Prijava

To brate Mancesterski he-he ,drzimo se zajedno protiv Mrsisajdovaca

Не знам да л' је неко провалио али мени је занимљиво да се Гигс, када је тек дошао у Јунајтед презивао Вилсон, и ето сада на овој, врло вероватно и његовој последњој утакмици на Олд Трафорду буде испраћен дебитантским головима највећег талента у клубу, Вилсона :).

Skontao ja, ali sam mislio da nikog to ne zanima, pa nisam ni pominjao. :)

Gigs je mogao da uzme titulu,pojebe neku kuravu i dobije sina i posle 18 godina, udje u igru umesto sina i pokida ,stvarno najbolji nema sta .

паси траву туљане

Запато, нагруваш ми муда пичко бугарска, јебо те Мијат пречком у гузицу!

Al' koga briga za reprezentaciju?

Ovo je bilo klupskog karaktera, to sa repkom je druga priča, i to vrlo dosadna i smešna.

Нек је и трипут толко урадио, за мене остаје наш најбољи штопер свих времена.

Možda, al' posle Gavrančića.

Не знам да л' је неко провалио али мени је занимљиво да се Гигс, када је тек дошао у Јунајтед презивао Вилсон

Sta je on peder pa se vencao i uzeo muzevljevo prezime?

Шљиворад Тртовић™

Нек је и трипут толко урадио, за мене остаје наш најбољи штопер свих времена.

Ту су негде.
http://sr.wikipedia.org/sr-ec/%D0%92%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%B1%D0%BE%D1%80_%D0%92%D0%B0%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%9B

Pamte se ta sranja koja je napravio za reprezentaciju, a niko ne razmišlja kako je njemu bilo da igra sa onim PANJEVIMA u timu.
EEEJ BREE! Ti imaš u timu bre Stevanoviće, Fejse (iz vremena kad su ga gurali a nije se zamenio sa svojim blizancem koji zapravo zna da igra), Petrovića, Lekića, Damjanovića, Trivunovića, Maksimovića, Mijailovića i ko sve nije prodefilovao i svi šilje kurac na Vidića. Pametan čovek, pokupio se i otišao.

I ja mislim da je zbog Fejse igrao rukom u kaznenom, kad covek premota film, potpuno se uklapa!

Кога реално боли курац за репрезентацију и ко је колико пружио својој земљи кроз тај свети позив доласка три пута годишње да јуриш пичке по сплавовима са стојкетом мађијом. Репрезентацију која редом пуши курац деценијама сад ће један Видић да спасе. Оће боли га курац.

ma vidara je cmar i stipsa od lika....od svih para koje je zaradio caletu i kevi je uradio fasadu na kuci, znaci citavih 2000e se isprsio....a znam mu bracu od tetke koji dok su trenirali fudbal ovaj im nije ni kopacke poslao, a mnogo bliska braca

Sta je on peder pa se vencao i uzeo muzevljevo prezime?

Kevino prezime je uzeo kao klinac, jer sa ćaletom nije baš u najsrećnijim odnosima.

Ja verujem veceras u Vilu! Vratice se govnarima za onu titulu od pre dve godine!

Vidicu svaka cast, kakav god da je igrac, da li ga osporava neko ili ne, covek je bio kapiten Mancester Junajteda. To dovoljno govori o njemu.