Prijava

Ljudi koji biju ako hoces da ukrades neku vocku.

govna su mi i ovi sto vicu da su lepi, ili da su pametni a ni za jedno ni drugo nisu zasluzni oni sami.

Moš samo da mi pljuneš pod prozor. A još sam i načitan, OPAAAA!

najveca govna u drzavi nasoj su:
politicari
popovi
studenti
panduri
novinari

А пази овако, Лекари: Јебено се муче да заврше медицину, стварно тежак факултет, одговоран посао, здравље људи је у твојим рукама----плата лекара опште праксе око 50 хиљада.

Полиција: Како год ми мислили, али веома зајебан посао, сваки дан глава у торби..нико их не зове на сок и колаче..него их зовеш кад избије неко велико срање. Плата око 30-40 хиљада.

Па шта очекујете од тих људи, да не узимају мито? Боли их курац, дај им већу плату и неће морати да раде то што раде. А не да ови дебилчићи по државним фирмама примају дупло више од њих а само играју игрице на послу.

Попови: Говна.

Част изузецима.

pandure koji obavljaju svoj posal kako treba i spasavaju ljude treba nagraditi mnogo velikom platom i njima svaka cast,zasluzuju najvece postovanje...al takvih je malo nazalost...vecina njih smara ljude koji bleje na klupi koji ne bi li nasli makar paket trave i ucinilo se da su nesto uradili dok pored nkjih prolazi lik u kolima sa zatamljenim staklima koji se sa prodaje pajda uputio da ubije lika koji mu duguje pare

Po redu:
1.Losi profesori
Bugari
Reperi
Metalike
Ameri
Popovi
Srbende
Hitler
Staljin
Tito

Еј, још нешто што ме је шокирало. Пошто ми је такав посао, зујим колима по граду цео дан..наравно, спријатељио сам се са саобраћајцима (читај: подмићивао их пршутама) елем, пожалили су ми се на ово..полицајци имају само једну униформу, коју су у обавези да носе...а нису им променили униформе 2-3 године...загледајте мало боље следећи пут...шапке су им искрзане, панталоне ушиване..јад и беда бре.

1. Politicari
2. Popovi i ostali prestavnici verskih organizacija
3. Ljudi koji izrobljavaju zivotinje zarad materijalne koristi
4 Ljudi koji izrobaljavaju ljude zarad materijalne koristi
5 Ljudi koji misle da je normalno nabiti zivotinju u metar sa metar i prodavati njeno meso mleko i decu!!!
6. ČOVIĆ

+100000000
ali maltretiranje životinja..

Nisam nasilan, al želim im da propate sve u čemu bih ja uživao.

samo najgore!

1. ВЕГЕТАРИЈАНЦИ
2. ПАЦИФИСТИ
3. ТРУЛИ НОВИНАРИ КОЈИ ОБЈАВЉУЈУ СВАКАКВЕ РЕТАРДИРАНЕ ГЛУПОСТИ И ПЛАЋЕНЕ ТЕКСТОВЕ (МЕДИЈИ ГЕНЕРАЛНО)

1. ЛАЖНИ МОРАЛИСТИ И ДОБРОТВОРИ КОЈИ УВЕК НЕШТО СЕРУ, "АЛИ ОН ИМА МИЛИОНЕ, ЈА БИ' ПОСЛ'О СВЕ ДЕЦИ У КОНГУ ДА ИХ НЕ ПОЈЕДУ ГОРИЛЕ К'О ОНЕ ЛИКОВЕ У ФИЛМУ, А ОН ФАЗОН ЈЕДВА ДАО СИЋУ ЗА ДЕЦУ СА КОСОВА":

2. ПОЗНАТИ КОЈИ СЕ ХВАЛЕ КАКО СУ ДАЛИ ПАРЕ ТУ И ТАМО, А ДА ИХ НИКО НЕ ПИТА;

3. СКОРО СВЕ ЗВЕЗДЕ И ЗВЕЗДИЦЕ СА НАШЕ ЕСТРАДЕ, ОД РАСПАЛИХ ДРОЉЕТИНА ПОЗНАТИЈИХ КАО СТАРЛЕТЕ ДО УТРИПОВАНИХ ПЕВАЧА ПЕДЕРА ШТО МИСЛЕ ДА СУ НЕПРЕЈЕБИВИ АКО СЕ ЈЕДНОМ ПОЈАВЕ НА ПИНКУ...

