Prijava

Sve ove krznarice sto sam naveo postrojiti prvo,

Dilan Dog
Odavno nisam vidio temu na kojoj se vas dvojica niste popičkali.

Dože, ako se vratiš na svaku tu temu, videćeš da prozivanje nisam počeo ja... Tj., vodio sam normalnu konverzaciju sa ljudima na sajtu, a onda on ubaci prozivku...
Dečko je lepo dobio u PVTu objašnjenje da svaki put kad bude napadao, pa i ovo virtuelno, svaki put ću mu odgovoriti... :)

Lamarr
Ne razumem ove sprdace, kako drukcije mislite da vratimo Kosovo?

1- Jebes zenu
2- Npravis dete
3- ponovis tako 3 puta, razmak minimum 9 meseci
4- nakotimo se, i kupujemo kuce od albanaca na kosovu.

Dete, jel vidis ti koliko nas je ovo predhodno ratovanje unazadilo, pa da nije bilo rata bili bi ko Ceska bre!

Ја сам један из масе, Рајдер се на свакој теми, дефиницији, споречкао са неким..не желим то ласкаво признање.

Овај видео је невиђен трансфер блама. Исто као да неки затуцани идиотсрпскипатриота направи видео у ком се приказује велика Србија од Книна до Црног мора уз објашњења типа "than Srbia atacks Hrvacku".

Какви моржеви обитавају на овом сајту.

"than srbia atacks hrvacku" hehehe

Овај видео је невиђен трансфер блама. Исто као да неки затуцани идиотсрпскипатриота направи видео у ком се приказује велика Србија од Книна до Црног мора уз објашњења типа "than Srbia atacks Hrvacku".

Ne bi verovavao koliko na Jutjubu postoji videa tog tipa, ne samo posvećenih ovim prostorima.

Kapiram bi kvota na Srbiju u "ajte pičke jedan na jedan" bila oko 1.75..
Al je namešteno i sudije nisu na našoj strani.

Kad vec mudrujem(o) o politici da pomenem i ovo. Pre par sati sam trazio neke politicke forume i naidjem na topix, udjem i(posto je sajt provalio da sam iz Srbije) pokaze neku traku sa temama na njihovim forumima, kliknem i tu, kad se otvori forum koji se zove "serbia forum-topix" a dalje mozete videti sami:

m.topix.com/forum/world/serbia

i dalje ne verujem kake sve budale postoje na kugli zemaljskoj

Remac

Vi ono bombardovanje iz 99-e nazivate ratom? Jes rat, jes....

Naravno da je rat, kako drugačije?

Ламар шириш чувени српски шовинизам. Исти си као и остатак сајта. Срам те било.

ацке, ремац хоће рећи да смо ми пичке јер нисмо доживели прави копнени рат, као они убосни тако да је њима урнебесно кад ми то назовемо ратом. јер ми србијанци смо увек били пичкетине, питај било кога на потезу од хан пијеска до мркоњић града ако мени не верујеш

Recimo je 99-a bila blaga čvrga, a period od 91. do 95. bejzbolka u glavu. Sad, ako se ne sećaš bejzbolke, ili si bio vrlo mlad, ili te bolelo dupe.

Ламар, довољно си аутистичан, изволи:
http://4chan.org/int/

Rat je bio na Kosovu, ostali dijelovi teritorije Srbije su uglavnom vodili "normalan" život do 7 naveče kada su samo mijenjali lokaciju spavanja i ujutro se vraćali na svoje stanište.
Ende!

Dvajt

ацке, ремац хоће рећи да смо ми пичке јер нисмо доживели прави копнени рат, као они убосни тако да је њима урнебесно кад ми то назовемо ратом. јер ми србијанци смо увек били пичкетине, питај било кога на потезу од хан пијеска до мркоњић града ако мени не верујеш

Taj rad, zna se ko je nosilac baklje srpstva. Al' mi degutantno da se vadi virtuelna patka i kreće sa ratometrijom.

Remac

Rat je bio na Kosovu, ostali dijelovi teritorije Srbije su uglavnom vodili "normalan" život do 7 naveče kada su samo mijenjali lokaciju spavanja i ujutro se vraćali na svoje stanište.
Ende!

Aha. Hiljade ljudi poginulih za tih 78 dana su se spotakli niz stepenice bežeći u skloništa?

Ламар, довољно си аутистичан, изволи:
http://4chan.org/int/

зашто то радисх децхко?