Премијер лига 13/14

  1. Нешто нема љанчестероваца да се јаве на теми, да прокоментаришу игру својих љубимаца... :)

  2. Bvdlga, koji Traore, ćorima? :D Da nije onaj što je osvojio s Liverpulom LŠ? :D
    Ja nemerem dočekati povratak Kutinja, mora igra da bude malo kreativnija ako ljudi stvarno misle da pucaju na top 4. Mozes stvarno mnogo solira, i kad bi to popravio, bilo bi preljepo. U suprotnom - klupa. Staridž mađija oduševljava. Sujo se vratijo u velikom stilu i to je odlično. A Hendersona na pozajmicu u Norvič, PA NEKA TAMO BUDE MENTALNO ZAOSTAO, PIČKA LI MU MATERINA ONA DAUNINGOVSKA, ovaj, daunovska!
    Ali Sisoko bi trebalo da igra, kao i Džonson čim se vrati, a za štopere Škrtel i Ture. Što ti reče, Sako na klupu dok se potpuno ne ukiklopi. I ona ključna mana da nekako nestane - NE GUBITI JEBENE BODOVE PROTIV JEBENIH NORVIČA, VESTBROMVIČALBIONA I OSTALIH KOJEKAKVIH PIČAKA MATERINA! E, onda uzimamo titulu. Šalim se, u top 4 smo.

  3. Ma Mančester realno ima inferioran vezni red, to je samo Ferguson mogao da ukombinuje u razbijačku ekipu. Nekako da se odgegaju do zime pa onda da dovedu Nekog Rojsa di Ljajića da ih malo razdrma i možda nekog valjanog levog beka jer Evra nestaje.

  4. Koliko sam zabagovao. :) Mada bi mogao i Djimi da se vrati!!! DJIMI VRATIII SEEE, I TI DJIBRILEEEEE, VLADIMIR SMICERE, SINAMA PONGOLE I MILAN BAROOOSEEEE!

    EDIT: Bilo bi do jaja kada bi se Arsenal i Liv borili za titulu, Utd bio treci, a cetvrti Sautemtpon, a Totem, Celzi i Siti da izvise!

  5. Јебеш све, ал' мени је Хески био најдражи. Чамуга она тешка, к'о с плантаже да су га довели, није јеб'о живу силу. Баш сам га волио. Шта је с њим, игра ли још гдјегод?

  6. Igrao u Vili, a otisao je daleko negde, ko zna gde...

  7. Heski je isti fazon k'o i Borha, gotivim takve igrače. Eno ga bleji u Australiji.

  8. borha je nikakav igrac.boolje riksu da vuce,nego fudbal da igra.

  9. Hahahaha dobro zaduženje. Mislio sam isti tip igrača, ne kvalitet.

  10. Мојесов проблем за сада је што не уме да ротира играче које има, Ферги је у томе био Бог и зато је Манчестер био најконстантнији тим у лиги годинама. Буквално није било меча који би почела иста постава, а неретко је мењао и по пет, шест играча. Мојес користи исте играче углавном, а и кад направи промену, направи погрешну. Као што је сада убацио Батнера/Бутнера/Битнера (како год) уместо Евре и Еванса уместо Видића (можда су биле неке повреде ове двојице, али нигде то нисам видео). Видић и Рио су му штопери од почетка и види се да не иде, Еванс и Џоунс би морали чешће да играју. Ја прижељкујем више минута у тандему за Видића и Еванса. Фердинанд већ годинама није онај исти, али ове сезоне се то највише примећује јер ни Видић више није онај стари да може да игра за обојицу. Треба имати стрпљења за Мојеса ове године, Ферги је знао играче у душу, тачно је знао који му кад треба и за шта. Мојесу ће бити потребно још времена за то. Надам се само да неће бити мечева као овај против ВБА, јер ће му се озбиљно дрмати фотеља.

  11. lose su i transfer odradili.treba jedan kreativac.a i taktika bi trebala da se menja.

  12. Hoce neko da mi objasni poentu ovog Njukasla, sa Francuzima? Jebote, zamisli da jedan, fazon Lorien igra PL, pa normalno da bi duvao kitu... U Francuskoj je prvi onaj koji ima najmanje Francuza poslednjih godina, izuzetak je ja mislim Marsej, ili Monpelje, ne mogu tacno da se preracunam u glavi... Nekada su mi bili kul ekipa, sad mi bas idu na kurac.

  13. Pa bem li ga valjda je poenta da napraviš koloniju igrača iz jedne zemlje.. To su često radili menadžeri
    Arsenal - francuze
    Čelzi - Portugalce ( u onoj prvoj Murinjovoj eri)
    Liverpul je nekad drkao na Špance, sad ih svi dovode.
    Arsenal sad traži švabe. Ozil, Podolski, Metz još kad bi došao Draxler ili Rojs i eto lepe kolonije. :)

  14. Pa da, ali koloniju dobrih igraca majku mu, a ne polovnjaka? :D

  15. Šta znam, meni nisu loši bili prošle sezone. Ben Arfa i Kabaje su mi baš dobri igrači. Nisam ih nešto pratio ove pa ne mogu ni da govorim. Doduše naleteli su na ove zajebane karamelice, Lukaku je izgleda životinja.

    Valjda neće ispast, uvek su mi bili gotivni, pa i kad su imali Bartona i Kerola.

  16. Po meni, Ben Arfa i Kabaje jedini i valjaju tu.. Debusi, Popusi i ostali, katastrofa... Ajde ovaj Remi i moze da prodje... Ne verujem da ce pored zivog Sanderlenda da ispadnu, ali ce biti tu, na 5 bodova od zone ispadanja realno...

  17. Pa i treba da ispadnu kad su od ekipe kojoj je falilo 4 boda da igra LŠ pre dve godine došli do toga da se bore za opstanak.. Ja se iskreno nadam da će Stoke šugavi da ispadne, pun mi je kurac te ekipe. Mada neam pojma.. Ovi Noriči, Hulovi i Kardifi se dobro drže.

    Biće ovo zanimljiva sezona, ne verujem da će se iko odvojiti a konkurencija je paklena..
    I za opstanak i za titulu..

  18. Ispada Kristal Palas, i on igraju poprilicno lose.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.