ЦЕЛА ТА НАША ФЕГЕТСКА ЕСТРАДА И МЕДИЈИ КОЈИ ПРАВЕ НЕКУ АМЕРИЧКУ СЦЕНУ, ШТО СЕ ОД ДЕБИЛА ПРАВЕ ФАЦЕ, ШТО СУ ДАЧА И НАТА БИЛИ НАШ БРЕД И ЏЕНИФЕР, ШТО ЈЕ АНА НИКОЛИЋ ЛИНДЗИ ЛОХАН, ДУЊА ИЛИЋ ПАРИС ХИЛТОН, МУСТАФА НЕКИ ЊИХОВ РЕТАРД ШТО ЈЕ ИМАО ГАДНУ ЖЕНУ ПА ЈЕ НАШ'О ЈОШ РУЖНИЈУ, ИТД.

РАЗУМЕМ ЈА ЖУТУ ШТАМПУ И СВЕ, АЛИ ЈЕБЕМ МУ МАТЕР, НЕ МОРА СЕ ОД СВАКЕ БУДАЛЕ ПРАВИТИ НЕКИ НОВИ ИДОЛ. СЕРЕМ ИМ СЕ СВИМА УСТА, А ОПЕТ НАЈВИШЕ ГОВНАРИМА НОВИНАРИМА ШТО ОБЈАВЉУЈЕ ТАКВЕ ГЛУПОСТИ.

NAJVEĆA GOVNA SU ONAJ TIP LJUDI KOJI NATRPA PREVIŠE BIBERA U SUPU I ONDA KRKLJA I KAŠLJE I DAVI SE ZA STOLOM I KAŽE AL JA VOLIM DA STAVIM PUNO PA JEBEM TI MATER ŠTA KRKLJAŠ ONDA NAKRKLJAŠ MI SE MOŠNICA

JA SAM SIGURAN DA TI ISTI LJUDI NAMERNO KRENU DA USTAJU S MESTA U BUSU KAD BUS KRENE DA UBRZAVA ILI ULEĆE U KRIVINU PA SE SRUŠE KO INVALIDSKI KURAC I ONDA SE DERU NA VOZAČA KAKO NE ZNA DA VOZI MA MARŠ U PIČKU MATERINU

IDi bre ipče, mokrim po dvosedu.

najveća govna su ljudi koji šamaraju invalide

1. Popovi
2. Popovi
3. Popovi
4. Razni menadžeri
5. Bankari
6. Šefovi 96% firmi u svetu

I prestanite da serete da su lekari govna. Da vidim šta bi vi rekli kad bi ste učili do 30-te i imali platu koja jedva dostiže 80iljade. Uostalom, ako su stvarno govna, ostanite kući kad se razbolite, NEMOJTE IĆI KOD GOVANA!

I prestanite da serete da su lekari govna. Da vidim šta bi vi rekli kad bi ste učili do 30-te i imali platu koja jedva dostiže 80iljade. Uostalom, ako su stvarno govna, ostanite kući kad se razbolite, NEMOJTE IĆI KOD GOVANA!

Kako bre nisu Rajo :)
Vecina jeste..
Daju te prvo na cekanje da odgledaju seriju, pa pauza za rucak, pa pauza za kafu, pa pauza za drkanje pizde na Bosljcica i onda te uskurac prime.

Daju te prvo na cekanje da odgledaju seriju, pa pauza za rucak, pa pauza za kafu, pa pauza za drkanje pizde na Bosljcica i onda te uskurac prime.

Kriv je sistem a ne lekari.

Dobro me podseti da stavim šalterske službenike