Премијер лига 13/14

  1. Два комада, Тео је јбг

  2. čist gol poništen Liverpulu, Hart brani Kutinju jedan na jedan, Minjole greši i eto ti 2:1.

  3. Je l' onaj Škrtel lud? Pri svakom korneru vuče igrača za dres, jednom će morati da se sudi penal.

  4. Suki je najbolji trenutno igrac na svijetu, kakve taj igrac lopte dijeli u picku materinu.

  5. AJMO SULJO PREOKRET!

  6. Velika šteta. Em što su promašili par stopostotnih, em ih sudija uništio. Džerard se vraća protiv Hala, a onda još malo pa je i Staridž tu i ja se nadam borbi za titulu.

  7. Реко ја, биће и бод ко кућа. Једноставно прејаки су на домаћем терену, играју са огромним самопоуздањем, везни ред једе малу децу, подједнако добри у нападу и одбрани. Нисмо се обрукали, штавише, поништен гол, и две стопостотне шансе Кутиња и Стерлинга показују да Редси могу да играју и са најјачима и да резултати нису случајност. Има још много да се игра, ако нас заобиђу повреде топ 3 је сасвим реална ситуација. Од титуле нас дели кратка клупа и лимитирани везни ред са Леивом и Аленом који крпе назад све али су у нападу бескорисни.

    И да, Мињоле оно није смео да прими, слепац.

    YNWA

  8. Морају и Ливерпул и Арсенал да се појачају сад на зиму ако хоће титулу. Сити и Челзи гурају ове резултате са пола гаса.

  9. Не бих рекао за Челзи, муче се опасно, нападачи им не дају голове, Мурињо-Сморињо и даље нема муда да нападне ни Хал ко чоек.

    Е да, јесте је ганци овај Суарез, али готивим га опасно, колика је јака та жеља да победи то је просто невероватно, уживање је гледати кад се он онако баца после сваког контакта (не одобравам симулирање али он то ради тако симпатично, да може УЈЕО би неког само да победи), гризе своја муда кад дода идеалну лопту а рецимо чоколадни промаши са 2,3 метра па одмахује главом у неверици наредна четри минута. Краљина.

  10. šta je tačno bilo simuliranje? kad je Leskot napravio penal nad njim?

  11. Ukenjalo junajted da da naravno ,to je taj pobednicki mentalitet koji nosi najveci klub u Engleskoj ,sad je razlika 5 poena ,plus 90% ce murinjo na pickenzi da vas dobije na bridzu ,a ne zaboravite da cete kad tad doci i na old traford ,rekoh ja liverpul se vraca na svoje mesto...

    Sto se tice celzija jadna tekma ,previse su jadni da jadniji ne mogu biti ,golman je morao braniti azarov sut ,provlaci se murinjo ko pica najgora ali nece moci jos dugo,mada pojacace se oni zestoko u januaru

    arsenal nije odigrao lose ,hal se dobro branio ,ali nemaju ni oni spica normalnog

    siti masinerija gazi sve redom ,kompani nenormalan lik ,jos kad se vrati aguero sunce ti

    najrealnije sanse za osvajanje cini mi se da ima nazalost siti ,murinjo ako dovede normalnog spica moze da se umesa jer je picketina ,ostalo ne verujem ,mada nikad se ne zna videcemo...

    P.S. Suarez opet fenomenalan protiv jacih klubova prosto mu ne mogu nista

  12. jesi ti retardiran?

  13. Već smo utvrdili da jeste.

  14. znam da vas boli guza jer je negredo prilicno lepo zafelsirao spoljasnjom onu loptu ali za ime boga nemojte mene vredjati! uzmete neki jastuk sa strane pa vase frustracije iskalite na njemu ,samo vredjate a kurac gledate i tekme i sve ,samo znaju da seru liverpul najjaci ,a ti posto se ne slazes sa mnom si retardiran i glup ,odjebite od mene vise ,tema je za davanje misljenja , i smatram da dosta mogu da doprinesem svojim misljenjem ,a to sto vas guza boli sto je vas liverpul u poslednje 2 decenije kurac ,kao sto sam rekao na drugom mestu...

  15. Mitke pičketino znam da ovo čitaš, dva velika crna točena za 2 gola sitija i pobedu..
    Na stranu sve, Liverpul je zaslužio ako ništa nerešeno.. Nikad ih nisam gotivio, valjda zbog Beniteza, on mi je ogavan uvek bio, ali sada igraju strašan fudbal.

    Arsenalu se vratio Podolski i odmah preokret u rezultatu i igri.. Svako ko dodje u Arsenal u početku šuta sa svih pozicija.. (Arteta, Kazorla,...) ali posle upadnu u onu aj-glumimo-Barsu-sa-pasovima-do-besvesti, jedino Podolski i dalje ne odustaje od šuta sa 16..
    Volkot je takodje tu, 4 gola u dva kola nakon povrede i najava da se izlazi iz krize od 3 meča bez pobede..
    Sada sledi period "lakših" utakmica gde je najzajebanije gostovanje Njukaslu pa sve do 8 februara su uglavnom Kardifi, Sanderlendi i Kristal Palasi.. Tada bi trebalo da Arsenal ima neku zalihu bodova (jer ove godine retko gube bodove protiv slabijih) i spremno bi trebalo da dočekaju Liverpul i ManUtd. 8 tj 16 februara..

  16. U jebote remzi se povrijedio.

  17. Armine, jeb'o te kurac spamersko/nedokazni. Fak of od smaranja sa Liverpulom. I ja sam Junajtedovac, ali si za transfer blama, jebote. Neću da ovo bude Zvezda/Partizan model teme.

    I vi ostali ga ne ložite, jeb'o vas patak.

    Elem, odigrao sam danas 6+ na Siti-Liverpul i kako je lepo krenulo. Da je pravde, bilo bi 9:7 za Siti, da nisu imali paraplegičare u ekipama.

    Odlično kolo bilo, Junajted se propisno obrukao formacijom i ispadima, izvukosmo se na jedvite jade, ali dobro, pobeda je pobeda, makar i onako skrnava i sa činjenicom da smo PROTIV HALA IGRALI MEGA BUNKER 15 MINUTA. Al' jebiga.

    Igrače Evertona na sud za ovu tekmu, blasfemija.

  18. Rezultat nikako ne oslikava stanje na terenu. Liverpul ravnopravan, ako ne i bolji. Da je bilo pravilnog sudjenja i 2-0, pitanje je da l bi uopste Siti uspeo da se vrati u mec. Raduje vidan napredak u igri Liverpula iako su izgubili. Podsecanja radi na Etihadu su razbijeni Junajted, Arsenal i Totenhem.
    Idemo dalje. Dajte Celsi da se igramo!

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.