Prijava

kizo
Ovo mu dođe još jedna tema za lizanje čmarova.

Фико је објаснио. Пустите све психопате и хоштаплере, мало је што сте пустили вртић да врти по Вуки. Ако сте пустили Власинара, пустите и Тачија и Менгелеа. Ужас...

Која је поента ове теме? Што сте их бановали кад сад хоћете да их одбанујете? Покајте сја је прорадио, па искупљујуте своје гријехе, или шта?

Banovanje je prečesto subjektivna stvar, jedan čovek ima moć da klikne i banuje. Neki koji su banovali, više nisu modovi, neki su ublažili kriterijume, a svi zajedno smo uvideli da je prisustvo različitih likova ponekad dobro za krvnu sliku sajta... i tako...

Dobar deo trajno banovanih je banovan prestrogo, neki sasvim zasluženo (i mogu ban zaraditi ponovo).

Eto, neka bude da samo sprovodimo malo demokratije, nikome to još uvek nije naškodilo. Oh, wait :)

Hhahahahah Putincan brat odbijen hahaha

Ево један. Јест' знао повремено да спемује и увреди некога, али заслужује другу шансу.
http://vukajlija.com/recnik/autori/25462

Ja podržavam ideju. Potpuno se slažem sa Agilnim. što naš narod kaže "Sine lege autem poena conscientia est"

Одбанујте само оне плодне ауторе, ако ћете већ да одбањујете. То је допринос квалитету, а не свађање и ``духовитост``.

Al banujte ove što prodaju Srbiju po kancelarijama.

Albanujte albaniju! Кизу у ћузу, да прими у гузу!

E da. Mentali Distrbd je ok lik. Odbanujte ga.

Krv

Nisam trenutno u mogućnosti da linkujem.

E da, htedoh da predložim Mentallyja i Mil'cu još kad se otvorila tema al sam zaboravijo.

Krv je Bušido. Odbanujte Bušida ako je banovan

E da, htedoh da predložim Mentallyja i Mil'cu još kad se otvorila tema al sam zaboravijo.

Awwww ♥

Др. Акула

Oću samo da vidim neke pvt-ove sad se setih.

Ajde odbanujte mi Dr. Akulu, sva druga deca imaju dupli samo ja nemam.