Премијер лига 13/14

  1. Pa Gigsov zadatak trci driblaj centriraj, sad kad je izgubio brzinu morao je da se povuce i da koristi dugim loptama, a pirlo je drugo to mu je pozicija i zadatak, u tome je jedan od najboljih ikada nema sta... Takodje Pirlo igrao za Milan, Juve, Inter, jeste da je vazno fudbalsko znanje ali i lojalnost znaci nesto, Gigs je bio tu sve vreme dok je Junajted dolazio na mesto najveceg kluba na svetu, a i sada je u top5 svakog iole objektivnog posmatraca :)

  2. PuppetMaster
    I garantujem ti da ce kroz 5 godina na pitanje ko je najbolji igrac Fergusonove ere u mancesteru 90% odgovora biti SKOLS.

    Kad pogledas koliko je to i to kakvih igraca, pa mene bi bilo sramota prvih 11 da izaberem :)

  3. Ne dižem ga u nebesa, tamo je gde treba. A eto, malo prelistaj novosti iz sveta fudbala pa pročitaj kako ga i ko uzdiže i koliko i koje lobanje to sve govore.

    Gigs je mašina koja je sa demonskog, sprinterskog krila izmislila sebe ponovo u deep lying playmaker poziciji, što je nešto što se viđa ultra retko.

    O statistici nema smisla govoriti, a ovo što sam ja rekao nije moje mišljenje, nego čist argument koji tu stoji takav kakav jeste.

  4. I naravno da će biti Skols, jer i jeste.

    Jeste mi Gigs omiljeni, ali Skols je daleko, daleko ispred svih.

  5. Problem je sto skoro niko ni u mom okruzenju, a evo ni na netu do sad nisam naisao na vise od 2 osobe koje su gledale Gigsa 90-tih kada je bio najbrzi igrac i najbolje krilo na svetu,pa i pocetkom ovog milenijuma sto da ne, priznajem nisam ni ja, ali postoje snimci, a kada vidis kakvi ljudi govore o Gigsu, kao na primer Del Pjero(samo 2 igraca su mi izmamila suze na oci kada sam ih gledao, Maradona i Gigs), pa zidan itd. to govori nesto jebiga.

    Za Skolsa ne vredi trositi reci, kakav igrac, kakva ljudina, dovoljno je reci da je veliki Xavi rekao da je ucio od Skolsa i da je najbolji igrac ikada, ostale da ne pominjem...

  6. Moram dodati svima poznatu cinjenicu da nije dobio nijedan crveni karton tokom svoje dugogodisnje karijere.

    I za kraj jednostavno :)

    Tearing you apart since 1991

  7. jedina tri igraca junajteda koja sam gotivio

    skols
    kantona , iako sam bio nackli, lud je, jebo mater svoju, na snimcima sam ga gledao
    i bekam sminker, jer ga je boljeo kurac za sve osim frizure

  8. Ја се сећам Гигса док су преносили Премијер лигу на београдској Палми. Он и Ли Шарп су били проглашени за највеће таленте почетком деведесетих, али је Шарп имао проблема са дрогом и алкохолом, па је пропао као играч. После је играо у Лидсу, али није урадио ништа значајно тамо, пре свега због повреда.

  9. Sansajne, sta kaze Vilsir, nista ga ne razumem?

  10. Šta mislimo o Totenhemu - GOVNOO
    Šta mislimo o govnima - TOTENHEM

    Hvala.

    Nažalost nisam gledao tekmu jer nisam imao struje, taman dodjem sa nasipa i nekim kurčevim slučajem ufatim neki vajrles i upalim kad ono gube telad 2 0.. Al eto, okrenulo se

    250. 000 ljudi je slavilo FA Cup, a recimo 70.000 je slavili LŠ sa Čelzijem.. LONDON JE CEO CRVENO BEOO!!!
    Danas sam odgledo utakmicu, sad je i glupo nešto komentarisati bitno je da je skinuta kletva sa trofejima i samim teret sa pleća ovih junoša.

  11. Ово ми неочекивано, хвала му.
    http://www.kurir-info.rs/humani-kapiten-sitija-kompani-uplacuje-10000-funti-za-ugrozene-u-srbiji-clanak-1378287

    И не лупајте јебене глупости, што би реко Оланик. Најбољи фудбалер Манчестера, како у ери Фергусона, тако и у читавој историји клуба је Кристијано.

  12. What do we think of Totnam - SHIT
    What do we think of shit - TOTNAM

    lololo, pobeda. Nisam znao za ovu parolu.

    Danas sam odgledo utakmicu, sad je i glupo nešto komentarisati bitno je da je skinuta kletva sa trofejima i samim teret sa pleća ovih junoša.

    Na kraju nam sezona ispade uspesnija od Liverpulove. :) Samo da se plasiramo u LS.
    I samo pametno da kupuju na leto. Jedan dobar DMC i napadac nam trebaju ko leba.

  13. Ode Luiz u PSG, kazu 60miliona funti, ako je istina, onda su najveci idioti, ja za njega ne bih dao vise od 15 milki, precenjen igrac.

  14. Ništa čudno, koliko su dali za Silvu?

  15. 42 milke, ali jebeni luiz, bratee

  16. Ma, boli njih kurac. Nije da nemaju.

  17. Ja procitao negde da je otiso za 50M funti. U svakon slucaju, i to je previse za Luiza.
    Elem, sad komentator rece da je mec izmedju Derbija I QPRa, koji se igra za popunu PL za sledecu sezonu, najskuplji u istoriji, I da ce pobednik dobiti izmedju 80 i 130 miliona funti! Odakle bre toliko? Verovatno se tu podrazumevaja suma za celu sledecu sezonu, tv prava I tako to, ali jebote, 100 milki funti.. I to tim koji nece da pretenduje ni ulazak u evropu.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.