Премијер лига 13/14

  1. Liverpul je odlično odigrao prvo polu-vreme, dabogda onog linijskog za muda obesili što je digao ofsajd za prvi gol. Ne mož' biti takav slepac.

  2. Da, Sterling cak nije ni bio u istoj liniji trave sa odbrambenim igracem. Stvarno mi nije jasno kako je pomocni sudija video ofsajd.

  3. Ali jebote, šta su promašili sve. Igrao sam 6+, i da je neki drugi dan, kad su svi mentalno prisebni, bio bi to lagano dobijen tiket.

  4. Steta kakve su zicere promasili Kutinjo i Sterling. I potencijalni penal nad Suarezom. Mogao je Liverpul do 3 boda samo da je bilo vise koncentracije u napadu i odbrani. Oba gola Sitija su poklon odbrane Liverpula.

  5. Е сад могу да пишем на овој теми у фулу.

  6. МНООООГО битна победа за Јунајтед. Пре свега због самопоуздања, јер су имали она два, буквално иста, несрећна пораза код куће од Евертона и Њукасла, где нису заслужили да изгубе (мада ни да победе). Писао сам пре дан, два да Јунајтед има јако добар распоред у наредних неколико кола (у односу на тимове који су испред њих на табели тренутно) и да ако вежу још 3 победе из наредна три меча мислим да је Јунајтед поново у игри, али биће зајебано. Следеће коло да се добије уз неки икс на Стамфорд Бриџу и после ће све бити лакше.

  7. Runi ne igra protiv norica ,van persi ni na klupi u napadu kagawa i chicharito ,bice ovo jos jedna kurac utakmica ,sta se desava koji kurac

  8. odvratni vestehm.i treba da ispadnu.

  9. Слажем се. Иначе Јединство се одлично брани за сад.

  10. kakav kurac od poluvremena ,vidi se da panjevi ne mogu nista ,ali opet vise od pola prvog tima ne igra sta za ocekivati ...

  11. usra nas dobro sa ovim velbekovim golom ne bi ga dali nikad ,sad da se odbranimo i odlicno ,sa ovim panjevima ne mozes vise

    inace HADLSTON dao gol sad ce da se osisa posle 3 godine

  12. Na klupi Totenhema sedi neki Milos Veljkovic, 95. god. Ko je bre ovaj?

  13. О том клинцу сам читао у Моцарт спорту пре пар месеци. Има гомила тих наших клинаца што играју по Европи, наравно овде се за њих чује тек кад из затражи Барселона и кад треба да се одлуче за коју реп. да наступају..

    Што се тиче дербија на Стамфорд Бриџу, Челзи је бољи, агресивнији, тешко ће Ливер макар и до бода. Мада би волео наравно. Суарез одсечен, нападамо са неколицином играча, тешко се ту пролази против оваквих животиња у Челзијевој одбрани.

  14. osvojio sa nasim omladincima evropsko prvenstvo.koliko znam,nije ovde rodjen i bilo je cimanja da igra za nas.na svu srecu,odabrao je nas.dobar igrac.sjajna generacija sa pavlovskim,melegom,gacinovicem,poletanovicem i ostalima,da ne nabrajam sada...

  15. Да, ваљда је рођен у Швици колико сам видео на нету. Има један клинац, мислим да игра у Шведској, исто било у Моцарт спорту, мали кида, ови га моле да игра за њихову репку, фазон 97,96 годиште је.

  16. kako se zove taj mali?
    sada sam se bas setio da vidim sta je sa nikolom saricem.go kurac,nista od njega.a toliko su srali o njemu.

  17. Sarić (ili Šarić? jebemliga) je imao neku zajebanu povredu meščini.

  18. saric je.sada sam bas nesto citao,ima je neku povredu.koliko citam nema klub,a zvali ga i hrvati da igra za njih.secam se jos pre kada je dosao u liverpul da je rekao da ce igrati za dansku.samo je bio problem sto danci nikada nisu imali strendzera u seniorskom timu.

  19. Окрену се коло среће за час за фанове Ливерпула, до јуче је Ливерпул био најјачи тим на свету лоло.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.