Prijava

Керови су највећа говна (Не ове животиње , него пандурчине , животиње су паметније)

Imaš li predstavu da je ovo zabranjeno? :)

Нисам знао стварно. И не знам шта ми је било, овакву глупост нећу да поновим...

А у пвт-у:
"иако си урадио недозвољену ствар, не смеш онако да се рекламираш, ја сам дао плус и прочитао још 18 твојих дефиниција, одличне су... па реко' само да знаш"
НАЈВЕЋА ГОВНА.

e, jbg, Topola...
http://img405.imageshack.us/img405/6823/t9ck.png
a mislim da je i ovo tvoje kažnjivo banom... porazmisli malo...pozz

ХАХА. 'ајд' пријави животати.
они што су пичке па одма' копирају пвт како се не би мислило да нешто друго пише су највећа говна.
иначе, изношење пвт-а без дозволе саговорника је кажњиво баном. верујем да ти није дао дозволу дакле опаааааааааааааааа. држим те у шаци, ти мене за муда.

'ајд' пријави животати.

Oću bole me tuki, nisi vredan toga...

иначе, изношење пвт-а без дозволе саговорника је кажњиво баном. верујем да ти није дао дозволу дакле опаааааааааааааааа. држим те у шаци, ти мене за муда.

Nije mi dao dozvolu...nisam znao ni da treba... slobodno prijavi.
a kad smo već kod toga, iznosili su i moje PVTove bez dozvole, pa niko nije bio kažnjen...

Aca je ljubomoran jer zahvaljujući rajderu i rosoneru više nije najbolji biznismen na sajtu opaaaa

Vejve, zašto si toliko ozbiljan decxko? Stvarno ne kapiram zašto se na svakoj temi zakačiš sa nekim... Sprdaju te, navikni i kuliraj.

истина, душане, кад сам видео за колико се продаје место у такмичењу би ми жао што нисам дао извукао бар дупло више за оно мо'е.

nisi vredan topola nisi vredan toga TI!!!

Kakav gif jebem ti sunce.

Jebote ovi žandarmi su u poslednjih pola godine napravili više krivičnih dela nego navijači Rada, Zvezde i Partizana zajedno.

govna pandurska
govna budjava mrtva ogavna,jebo im pas mater mrtvu
vredno je dobiti batine samo da ih pljunes u facu onako slajmarom iz detinjstva

lekari i bolesnici, babe, zene, deca, panduri, lopovi, politicari, pokreti, stranke, organizacije, kulturno umetnicka drustva, svako javno okupljanje u bilo koju svrhu, dobrotvori, oni sto kupuju naocare deci koja ne vide, pederi, narkomani, sve vrste medija, javnih licnosti od muzicara pa do vajara, sportisti, vlasnici bilo cega, bilo ko ko je bilo sta bilo gde u srbiji je govno.

ovo samo ne vazi za salterske sluzbenike. jedino sto me kod njih nervira je kad se namrste i ne kazu "izvolite". ne zanima me sledeci, kazi i te fore, kad dodjem na salter hocu da ako ti kazem dobar dan da mi odgovoris. znaci jebe mi se sto si ti nadrndan, hocu osmeh i kulturu kad ti stanem sa druge strane stakla. nema to neke veze sa poslom vec sa njima kao osobama.

da i gospodin precednik sto gladuje da bi neko raspisao izbore

http://www.vesti-online.com/data/images/2011-04-20/146037_042105s2_f.jpg?ver=1303351194

Al se naprašio belog žandar sto posto. Ili nije više imao, a kidao se već satima, pa je prso.

Коментаторска секта. Сјебали су сајт.