Премијер лига 13/14

  1. Ozil sad sluzbeno potpisao. 48 miliona placen, najveci transfer u istoriji Arsenala, i najvece obestecenje koje je Real ikad dobio za nekoga. Ne razumem samo odluku da ga prodaju...

    EDIT: drago mi je sto je Venger doveo nekog, jer sam odavno navijac Arsenala

  2. + Najskuplji njemac u istoriji. Ja bih bio 5 puta srećniji da je doveo i Ernandeza usput, ne jer navijam za Ganerse, nego oću da se prekine dominacija Junajteda, i da se Čelsi i Siti pošalju u kurac. LPOOL , ARSENAL LEC GOU!!!!!11233457686796

  3. Нема више јаког Манчестера, без Рунија су го курац. Биће ван топ4, као што сам најавио на почетку сезоне. И Свонси су уз курац добили онолико, да није било ван Персија...

  4. Izgleda da je LFC zadrzao suljadina! Odoh se castit' pivom.

  5. Колико ви немате појма о фудбалу кад говорите да ће Јунајтед бити ван топ 4. Тако је и прошле сезоне причано да ће се Ван Перси распасти и сломити ногу а он човек одвео сам до титуле Јунајтед. Иначе...
    OFFICIAL: Marouane Fellaini is now officially a Manchester United player after moving from Everton, squad number to be confirmed.

  6. А где је то Руни када није у Јунајтеду?

  7. ван терена. ја сам рекао шта сам имао, доста је било победа у 96. минуту, непостојећих пенала и хауарда вебова. време је да се обрне круг.

  8. OZIL U ARSENALU JEBO VAS OTAC VENGER ISKEŠIRAO PEDES SOMA

  9. A KOD NAS NIJE HTEO DA PREĐE

  10. I KOJI KURAC SA TIM VENGEROM

  11. Па ван терена је зато што му је Џоунс цар поцепао браду ногом и биће 3 недеље ван терена. Руни је и даље један од најбитнијих играча Јунајтеда а сигурно је да ће бити и један од најстандарднијих ако га повреде заобиђу поготово после онакве партије против Челзија где је показао да је за класу бољи од већине играча и једне и друге екипе, и јер је сам одлучио да остане и још су му навијачи дали подршку, али ок свако има своје мишљење, мени је то незамисливо и потпуно нереално да се деси што си најавио (већа вероватноћа ми је да Војводина узме титулу овде), али видећемо на крају сезоне.

  12. Ja imam utisak da ce Junajtedu da krenu kola nizbrdo otkako je otisao Ferguson. Nije Mojes dostojan naslednik. U stvari, malo ko jeste.

  13. Sećam se ja kakav je Mančester bio pre Fergusona, skroz druga ekipa.

  14. Popušite mi kurac svi, nismo nikoga kupili osim Felainija koji nam i nije potreban i jebem se sa majkama svih nadležnih ljudi u Junajtedu, vratiće se Runi i osvajamo ligu, sisajte nam kurac. GLORI GLORI MEN JUNAJTED

  15. A ni za Felainija nisam siguran, a i boli me kurac, osvajamo svejedno. Sisajte nam kurac svi koji ste dobro obavili ovaj prelazni rok.

  16. I Lukaku je u Evertonu.

  17. I izgleda da je Koentrao prešao na pozajmicu kod nas, koji kurac Mojese. GDE JE FERGUSON HOĆU DA ZAPLAČEM

    Ni Hereru nismo doveli.

  18. Manco, koji ti je, sta si se napalio?

  19. Dobro je Mančo..

    I ja mislim da će opet Utd da konkuriše za titulu. Uvek ma koliko krš tim imali, bili su tu negde. Setite se samo tima kad im je Siti uzeto tiulu u produžecima.. FUJ

    Mada je sada drugi trener, valjda neće uspeti da usere sve ono što je gradjeno decenijama, nije Čedomir Janevski seo na klupi jeboteživot.

  20. A terajte se u kurac, mnogo sam se iznervirao.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.