Prijava

Opet prže rajdera, preskačem turu.

Ко зна од чијег деде је то ордење. Надам се бар да му се исплатило.

EDIT: A i niko ne pita čime mi se ćale bavi... lololo

Ево ја очекујем Жандармерију на гајби ускоро!

Jebo si ježa samh još ako otkriju šta si piso za Brankicu

Ко зна од чијег деде је то ордење. Надам се бар да му се исплатило.

Mog dede... ćalovog ćala!

Ево ја очекујем Жандармерију на гајби ускоро!

Ne, direktor banke je, a to je mnogo bolje plaćeno nego posao lekara, što je meni nelogično...

Uostalom, šta je Samhaine, jesi ljubomoran, a?
Verovatno dćepariš babe po ulici, pa si našao da se izdrkavaš na nekome... dajem glavu da je sve pošteno zarađeno i napravljeno...

Ако ниси знао, Самхаин ти ради већ неколико година у полицији. Тако да је могуће да је свашта намирисао.

Ниси морао да му откријеш, али нема везе, одавно је он нама на радару.

Рајдере, да ли си се икада запитао одакле твојој кеви викендица на Тари и три стана у Херцег Новом? Је л' и то поштено зарађено и наслеђено? О порезу да не причам.

dajem glavu da je sve pošteno zarađeno i napravljeno...

Препиши ми један стан па ћу и ја то да тврдим.

Лекари који добију посао преко везе, па убију људе јер немају појма шта раде, боли те стомак, раде ти ЕКГ. И они што неће да лече ако немаш милионе и камионе. Не дао ти бог да се разболиш...
Сви они који вечито серу по ономе што други раде. Све би они то боље умели...
Политичари, наравно, увек воде.

Pa majkumuupicku jebem, nekako mi klasicni kriminalci nisu govna, jebes mi sve, u 99% slucajeva su uskraceni za nesto, dal je u pitanju materijalno ili "ono" drugo. Al su mi govna ovi sto im ne treba za zivotnu egzistenciju a trpaju na sve nacinine ko sumanuti usta ih jebem (fazon: hmmm, vozim punta, daj da uteram kurcinu nekom pa cu mozda da vozim bembaru), e da i svi clanovi STUDENTSKIH ORGANIZACIJA!

edit: govna su mi i ovi sto vicu da su lepi, ili da su pametni a ni za jedno ni drugo nisu zasluzni oni sami.

Ljudi koji pričaju da nema posla.

a voze kola na benzin!

a podrum pun kerozina da zapale na jamajku kod ovde izbije sranje eeeej sve ja znam, sve jat u podrumima druze
tacnije AR

Ljudi koji kupe kola od četiri iljade kubika i ugrade plin.

eh eh eh rekoh ti ja

Ljudi koji te biju kad im ukradeš lubenicu.

Ljudi koji rade u otkupnim stanicama za gljive i maline.

Oni koji osudjuju i zahtevaju postovanje. Treba gaziti govna.
E da! I oni koji mogu da pomognu ali ne zele. Pre nekog vremena u gradu je pala neka zena na lice, ljudi samo prolaze. Koleginica i ja pridjemo i podignemo je, a neki ciga sto prosi na ulici usao u obliznju radnju da trazi za nju casu vode. EEEEEEEJ! Pomognemo joj da dodje k sebi i pozove sina da dodje po nju. EEEEEEEJ! Ciga koji prosi skoci u pomoc a ova govna samo prolaze i gledaju! GAZITI GOVNA!

1. Politicari
2. Popovi i ostali prestavnici verskih organizacija
3. Ljudi koji izrobljavaju zivotinje zarad materijalne koristi
4 Ljudi koji izrobaljavaju ljude zarad materijalne koristi
5 Ljudi koji misle da je normalno nabiti zivotinju u metar sa metar i prodavati njeno meso mleko i decu!!!
6. ČOVIĆ