Prijava

Kad smo već kod govana ne mogu da ne pomenem govna sa TV Prva. Oni i njihove šatro humanitarne emisije preko kojih zarađuju ko zna koje pare.
http://www.rtvfbih.ba/uimages/tvoje_lice_zvuci_.jpg
Novo govno sa TV Prva. Cigani daju soma evra pobedniku da pokloni u humanitarne svrhe. A učestvuju ljudi koji na tezgama po Nemačkoj uzimaju par hiljada evra lagano za vikend.

4. Срби који друге називају говнима. Сличан сличног препознаје. Ко не мисли да је говно нека погледа поучан морални филм са Чкаљом - Бог је умро узалуд.

Људи који се на Блок аутовим концертима хватају за главе и падају у транс.

Ljudi koji te pozovu na fiksni, vide da je zauzeto, pa te istog momenta zovu na mobilni, i obratno. 'Sigurno mu se digla slušalica sama od sebe, bolje da proverim odma, što bih čekao trijes sekundi da završi sa potencijalnim razgovorom'

ljudi koji te pozovu na mobilni, 10 sekundi nakon sto su ti poslali mejl.
-e, poslao sam ti sad jedan mejl....

mislim, ok, nisu najveca govna, ali ne znam gde je ona tema, sta te nervira, slicno mu dodje.

-самозване интернет месије, 90 посто влогера, блогера
-комунална мурија, жене мурија, искомплексирана мурија
-чланови студентских парламената
-манекенке, манекени, фешн џабалебароши генерално
-ди џејеви

-самозване интернет месије, 90 посто влогера, блогера
-комунална мурија, жене мурија, искомплексирана мурија
-чланови студентских парламената
-манекенке, манекени, фешн џабалебароши генерално
-ди џејеви

+1

Ovo što ova trojica iznad mene kažu sa dodatkom ljudi koji su konstantno raspoloženi.
Znate ono, pričaju kol'ko mogu, ne bataljuju, pitatjute kao štat ti je kaci donji.
Mislim stvarno, ne mo'š biti u dobrom tripu cijelog života.

Људи који не слушају Балашевића, него "Ђолета".

Коментатори.

Ljudi koji se iživljavaju na drugima, a onda odu kod trećih koji se onda iživljavaju na njima. A oni onda izrevoltirani, sutradan se opet iživljavaju na drugima. To je taj čuveni odnos šalteruša-klijenti-njen muž...

Ona iz Spilbergovog filma "Park iz doba jure"

najvece govno je baba koja se gura preko reda u bankama prodavnicama i tako to...nisu ni babe nego one "gospodje" sto se prave ko da su rodjene na menhetnu... picke

уууу да људи који се праве да не виде да стојиш у реду углавном на трафици или у пекари. то ми се пречесто дешава и често направим скандал, објасним им како су неваспитани и слично. често то раде уз опаску кад их опоменеш, као: а јел ти чекаш? МА ЈОК МАТОРИ БЛЕЈИМ У РЕДУ НА ТРАФИЦИ ДА БИХ ТИ ПОПУШИО КУРАЦ

хахахаха ПРАВИШ СКАНДАЛ

а јел ти чекаш? МА ЈОК МАТОРИ БЛЕЈИМ У РЕДУ НА ТРАФИЦИ ДА БИХ ТИ ПОПУШИО КУРАЦ

xexexexe

najveca govna su ljudi koji sjednu do tebe dok si na fejs i dok se dop. sa ljudima i oni koji ti pricaju nesto a vide da si nabacio sluše, to su najveca govna

Ima i gorih.
Oni koji sednu za tvoj komp i otvore fejs dok ti odeš da pišaš ili doručkuješ.
Ruke sečem za tako nešto.

Nastavnici, profesori, asistenti iz matematike naročito, mada i iz drugih predmeta ne zaostaju....