Премијер лига 13/14

  1. Што им сад не одузму трофеје кад нису играли по правилима?

  2. Па казниће их само и то је то. 50 милки чини ми се..

    Бај д веј, биће смор ако Барса победи вечерас и узме титулу, целе године су играли очајно, побеђивали из сумњивих пенала ..

  3. Koja će komendija da bude ako danas Hal dobije Topdžije. :)

  4. Последња сламка спаса за Венгера

  5. Па казниће их само и то је то. 50 милки чини ми се..

    Али која је фора, дакле сад неограничено богати могу да раде те ствари неограничено. Као боље да пукнемо 50-60 милиона и узмемо титулу него да размишљамо. Шта је та титула регуларнија него неке покрадене по неким припиздинама фазон Србија, Киргистан, Шри Ланка итд?

    Ево, одузми ситију играче у вредности 60 милиона евра па види шта ће узети од трофеја.

  6. Ma ovo je go kurac od kazne. Bilo na zvanicnom Sitijevom sajtu kako ova kazna i FFP uopste nece poremetiti njihove transfer planove za ovu sezonu.
    Dakle, jos jedno leto sa 100+ potrosenih miliona jer im se moze.

  7. Nemoj sad na Siti da pizdite mnogi su to radili, pa evo vlasnik Lestera je rekao spremio 130 miliona za ovih par sezona da potrosi...

    Inace ja cu da odigram arsenal i barsu, pa ako ne dodje sreca sreca radost ako prodje bar sam pare uzeo :)

  8. Шта је та титула регуларнија него неке покрадене по неким припиздинама фазон Србија, Киргистан, Шри Ланка итд?

    Слажем се ја са тoбом и знам шта хоћеш да кажеш, само констатујем чињенично стање :)

    Изгледа да је овима важније да узму кинту од Арапа него да лига буде регуларна, не знам зашто ме то не чуди ни најмање..

  9. Па онда бар да не глуме поштење. х)
    Мада ни не глуме више. лоло

  10. У фазону ШТА САМО ТОЛИКА КАЗНА АЈДЕ МОЖЕТЕ ВИ ТО И БОЉЕ ЕВО ЈОШ ИМАМ 50 МИЛКИ У ЛЕВОЈ ЧАРАПИ љољ

  11. Тако је бре!! Немојте да вам ЈЕБЕНИ Хал Сити узме толико ишчекивани трофеј!
    Ајмо још 2 комада на брзака бре, ЦОЈГ!

  12. da li je realan ovaj arsenal hahahahahah ja igrao prolaz jebeni valjda ce x da izvuku pa na penale barem

  13. AJDE HULE, DA CITAM PRENALOZENE TOPDZIJE NA FEJSU KAKO PISU DA I POSLE PORAZA VOLE ASRSENAL, IMA IH PREVISE I SMARAJU. A i, jebemumater, to je Hul, celi tim im kosta ko jedan Ozil.

  14. Towelie_

    Ma ovo je go kurac od kazne. Bilo na zvanicnom Sitijevom sajtu kako ova kazna i FFP uopste nece poremetiti njihove transfer planove za ovu sezonu.
    Dakle, jos jedno leto sa 100+ potrosenih miliona jer im se moze.

    http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2014&mm=05&dd=17&nav_id=849061

    UEFA je kaznila Mančester Siti i Pari Sen Žermen sa po 60 miliona evra (49 miliona funti) zbog kršenja pravila finansijskog fer-pleja (FFP).

    Od toga 40 miliona evra je uslovno i biće vraćeno klubovima ukoliko ispune uslove UEFA u vezi sa FFP pravilom.

    Oba kluba će u narednoj sezoni imati pravo da registruju samo po 21 igrača za Ligu šampiona (umesto 25), neće smeti da potroše više od 60 miliona evra u prelaznom roku, niti da u naredne dve sezone izdvoje vise novca na plate od aktuelnog iznosa.

  15. Eno barsa uzima titulu ko što sam i rekao pre nedelju dana.Znam da nije tema za primeru al jbg

  16. Navijam za Real od vremena pa do sada, barsu mrzim do jaja ali i treba da uzme. Ako uzme Atletiko cela Srbija će da počne da navija za njih jebeno, ko i za Borusiju one sezone. Mršukurac, treba im obiti rogove na vreme. AJMO MIDŽETI. MI LŠ VI PRVENSTVO.

  17. Gledam Barsu, kako su im ovi cigani munuli 2 komada?

  18. i ja navijam za arsenal nekako mi ih je zao, ajmo topdzije

  19. gibsa odvesti u sumu i ubiti

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.