Премијер лига 13/14

  1. znaci hal ide u ligu evrope,a junajted ni to hahahhahahahhahahahahhahaha

  2. Armine mislim da ovo moze biti presudna tacka na tvom putu ka spoznaji za koga ti u stvari navijas. :)
    Mada za utehu, moguce je da Junajted nije uopste hteo Ligu Evrope da ih ne opterecuje vise takmicenja.

  3. Pa naravno,to je najbolje resenje,govorili su cak i neki igraci,Mata mislim da je, mnogo lakse ce sada biti vratiti se u vrh,ali prvo neka odrese kesu,dosta smo mi skupljali kredita kao dobar klub koji razumno trosi,otisle su sve generacije,neka sada daju i za onog karvalja 30 i za shaw-a 30 neka za rojsa daju 50 ko ga jebe bre,kad mogu ostali mozemo i mi!

  4. Jeste, mada ste ove sezone vec potrosili oko 70 miliona funti na Matu i Felainija.

  5. Mata je zlata vredan,samo da se razigra malo,kad ga pogledam onako nizak sitan,a duša od čoveka,sve bih mu dao.

  6. ODE I PARK DJI SUNG, UMIREM AAAAAAAAAA, ZIVOTE ZASTO SI OKRUTAN

  7. Иако знам за велику мржњу између градова која влада у Енглеској (Манчестер - Ливерпул, Манчестер - Лидс) опет мени делује некако неприродно то што навијачи Јунајтеда (мислим на Енглезе) више мрзе Ливерпул него Сити. Ја навијам у Енглеској за Јунајтед, али више мрзим Сити него Ливерпул. То је као кад би ме неко питао да ли бих више волео да титулу совоји Војводина или Партизан. Наравно да би ми лакше било да је освоји Војовдина, само не Партизан. Ал' добро, другачије на то гледају Енглези од нас.

    Мада, опет јесте смешно кад видиш да више трофеја Премијер лиге имају неки играчи који играју или су до скора играли у нижим лигама.

    Рони Волворк - Стивен Џерард 1-0
    Лук Чедвик - Стивен Џерард 1-0

    и да се шугави Виган не врати у Премијер и то је то.

    Испао Виган прекјуче од Квинс Парк Ренџерса.

  8. He shots, he scores, he will eat your labradors Ji Suuuung Ji Suuuung!

  9. Иако знам за велику мржњу између градова која влада у Енглеској (Манчестер - Ливерпул, Манчестер - Лидс) опет мени делује некако неприродно то што навијачи Јунајтеда (мислим на Енглезе) више мрзе Ливерпул него Сити.

    Verovatno zbog toga što su Mančester i Liverpul najtrofejniji timovi. Siti jeste gradski rival bio, ali su ih oslovljavali samo sa "noisy neighbors" jer nisu predstavljali baš neku opasnost na tabeli i po kvalitetu.

    Sad se priča mnogo promenila, te je Junajted malo pao u tu "noisy neighbor" ulogu ove sezone, te se tek od nedavno i Siti smatra top kategorijom. Jeste da su generalno samo naftaši i imaju kvalitetnu istorju kao Velbek šut, ali opet su u vrhu, nebitno na koji način.

    Ja, kao navijač Junajteda, više mrzim Siti jer su mi ogavni kao klub, ne pojedince na terenu, oni su super igrači, samo mrzim taj stil - upali editor u menadžeru i daj pare - klubova.

  10. Ja, kao navijač Liverpula, više mrzim Siti jer su mi ogavni kao klub, ne pojedince na terenu, oni su super igrači, samo mrzim taj stil - upali editor u menadžeru i daj pare - klubova.

    Да не кажем симпатизер

  11. Nadam se da Ljaljana neće u Liverpul, iako oće.

  12. Narocito ne za 25+ miliona evra koliko se pominje cena.

  13. http://www.bbc.com/sport/0/football/27445475

    loool

    edit: cek, ovo znaci da mogu samo 49 milki funti da potrose? pa i nije im neka kazna

  14. Ko da im treba neko, cak ce da prodaju igrace, samo povrede da ih zaobidju, zamislite kad ne bude morao da igra demikelis jebeni nego nastasic, jos aguero kad je 100% spreman i samo rokaj, stvorili su strasan tim nema sta.

  15. Nema nista od primene ovog FFP jer bogatim klubovima ne odgovara. Siti godinama unazad zavrsava sezonu s gubicima (a nije jedini) pa ih ne sankcionisu. Videli smo sta se desilo sa Barsom skoro.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.