Премијер лига 13/14

  1. Siti pravi decu Junajtedu.

  2. Arsenal jebe kevu u PL. Fakat je Venger dobro sastavio ekipu

  3. Замисли стварно Арсенал освоји ПЛ лоооо, или Тотенхем. Ливерпулов сан се распршио као мехурић од сапунице.

  4. Prerano je za pricu o tituli, tek 5 kola odigrano. Moj favorit za titulu je Siti, imaju sjajan tim, a poceli su i da se uigravaju sto su oni papci iz Junajteda osetili na svojoj kozi veceras.

  5. Au bogme rastavi Siti Djavole..
    Kako igraju jebli mame svoje. Po meni glavni favoriti za titulu.. Junajted bogami tone. Sad da li je to neko privikavanje Mojesa koje se mora istrpiti da bi sve bilo kako valja ili jednostavno nije dorastao za trenera MU jedino će vreme da kazuje
    Za Arsenal će pravo merilo biti Svonsi u sledećem kolu. Pa posle toga idu par slabijih utakmica a onda Liverpul i Junajted.. Ako to preguraju fino, more bit svašta..

  6. Svonsi tradicionalno ne čeži Arsenalu ako to uspiju pregurati onda se može desiti svašta. Ne znam da li ste primjetili ali Everton do sad je jedina neporažena ekipa, oni bi se itekako mogli uključiti u borbu za Evropu.
    https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q71/1236519_769270486446503_2012615691_n.jpg

  7. Koji rekord?
    Inace, liga je krenula da se odmotava onako kako se ocekuje - MU velike meceve vise nece dobijati, Luzerpul krenuo blize mestu koje im pripada. Malo je iznenadjenje da je Totenhem ima dobru seriju, ali to je samo zato sto nisu igrali protiv velikih klubova, gde njihov seoski mentalitet i kompleks nize vrednosti nije mogao doci do izrazaja. Brzo ce i takvi mecevi, pa ce i oni krenuti nanize. Evo u sledecem kolu gube od Celsija kod kuce, nema greske.

  8. Koji rekord?

    Baloteli je juce promasio prvi penal u karijeri. Odbranio mu je Rejna.

  9. Da, ali kakve to veze ima sa Remzijem?

  10. Pa bila je ova fora kad je davao gol jednom godišnje, sad je već postala sranje.
    http://i334.photobucket.com/albums/m438/067yjonesd1/ramsey.jpg

  11. Evo moja neka zapazanja. Mislim da ce Arnautovic u Stouku da jebe. Odigrao je jednu ipo tekmu i vec se vidi da je bolji od celog veznog reda tamo.
    Ozil je klasa, i to se vidi iz ove prve dve tekme gde ima 4 asistencje. Arsenal ce sa njim dobiti na centarsutu i mislim da ce Arsenal ove godine da igra mnogo ozbiljniju ulogu u premijer ligi, i tu pre svega mislim na tekme sa pretendentima za titulu..
    Liverpula je po mom misljenju usraao ovaj pocetak i mislim da im je max 6. mesto.
    I za kraj, Murinjo mi nije jasan sa onim ostavljanjem Mate na klupi. OK, on je rekao da mu je Oskar desetka,al brate mili, ne mora oskara da izvadi, kad mu ladno igra onaj Surle svaku tekmu.. A Mata je za Surlea tata mata. Celzi ima dobar vezni red,al u napadu ocaj. Tores taman poceo da igra,ovaj ubacuje polumrtvog Etoa u prvih 11.. I nije mi Murinjo jasan sa kombinovanjem stoperske linije. Jednu tekmu Kejhil - Luiz, drugu tekmu Luiz - Teri, trecu tekmu Kejhil - Teri..
    Totenhem se do jaja pojacao, i fala bogu pa su pustili Bejla jer od njegovih para su kupili 6,7 sasvim solidnih igraca na koje ce racunati bar 3 godine.

    A sprdnja za Remzija je da kad god on da gol, neko umre. Tako je bar bilo do prosle sezone. I onda kao, on dao gol, i umro je Balotelijev niz nepromasenih penala.

  12. remzi se rasplinuo ove sezone.everto uvek na pocetku igra dobro,pa kasnije posustane.tako je i arsenal radio.prvih 6-7 kola prvi,pa posle padnu.

  13. L@ki

    Замисли стварно Арсенал освоји ПЛ лоооо

    Шта фали? Боље они, него Челзи или неки Манчестер. Овај поредак би био по мом укусу на крају ове сезоне: 1. Арсенал 2. Сити 3. Челзи 4. Ливерпул 5. Јунајтед 6. Тотенхем. Али мислим да титулу узима Сити или Челзи. Док се за Ливерпул надам да ће повретком Суареза и мало касније Кутиња, успети некако да играју довољно добро да заврше у прва 4.

  14. liga je zajebana, ima da se prosipaju bodovi na sve strane. Arsenal ce da ih prospe protiv labudova, Spursi protiv Celzija i eto, 5-6 timova ce da budu na bod razlike.

    siti na titulu, realno su najjaci, celzi je mogao mozda da im bude konkurencija, ali je Murinjo uzeo da jede govna i uopste ne dominiraju utakmicama.
    Spursi su se pojacali do jaja, ali igraju ko kurac, usralo ih je da dobiju sve ove utakmice do sad, mada, ako se uhodaju i sva ona pojacanja uklope, mogli bi da kidaju, ali sumnjam da ce.

    liverpul ko liverpul.

  15. najgore je kada covek navija za zvezdu i za liverpul...al pre smo bili dobri...liverpul sklepao solidan tim...imaju vise sansi da budu medju prva 4 nego prethodnih sezona,al tesko,ostali su isto jaki ko zemlja.za 4to mesto ove godine borba kao i prosle.

  16. neko davno rece, treba da si zestoki mazohista da navijas za liverpul.

  17. najgore je kada covek navija za zvezdu i za liverpul

    .....

  18. Ipak je gore kad covek navija za zvezdu i ljancester. Narocito od ove sezone, kad ce i ljancester da fula kao zvezda.

  19. Kakav mag Rodzers, pustio djavole da se ponadaju da su bolji, uzeo im 3 boda, pustio ih u ovom nebitnom kupu, sabio ih u 16 cisto da vide sta ih ceka u drugom delu sezone, i otisao... Mora Suki da poradi na sutu loma, ne moze ovako..

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.