Премијер лига 13/14

  1. Jeste, ali Junajted ne treba da gleda Liverpulov raspored, nego Evertonov i Njukaslov. LO LO

    Voleo bih da osvojimo titulu čisto da se Margaret Tačer okrene neki put grobu pre neko što se raspadne.

  2. Да, а Ливерпул треба да гледа своју одбрану пошто кад год им дође екипа са исто јаким нападом увек киксну јер им се игра базира на константном нападању (што је добро) да не би морали да се бране јер би Шкртел направио 5 пенала за полувреме ако буде играо кад данас, дивљак је вукао и своје и туђе играче за дресове целу утакмицу.

  3. Poceli liverpulovci da se javljaju sacemo da se pickaramo ...

    dobili ste jebeni totenhem dok su se raspadali u najgorem kurcu(jeste da mi nismo ni u tom stanju mogli al dadose 2 najuserskija gola jebena) i nas isto kad smo bili u kurcu i to onaj smrdljivi gol i to na enfildu gde ste realno favoriti tako da bodove od norvica i kuraca mozete da nabijete u kurac ,sace da vas odvale favoriti pa da se vratite gde vam je mesto ,poceo i dzerard da se kurci po medijima ali ce kurcinu da popusi uskoro ,a postovao sam ga ,suarez se sad pravi fin moze mu se jer roka ko vanzemaljac ,samo da ne pocne da grize opet,vidim porede ga sa sirerom i anrijem kao najbolji igrac ikada u premijer ligi ,o tim kompleksima liveprula i arsenala govorim,celzi ,pa ajde da kazem i siti u skorije vreme je dobio titulu pa se smire malo ali ova 2 ranije navedena toliki bol imaju da im se sad zestoko digao kurac ,ali sve ce to da se smiri kad pocnu packe da se dele...

    E sad objektivno misljenje je da je siti najjaci tim realno imaju klupu bar 1,4 puta jacu od prvog tima junajteda,plus nije pelegrini majmun ko onaj ,tako da mogu bas mnogo ,jeste da su vestacki ali mi povodom toga mozemo samo kurac da pusimo ,arapi mamu vam jebem

    celzi je jadan,prava rec je jadan,imali su dosta srece u mnogim tekmama ,spasavao i matori lampard i teri glavudzom ,ali bez napadaca ne mozes da ga jebes ,igraju najodvratniji fudbal ubedljivo ,ali ne brinem posto murinjo ima neogranicen budzet i sad ce da kupi neke dzekson martineze i kurce kao i sve klince koji valjaju cisto da drugi klubovi ne dobiju nesto

    Arsenalu se najvise digao kurac a realno i njih je sralo,i oni ce sad protiv jacih da igraju i gubice bodove ,da se nije remzi povampirio i oni bi kurac dobili ,isto vazi i za zirua ,nemaju klupu ,popusice i oni karinu uskoro ,mada i matorom vengeru se mnogo kurac digao i oni ce sad da trose pare sa nekom nadom ali opet ce dobiti kurcinu

    Liverpul isto mlatio nejaku divljac tipa noric sad ce da prosipaju bodove ,da nije nerealno suareza (mamu mu jebem) i vi bi se druzili sa nama oko 8. mesta ,ne moze da ga jebes dovedes jaga aspasa i oces kurac,mada staridz je pakleno pojacanje sto jes jes,ali dali ste i malo bogatsvo za jebenog crnju sakoa , ko da ste celzi jebem mu mater,uz pojacanja vazi isto ko za arsenal postoji neka sansa ali slaba valjda videcemo kad se obrne krug pa negde u martu eventualno moze da se prica o pozicijama

    Ako ne moze da osvoji moj junajted ,a ni everton ni soton sto je realno ,onda neka ga uzmu jebeni arapi kako god to zvucalo najjaci su jebiga ,takav je fudbal postao ,pa onda celzi iako se ne zna koji klub vise mrzim ,jeste posle junajteda liverpul najveci pa arsenal ali toliko su digli kurac, prvenstveno mislim na navijace ,da bih vise voleo da oni ne osvoje nego da moj junajted osvoji(ovde sam ko kompleksas najgori hah) samo da im se spuste kurcici ,dakle DZERARD NE UZIMA PREMIJER LIGU DOK JE ZIV , A ARSENAL TROFEJ BAR DO SLEDECE DECENIJE JEBO VAS PROFESOR DA VAS JEBO KURAC JE MOJ PROFESOR

    E tako :)

  4. Какав хејтерски пост лоло АЛО БРЕ

    говњиво Јединство ака Рефери Јунајтед ове године неће ни у ЛШ, нема више Фергија и чувеног Ферги тајма у коме сте узимали пола бодова, нема више притиска на судије и Хауарда Веба да вас помаже, бићете опет оно што се били - просечан енглески фудбалски клуб. Дако вам оде Руни мађија борићете се за опстанак ко газеле у савани. Видара и Рио ускоро одлазе у пензију, немате чему да се надате пропадате лагано ко муда кроз поцепане гаће. Е тако :)

  5. Junajted 13 titula , liverpul 0 titula sa sve najprecenjenijim igracem ikada -dzerardom

  6. Zvezda i Liverpul. Dva kluba, ne zna se koji je u većem kanalu bio ovih godina i opet sam ih pratio i navijao za njih.
    I vreme je da oba pobede. Pogotovo Liverpul da se popiša po ostalima.

