Премијер лига 13/14

  1. NE može valjat ekipa u kojoj se nalazi Welbek, ta ubleha u svijetu fudbala ne može donjeti nikakvu prevagu na terenu vec samo može odmoći.

  2. Dečko ima fizičke karakteristike, al jbg kad je panj u gloovi

  3. Velbek ce ionako biti rezerva. Mozda ne odigra ni minut.
    Hart
    Dzonson-Kejhil-Dzagielka-Bejns
    Dzerard-Henderson
    Lalana
    Sterling-Staridz-Runi
    Ovo je ta neka ofanzivna formacija s kojom je Liverpul davao buljuk golova i s kojom bi i Englezi mogli durade nesto jer dosta igraca Livepula ima priliku da bude u prvih 11.
    Mada, Hodzson je ocaj takticar, i vrlo moguce je da pocne u nekom 4-4-2 smorcina sastanu sa Milnerom ili tako nekim Velbekom.

  4. -Henderson

    Dokle god se ovaj jednokrilni ormar smatra igracem i dokle god ga zovu u repku ispadace od velesila kao sto su Bugarska, Holandija, Paragvaj, Crna Gora..

    P.S. Ovo je tema za premijer ligu, ima tema za SP pa tamo pisite o englezima i njihovoj repki, ovde hocu da citam postove poput

    JEBI LUZERPUL

    You'll Never Win Anything

    BRAVO SITI MADJIJO !
    PELEGRINI OPLODI ME
    i slicno

  5. Ливерпул стуб енглества xD

    Газимудо, не смарај, нормално је да ћемо писати и о енглеској репрезентацији овде, МРШ НА ВЕЛШКУ ТЕМУ ПА ДРКАЈ ТАМО НА СМЕШНИ СВОНСИ И ГЕРЕТА БЕЈЛА

  6. Sad gledam klipove Roj Kin svadja sa Vierom,Roj Kin nabada Sirera,Roj Kin lomi nogu random liku,sve to nekako ima dusu,kad cemo opet gledati takav fudbal? Sa dusom?

  7. Pa ne mora Henderson da igra jebote. Tu je Karik, Milner, Vilšer.. MOre se probrat. Ja bi ubacio Volkota ako se uspije oporaviti pre sveCkog, Ne treba njemu puno da se vrati u formu.. A ovako se odmorio pa natanene zajedno sa Sterlingom, Staridžom i Oksom da dušu ispuste bekovima protiv kojih budu igrali.

  8. Pa dobro, ne gotivim Liverpul i manje mi je zlo Siti da uzme titulu koji takođe ne gotivim, ali Siti i sa milijardama neće stići Junajted 50 godina.
    Na kraju nisu profi odigrali i to je to. Ovi su to odradili profi sve, a Čelzi ih je u principu sjebao. Tu su videli da nisu nepobedivi i srušio im je samopouzdanje.

    Inače i meni je Henderson nikakav igrač. mislim ne baš nikakav nego onako ništa specijalno. Mišljenja sam kao i većina da če Liverpul teško imati ovakvu sezonu u skorije vreme. U ligi.

  9. ArminVanBuuren

    Sad gledam klipove Roj Kin svadja sa Vierom,Roj Kin nabada Sirera,Roj Kin lomi nogu random liku,sve to nekako ima dusu,kad cemo opet gledati takav fudbal? Sa dusom?

    Лик који је намерно сломио ногу тадашњем играчу (и капитену мешчини) Ситија и окончао му каријеру. Са душом.

  10. Kada sam posle negde čitao da je liku namerno slomio nogu, nije mi više bio gotivan. Debilizam za koji izgovor ne postoji.

  11. Ovaj mu valjda pokidao tetivu tako neki kurac ranije i ovaj ga je samo cekao,posle u autobiografiji napisao kao eto ti sad ,nesto na tu foru,covek je lud ,ali bas ono lud lud.
    Ma ovo je primer,fudbal je imao dusu,sad ovo...meh.

  12. Сад ћу да напишем километарски пост да ти објасним зашто ниси у праву... њет.

  13. armine idi gledaj jebeno boćanje nije fudbal za tebe... takav mozak me jedino podsjeća na gravesena

  14. Докле са том причом како је фудбал некад имао душу а сад нема? Па ова сезона, што се тиче Премијер лиге, је била из снова, никад занимљивије првенство и гомила добрих утакмица. Љанчестер не игра Европу, Ливерпул био најближе титули у задњих 25 година да не кажем "на једно клизање од ње" хехе, многи рекорди су изједначени или оборени, Мурињо је и даље Циган, онда имамо Атлетико као право освежење у Шпанији итд. Још само да Звезда овери титулу и да се шугави Виган не врати у Премијер и то је то.

  15. Ma ovo je primer,fudbal je imao dusu,sad ovo...meh.

    Наравно да нема кад већина фудбалских фанова су ликови као ти којима је суштина фудбала да противнички тим не победи и да после оду да причају "Ехехехе пичке па опет сте изгубили како ми је драго охохохо посерем вам се уста и вама и сваком играчу" и просипају сличне изливе фрустрација сопственом нејебицом и недостатком мозга.

    Фудбал је раније имао душу? Шта као, ти си рођен између два рата па се сећаш мајсторија Бекембауера и аутогол Колумбије на СП 1994. и знаш да је ово говно?

  16. Нема, кад Бобек направи лажњак и чича што продаје оне занимације за зубе проклиза у празно и то баш поред мене, ево још нисам извадио све семенке из ципеле, жуља ме док пишем.

  17. Koji je vama kurac pa pisete sve to,ne znam,valjda provaljujete kada se sprdam za neke stvari, kada ne, uostalom boli me kurac, vi na svaku moju rec odgovarate "cuti daunovac",znaci da nabadam gde treba.Cast izuzecima.

    Skauzeru burazeru,nisam ja rekao ni da je bolji fudbal bio,niti zanimljiviji,niti neizvesniji itd.,ali kad pogledam neki klip,nebitno neka bude i noviji 2006-2007,opet obuzme me neki cudan osecaj,neka toplina,ne znam,mozda je do mene...

    Inace da se ne lazemo,gledamo(uglavnom) ne samo najbolji fudbal i fudbalere,vec sport i sportiste,ali opet kazem ,imam neki osecaj kao da nije to to,pa Lebron da sad uradi ne znam ni ja sta uvek ce vam Dzordan biti 100 mesta iznad je l' tako ?

  18. Inace evo ode i Rio Ferdinand,kraj jedne ere jebote,evo sad mi odlazi ona toplina iz srca :(

  19. ali kad pogledam neki klip,nebitno neka bude i noviji 2006-2007,opet obuzme me neki cudan osecaj,neka toplina,ne znam,mozda je do mene...

    Исто тако ће бити за једно 10так година кад будеш гледао Месијеве и Роналдове чаролије које раде данас, пред нашим очима диљем малих и великих екрана. То је све нормално. Имамо ту неку потребу да стално величамо и глорификујемо прошлост а кењамо по садашњости. Ко зна, можда за 20 година Милијаш у очима неке нове клинчадије буде српски Платини.

    Добро то баш не ал конташ шта оћу да кажем.

    evo sad mi odlazi ona toplina iz srca :(

    Да не умиреш маторииии икс де

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.