAJTE FOTOGRAFIJE VUKAJLIJAŠA!!!

Koliko je to gej i dosadna tema. Samo 0.02% lepih ili ekstremno ružnih.

U ISTOM POSTU SI DIRO I RADIO MORAVU I KOSOVO, BOGOHULNIČE! UMODUJTE ME DA GA BANUJEM!

Koliko je to gej i dosadna tema. Samo 0.02% lepih ili ekstremno ružnih.

хоћу да гледам манчине слике!!

Kajtezzz
kad vec svi suju po sajtu, evo i ja cu

ODABERITE MI DEFINICIJU!!!1

Konačno neko konkretan. Ae, evo ti, ionako mi je na lageru odavno.