Премијер лига 13/14

  1. Razumite me ljudi, ode mi prvi Fergi sa Skolsom,evo sad Vidic i Ferdinand,verovatno ce i Gigs i Evra,veliki je to sok,plus sa ovim trenerima,nije ni meni lako,mesaju mi se osecanja,puca me neka nostalgija :'(

  2. Ја те разумем, исто сам се тако осећао када је Џаја решио да окачи копачке о клин а ја већ купио сезонску улазницу. Емоционални бродолом.

    Ајде бре не кукај, шта оћеш да освајате сваке године и да вам исти играчи играју 50 година, биће опет ГЛОРИ ГЛОРИ МАЈЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД ГЛАВУ ГОРЕ АРМИНЕ ИМАШ ЗА ШТА ДА ЖИВИШ НЕ ДИЖИ РУКУ НА СЕБЕ џД

    http://www.bubblews.com/assets/images/news/699832835_1370932309.jpg

  3. brateeeeee :'( <33333333

  4. Ahaha, najbolji trololo ove godine.

  5. Jedno sportsko pitanje, ali necu da ga postavljam na onoj temi, vezano je za ovu.

    Sta je Kolarov rekao dok je podizao trofej juce? :)

  6. Jebem ti 'lebac. :)

  7. Pa dzeko skoro svaki gol proslavljao tako sto ode ispred kopa i kaze

    A KO JE BABO?

  8. Dzerard-Henderson
    Lalana
    Sterling-Staridz-Runi

    Nema šanse da Henderson i Sterling zaigraju u prvoj. Hodžson itekako forisira Vilsira i OX tako da ce oni zauzeti mjesto ispred ove dvojice, al to nema veze jer ce svakako Englezi odigrati samo 3 utakmice i kuci.

  9. Nema šanse da Henderson i Sterling zaigraju u prvoj. Hodžson itekako forisira Vilsira i OX tako da ce oni zauzeti mjesto ispred ove dvojice, al to nema veze jer ce svakako Englezi odigrati samo 3 utakmice i kuci.

    Videcemo sta ce biti u pripremnom periodu. Vilsir nije sasvim spreman, a i van forme je, a Hodzson bi zaista bio lud da posle ovakve polusezone Sterlinga izabere Oxa pre njega.
    Elem, plasticni klub ne prepoznaje svoje navijace jer ih ni nemaju lolo
    https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10313588_313585885461615_7796699777820725848_n.jpg

  10. Dosta ste kenjali o Sitiju i Engleskoj.. Sada kreće ono pravo, ŠOU!!

    Finale Fa Kupa.. Prekretnica za jedan tim koji tek sada može da se oporavi od poraza od Birmingema 11'te i da skine prokletstvo koje traje jebenih 9 godina. i da se skine teret sa igrača i tima..

    Tim je na okupu (Svi sem Volkota).. Remzi i Ozil ponovo zajedno pišaju po sirotinji i Žiru sa njima izgleda kao Drogba.
    Igramo protiv jebenog Hala, koji ima problema sa povredama ili sa kartonima neam pojma uglavnom neće igrati par igrača..
    JEBEMO MU MATER VREME JEEEEE!!
    http://www.youtube.com/watch?v=kG5l-8RRIVU

  11. Јел само мени смешно ово кад људи причају о иностраном клубу за који навијају и стално говоре у првом лицу множине?

  12. Ako Arsenal usere i ovu sansu za trofej, mogu kolektivno da se kobejnuju svi.
    Navijam duzmu, red je stvarno.

  13. Јел само мени смешно ово кад људи причају о иностраном клубу за који навијају и стално говоре у првом лицу множине?

    Naravno da je samo tebi.

    Mi ostali smo dovoljno svesni naše jadosti i ne bojimo se da to i pokažemo.

  14. А је л' има код њих као победник ефеј купа иде у лигу европе или тако нешто?

  15. Jasta da ima. Ide i finalista u ligu Evrope.

  16. Добро, то вероватно ако је победник већ изборио ЕЛЕШ.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.