Премијер лига 13/14

  1. Па Вилијан није био најближи голу у тренутку кад му је Торес послао лопту.

    Lol, ja sam skroz pogresno kapirao pravilo ofsajda: mislio sam da mora biti 1 protivnicki fudbaler ispred golmana i lika kojem se dodaje..
    Mene je samo strah da sada liverpul ne izgubi elan i da prsnu na glupostima..na gol razlici vec nema potrebe ni pokusavati da stignemo Siti, imaju duplo vise utakmica i 4 gola prednosti...jebemti, ako sada izgube titulu, jebacu kevu nekome. Od 2005. cekam na ovo...

  2. Саншајне, ти оно једаред рече да послије Арсенала највише готивиш Ливерпул, ил' сам ја нешто погрешно укачио?

  3. Od 2005. cekam na ovo...

    Tad si se rodio?

  4. o arsenalu ne treba trositi reci,oni najjadnijem junajtedu ikada nisu mogli gol da daju ahahaha

  5. Šteta što će ovom pobedom, ako sve bude po očekivanjima, Siti uzeti titulu a ne Čelsi. Jesu igrali zatvoreno, ružno, ali je to odrađeno doktorski.

  6. Саншајне, ти оно једаред рече да послије Арсенала највише готивиш Ливерпул, ил' сам ја нешто погрешно укачио?

    Voleo bih da osvoje titulu a ne one ljigavštine od Sitija i Čelzija..
    Ako misliš zbog slike, ona najbolje opisuje današnju tekmaru.

  7. Od 2005 si bar mogao da naučiš neka pravila u fudbalu jebemu lebac.

  8. Не мислим због слике, него због оног "ЈЕБИИИ ЛИВЕРПУЛАААА". Мало ми опречно дјелују твоја 2 коментара.

  9. Kakve su kurčeve sreće, izgubiće titulu na gol-razliku.
    Jedino mi taj Everton deluje da može da im otkine bar bod, jer ne pamtim kad ih je Šiti poslednji put dobio na Gudjonsenu.
    Samo ću reći aupičkumaterinu. Jeste Čelsi igrao krajnje ciganski i jes' da ne pamtim da je neko imao manji posed lopte, ali jebiga, imao je i Liverpul šansi, morali su bar jednu da iskoriste i nikako da dozvole ono što se desilo kod prvog gola. Ono što mene tu interesuje je gde je tad bila jebena odbrana.

  10. ahhaahahha.. Mitke
    Napisao sam citiram:

    Trpaj LIVERPULOEEE

    u fazonu JEBI LIVERPULE a ne LIVERPULA :D

  11. silujem fudbalercice baletancice u usta i u cmar da krvare prejako do smrti

  12. Због вас се КБО навуко на доп, душмани!

  13. Tad si se rodio?

    Ne, ali sam imao 10 godina, tako da nisi promašio za mnogo.

    Od 2005 si bar mogao da naučiš neka pravila u fudbalu jebemu lebac.

    Bemliga, to je jedan od onih propusta koje ne stigneš da zakrpiš. Viđao sam ovakve situacije ranije, ali su uglavnom golove davali timovi za koje sam navijao na tom meču, pa se nisam bunio..

  14. Ima kod nas ovamo jedan lik zovu ga Murinjo, inače trenira bikove bodače, radio sa nekoliko legendi ovog sporta, kod Raće Škrbića trenirao Brijezonju, ovaj bio šampion, pa Graovčevog Zeću kad ga je ovaj idiot prodao, isto napravio šampiona, pa taj novi gazda pomisli da i on može utrenirati bika ko Murinjo al nije mogao, i pukne zećo a ovaj onda radio sa Kukanom i eno, Kukan legenda. Čovjek zna, prejak lik, nema dva zuba u glavi ali poznaje taj sport u dušu

  15. Kad se dodaju 2 napadača lopta ide pozadi ili u krajnje slučaju u liniju što je rizično. Kad su ovako sami.

  16. Мрљо се појави и коначно успије да ме насмије онако о' срца. Мрљо, велики си!

  17. Ne znam kolika je međusobna mržnja Evertona i Liverpula, možda Everton namerno pusti Siti da Liverpul ne bi osvojio titulu.
    Odoh na blic da ovo napišem.

  18. Ма бре вилијан био иза тореса, нема даље приче.
    Мурињо је докторирао овај спорт, ту нема дилеме. Да ли играо цигански као против барселоне, ливерпула или атлетика, или нападачки као против вест хема - најбољи је тренер на свету.
    Било би добро да ливерпул узме титулу, волео бих и ја, али није занемарљива ствар и пре овог меча била да челзи није изгубио ни на једном великом гостовању у ПЛ.

    милански едикт: а то што су сви већ мислили да је решено кад је рекао да изводи клинце на терен, а касни 5 бодова за ливерпулом у том тренутку 4 кола пре краја, а уз то има матића којег не одмара сигурно, па у то само луд човек може да поверује. као да неко поверује да је заборавио шпански кад је причао ономад уочи меча са атлетиком с новинарима. игра се човек, забаван је до јаја.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.