Prijava

Evo ovako:

Po meni najveća govna su ljudi koji ništa ne rade, a prosipaju pamet po internetu i pljuju one koji makar baš nešto rade!

Naime, osvrnuo bih se na nekoliko puta pomenute lekare, jer i sam želim to da budem, pa je red da branim profesiju, složićete se...
Takođe, moja majka je lekar, da ne bude da baš pričam napamet; i to kakak lekar, lekarčina! Mnogo se ponosim njome, i kad čujem da se kolektivno pljuje po lekarima dođe mi da poludim...

S obzirom da je kod mene u porodici tako, da smo svi upućeni u kućni budžet, znam da nikada, ali nikada nije primila mito na poslu! Njeno radno vreme (makar kako se vodi u knjigama) je od pola 8 do 14h (I smena), a ona uvek ode na posao u 15 do 7 da se pripremi za rad i da pregleda one koji su prekoredni, da ima napiše lekove, oni koji nemaju zakazano za taj dan, a "treba im"...

Kod mene u kući, što fiksni, što mobilni, to zvoni, zvoni ko u pošti, da iskoristim to poređenje. Nemaju ljudi osnovne kulture da ne zovu od 14 do 16, kad ona možda ruča, odmara ili spava. I to se i ne pretstavljaju, ništa dobar dan, ništa, nego samo "Daj mi doktoricu!". Ja na to popizdim, a majka mi kaže da budem razuman, da su to ipak većinom ljudi sa sela, babe i dede, bez 4 razreda osnovne...
Ali ajde što non stop zovu, nego i dolaze na kućnu adresu. I svi bi, ili da im "premeri pretisak", da ih posluša, te žignulo ih ovde, žignulo ih onde, ili samo da ostave zdravstvenu knjižicu da im napiše lekove. EEEE, DA IM NAPIŠE ONU NJIHOVU TERAPIJU, I DA DONESE KUĆI, A ONI SAMO DA DOĐU DA UZMU!

Milion puta je radila 3. smenu (od 20h do pola 8 ujutru), a onda nastavi i rad u prvoj...
Gledam neko veče, u 23h ona oprala kosu, sprema se sutra ujutro da ide na posao, kad zovu iz supa - obesio se neko, treba im mrtvozornik. Ona i kolega mrtvozornici za taj mesec, pošto opština ne plaća to lekarima, a kamoli da imaju nekoga ko bi se bavio isključivo time. Kolega kaže naravno da ne može (verovatno je slagao nešto), i šta će, mora ona. I to u pizdiće, u neko selo, udaljeno sat vremena vožnje od BB je išla...

I sve to ona uradi za neku bednu platu od 60 nešto K, a milion puta nije ni ručak spremljen jer je ona trčala da pomogne nekome...

A moje razmišljanje i oko onih hirurga koji uzimaju slinu lovu: Jebiga, nije to nimalo lak posao. Te operacije traju i preko 12 sati, a u tvojim rukama je nečiji život, i treba da uzmu lovu. To je kao kad uđeš u prodavnicu, Smoki je 30 dinara, Cigarete 200, zna se, što bi iko radio džabe. I svi oni njihovi "alati" su većinom za jednokratnu upotrebu, a skupi su u pičku materinu. Zato kontam da je sve tako skupo. Ništa ne pada sa neba...

Verujem da je veoma slično i u drugim državnim ustanovama, da postoji zašto je šta tako kako jeste, zato na neki način i mogu da ih razumem...a narod samo kuka, misli da samo njihov rad treba da bude plaćen, a ostali jebtese!

E sad, naravno, uvek ima i onih ljudi koji će uzeti mito, onih govana kojima je zinulo dupe za pare... To i treba pohapsiti!

Ali da se ovako uopšteno priča - klasičan stereotip!!!

Takođe, moja majka je lekar, da ne bude da baš pričam napamet; i to kakak lekar, lekarčina! Mnogo se ponosim njome, i kad čujem da se kolektivno pljuje po lekarima dođe mi da poludim...

E ovo je za mene parada ponosa!

E I DA
STUDENTI SU GOVNA

politicari
panduri
studenti

Likovi sa srednjom školom ili čak samo osnovnom a da su mlađi od 35 godina i da konstantno hejtuju studente su govna.

Ne ne ne studenti su najveća govna ubedljivo samo kad pogledaš one njihove letke sa raznoraznim zahtevima IDI DUČIŠ GOVEDO

Takođe, moja majka je lekar, da ne bude da baš pričam napamet; i to kakak lekar, lekarčina! Mnogo se ponosim njome, i kad čujem da se kolektivno pljuje po lekarima dođe mi da poludim...

dusan1001
E ovo je za mene parada ponosa!