  7. Па кад нисмо инстант навијачи. Мора да се биде уз клуб кад је најтеже. А то за титуле, то што је Премијер лига променила име не може да избрише све наше титуле. Па и име ЛШ је промењено па се Звезди рачуна титула првака Европе (и касније света).

    Стиви је родитељ, то да је прецењен си прочитао код Фергија у књизи :)

    Не у реду је, РЕФЕРИ ЈУНАЈТЕД..бљак.

  8. Koji je ovaj Armin paćenik nevera. Pa jebote ako ne moš da skapiraš igru koju su pojasnili bogovi sredine terena Stivi Dži, Skols, Lampard, pa čak i Ćavi , Ćabi Alonso , možda i Inijesta, onda mrš u kujnu sa ženama. Čuj Stivi precijenjen. Nit navijam za Redse, nit išta, ali govnastijeg tima od Junajteda nije bilo nikad čast izuzecima koji su igrali, ili trenirali taj tim.

  9. NAJVECI KLUB IKAD NAMA NE TREBAJU PARE DA MLATIMO SIROTINJU ODE STIVI DZI U PENZIJU SA KURCEM U RUKAMA A MOGAO JE SA FERGIJEM SVE DA IMA!

    Inace evo vam ga kapiten http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201004/7741/mama-mama-bicu-kapite.jpg

    komedija od kluba ,suarezu odmah kapitenska traka poceli ste ko arsenal svake polusezone drugi kapiten hahhaaahah

  10. Jes se ovaj Armin posro fino al jedno je u pravu.. Puno ste se ponadali za tim koji vuče jedan čovek manje više.. Nemojte odma Džerarda da spominjete i Kutinja, koliko god on bili dobri, objektivno ovaj tim zavisi od Suareza kao što je Arsenal zavisio od RvP'a pre 2 godine.

    Mislim da sledi lagani hladni tuš u vidu čika Silve Negdreda i ostalih manijaka koji ubijaju u derbijima.. Ovo govorim iz iskustva :)

  11. ljudi samo nemojte da pizdite salimo se malo ko ce ako nece liverpul i junajted! samo ja imam toliko tema da vas sprdam a vi ovu trenutnu formu koja ce se podici uskoro hehehheheheheh

  12. Junajted maksimum 3 mjesto.

  13. Jel ti znaš da Džerard nije igrao pa je Suarezu data traka?

  14. pa naravno ali kako vam je suarez zamenik ? kakav je to tim sunce ti ,zamisli sad povredjen vidic i daju traku valensiji haha

  15. i poruka za cigana koji mi je lupio 2 minusa na ove 2 jadne defke ,tema je otvorena da se raspravlja i malo se prozivamo malo se salimo nema potreba za time sto ti radis ,jos jedan dokaz o kompleksima ,dajte ljudi odrastite

  16. ko ce ako nece liverpul i junajted

    Нормално, зна се између кога влада највеће ривалство, синце 1892.

    a imam toliko tema da vas sprdam

    Тема попут, Капитен Енглеске не зна играт лопте и Суарезове капитенске траке лол? Па зна се ко је преузима, само да се опорави. А ТА СЛИКА ЈЕ НЕБИТНА ТАДА ЈЕ БИО МАЉЧИК ПА ЈОШ У ЗАБЛУДИ И НЕЗНАЊУ А САДА ЈЕ ПРОСВЕТЉЕН И ИГРА ЗА ПРАВИ И НАЈВЕЋИ КЛУБ У УК!

    Нама бар утакмице не трају 117 минута и не циганишемо се код судија. Отишао је Ферги и нема више притиска и гледања кроз прсте, следећу титулу узимате 3125 године али у Чемпиншипу и под називом Рефери Глејзерс аџаџа.

    Знам да је кренуло прерано просеравање и да већ следећи меч може да нас врати у реалност али желим да уживам док траје :)

    Edit

    poruka za cigana koji mi je lupio 2 minusa na ove 2 jadne defke ,tema je otvorena da se raspravlja i malo se prozivamo malo se salimo nema potreba za time sto ti radis ,jos jedan dokaz o kompleksima ,dajte ljudi odrastite

    Ау људи јел могуће ово, дај не спрдајте се.

  17. Pa kad imaju klasne igrače kojima mogu dati traki a ne bizgovu Valensiji koji zna da trči pravo i ubaci..

    Zamisli Fil Džons, Velbek, Nani ili Rafael da bude kapiten ahahahah. Zato jadni Ferdinand mora da igra a realno se raspada čovek.

  18. Сад ћу да ти дам два плуса да изнивелишемо, то те неки Скаузер закопо лоло

    ФИЛ ЏОНС - СМОЛИНГ - РАФАЕЛ - КАСАЛИЦА - ОСТОЈИЋ - наставити низ

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.