Dečko se ponosi svojom majkom. Čemu satirični komentari?

Najveća govna su oni što imaju više nego što im treba, a ne daju kad ih lepo pitaš. Eto, na primer, ja znam nekoliko cura koje imaju pičku, ne koriste je skoro ni malo, a kad god pitam ne daju. A lepo pitam, kulturno, ne pravim probleme i ne insistiram. Ne bih je čak ni malo oštetio, a kamoli pokvario, samo bi malo da se poigram i da vratim kao novu...

Čemu satirični komentari

Bilo jače od mene lolo

Pa Dušane, da je tvoja majka rodila čevtoro, a pritom spasila toliko života, verujem da bi i ti imao razlog da budeš ponosan...

Zajebavam se rajdere ima jedna tema pa sam se nje setio kad sam pročito post lolo
U svakoj profesiji ima govana al sobzirom šta neki(ne kažem svi) lekari rade oni su ubedljivo najveća govna zatim popovi,advokati i novinari i studenti (ne kažem opet svi neki)

Rajderu, u svih 40 godina mog života upoznao sam ne više od 4 lekara za koje bi dao desnu ruku, a poznajem ih baš mnogo. Ne sporim da je tvoja majka dobar lekar, ne sporim da je dobar čovek, ali statistički gledano ona je anomalija profesije. Ne zameri, ali takvo je stanje medicine u Srbiji.

UBR: Dao sam i ja više od 15 litara krvi, kontam da je to barem tri cela čoveka koja žive a mogla su ne biti živi, radujem se milosti Gospodnjoj koja mi je dala mogućnost da pomognem...

СТУДЕНТИ СИСАЈУ КУРЧИНЕ ПО ДОМОВИМА И МЕНЗАМА

UBR: Dao sam i ja više od 15 litara krvi, kontam da je to barem tri cela čoveka koja žive a mogla su ne biti živi, radujem se milosti Gospodnjoj koja mi je dala mogućnost da pomognem...

Od kad su mi nudili pare za davanje krvi, nisam vise redovan davalac. Sad dajem iskljucivo sa namenom, i to ne samo krv..

Знам и ја неке на први поглед добре и поштене лекаре али контам да се само фолирају! Не би ти Рајдере им'о за нет да није пао мито ту ти тамо.

Не би ти Рајдере им'о за нет да није пао мито ту ти тамо.

Moguće samh vid kakvu dnevnu ima tu mora da je pao neki bubreg na crnom tržištu!!
http://vukajlija.com/forum/teme/21132-nesto-moje-daj-da-vidim-i-tvoje-sram-vas-bilo?strana=73#post_2458226

Није Слоба крив, ми смо говна! Поздрав за сеоско псето88 коме сметамо ми роЏени БеограЏани. Лекари су људи, као и политичари, попови, пандури, професори. Пошто смо склони да мрзимо све и сваког, а да не видимо себе, онда је потпуно логично што смо оволико пропали (у сваком смислу).
Ево, Грањка је говно! Данас сам ишао код лекара преко везе. Знам људе, нећу да чекам у реду. А знам да серем када неко мене прескочи у реду за шалтер у мурији. Ево, сад ћу да отворим другу тему - Ми смо највећа говна. Па, посетите, биће занимљиво.

Moguće samh vid kakvu dnevnu ima tu mora da je pao neki bubreg na crnom tržištu!!

Хахаха ово као да је пола ствари покр'о из Титове виле. Па мене би био блам да ово делим са сиротињом на форуму, ај да је бар поштено па да и разумем.

I krivo mi je što na ovim prethodnim slikama ne može dobro da se vidi koliko je to dobro izrezbarena drvetarija, pa ću da dodam i ovo, da otprilike stekneš neki utisak...

НЕУКИ СМО МИ РАЈДЕРЕ ДА СТЕКНЕМО УТИСАК О ТАКО ДОБРО ИЗРЕЗБАРЕНОЈ ДРВЕНАРИЈИ, МИ ОВО САМО НА СЛИКАМА И МОЖЕМО ДА ГЛЕДАМО!

Dušane, pročitaj EDIT 2...
Sve što imam je uglavnom dedovina, koja je uglavnom nadograđivana, pa ti nešto pričaj... On je omogućio više nego dobar početak mojima...
A eto tu na slikama i dedino ordenje...

EDIT: A i niko ne pita čime mi se ćale bavi... lololo