Премијер лига 13/14

  1. Да цитирам себе од пре 10ак дана

    Ливерпулови навијачи се са правом одушевљавају и сањају титулу првака после две деценије, али ипак морају схватити да им игра зависи од 2 нападача, поготово од Суареза. Јесте он најбољи тренутно, али неће моћи сваку утакмицу до краја сезоне давати по 2 гола имати по 2 асистенције, пошто ће га једноставно ломити чим добије лопту. А осим тога, треба сачекати предстојећи период јер им долази врло зајебан распоред (Сити, Челзи, Евертон па касније и Арсенал)

  2. E jbg. Rezultat ko rezultat. Teski su ovo mecevi bili. Nismo uzeli nijedan bod iz dVa derbija, a zasluzili smo. Najvise su nas usrale sudije. Onaj nepostojeci ofsajd protiv Sitija, pa cist penal nad Suarezom danas. Da su te situacije sudjene kako treba, Liverpul bi imao dva remija, a njegovi protivnici po dva boda manje. Sramota sta se sve ne svira Liverpulu. I jos sudi Hauard Veb.
    Al opet, ove utakmice su dale jasniju sliku za sta treba da se bori Liverpul do kraja sezone, a to je LS. I to je primarni cilj, sve preko toga je bonus. Ekipa je jako tanka sa igrackim kadrom plus povrede Staridza i Dzerarda. Moraju pojacanja u januaru, ne moze ovo ovako. Na srecu, januarski rok je vec tu, a Stivi i Danijel su blizu oporavka. I dalje verujem da mozemo do cetvrtog mesta bez problema, za sve dalje od toga, videcemo.
    U pobedi, kao i u porazu YNWA!

  3. Ливерпул је игром у ова два меча заслужио бар бод-два. Али добро, није да су ово просути бодови, јер тешко баш да неко рачуна на сигурне бодове на Ситијевом и Челзијевом стадиону. Поготово без Џерарда и Стариџа. А видећемо их и на Енфилду.

    ЗНЊА!

  4. Ladno i Stevan stavio na kraju YNWA! Ovako se navija za klub, decaci i devojcice.

  5. Kako se kolo (ne TUre) okreće jeboteživot.. Eto Liverpul je samo dva boda ispred Junajteda. Glupo je uopšte pričati o tome kako je Liverpul već izgubio šanse.. To je užasno dobra ekipa kojoj fali igrač ili dva (po meni zadni vezni i krilo neko) i ako se kvalitetno pojačaju sigurno će ostati ostati u borbi za titulu, a i ovako mogu mnogo toga..

    Arsenal je preživio Njukasl i osvojio vredna 3 boda.. Nadam se da će do duela sa Liverpulom pobediti sve utakmice (Kardif, Vila, Fulam, S'ton, Kristal Palas) što je sasvim moguće. Uz moguće kikseve konkurenata bilo bi lepo da se odvoje na 7,8 bodova pa onda natenane i bez tenzija dočekati velke timove.. Što se tiče pojačanja, govori se o špicevima, jer Žiru mora da ima bolju konkurenciju od danskog hrasta... Mada, Podolski i Volkot komotno mogu da igraju špica tako da ništa nije pod moranje..

    COYG!!

  6. sunshine
    Kako se kolo (ne TUre) okreće jeboteživot.. Eto Liverpul je samo dva boda ispred Junajteda.

    O tome sam ja pricao jos pre 2-3 kola plus dolaze na old trafford ,mnogo im se kurac digao eto vam sad uzivajte.

  7. Бог те и распали Тотенхем је на 34 бода са Јединством. Какав тетралол од лиге. Жао ми је свих добрих људи који воле фудбал а немају СК канале.

    Да нас судије нису закопале у ове две јако јакооо важено утакмице било би свашта. Добро је и овако, биће још успона и падова, можда још нисмо зрели за титулу али је дефинитивно време за ЛШ. А и долазе нам Грађани и Челзи у госте, ваља им се осветити.

  8. DANAS JE RODJENDAN NAJVECEM TRENERU IKADA A I GENERALNO NAJVECEM COVEKU U FUDBALU IKADA ,USUDICU SE I RECICU NAJVECEM COVEKU U SPORTU IKADA JEDAN JEDINI NEPONOVLJIVI SER ALEX FERGUSON!

  9. jel te zvao na rodjendan?

  10. Sve naj naj naj :*

  11. Шта промашише Хендерсон и Кутињо.

  12. Рутинска победа и поприлично досадна утакмица, али је вредело гледати због Суарезовог гола и Кутињовог слалома на крају. Како их је нанизао, прелеп гол би био.

  13. ЛОРД БЕНДТНЕР АААААААААААААААААААА

  14. Milsim da će Junajted lagano da dobije Totenhem, imam neki osećaj.

  15. E serem mi se u osećaj.

  16. Манчестер опет губи на Олд Трафорду. Невера. Опет се показало да Јунајтеду фали неколико играча, пре свега играч који ће да дође до одбране, покупи лопту и крене да организује напад. То данас нису радили ни Клеверли, ни Керик, а ни Кагава, који је додуше прво играо лево. Фали им десни бек, онај Рафаел мало мало па је повређен, Смолинг и Валенсија могу да закрпе некад, али често им се дешавају партије као данас, где су обојица криви за голове. Смолинг за први, Валенсија за други. Фали им нормално крило. Не крило које може само да избори корнер (Валенсија), не крило које има 18 година и онако пилећу грађу (Јанузај), не крило које прво гледа да падне па било шта друго (Јанг) и не крило које не може да повеже 3 добра меча када игра (Нани), и не крило које није крило (Кагава, Велбек...).

    Ево неких мојих жеља, кога би требало да пробају да доведу...

    Организатор - Гиндоган, Коке
    Десни бек - Вокер, Колман, Пишчек
    Крило - Ројс, Педро, Ди Марија

  17. Sve si lepo rekao ,meni je muka više i da gledam ,taman sam se ponadao da se vraćamo 4 pobede zaredjali ,everton pukao 2 ,taman da smo nažalost sad najvećeg rivala totnama dobili pa da krenemo kad top4 oni se jebavaju debilcine,mada i totenhem nije onaj koji je igrao kao kurac ,dobitna kombinacija sa 2 špica a imaju možda i najbolji vezni u ligi posle sitija i celzija ,samo je trebao neki iole normalan trener da to organizuje ,ali nema opravdanja da su kurcina jedna velika,ako ne bude pojačanja onda smo tek najebali ,i mada sam jedan od retkih koji još veruje u mojesa ,mislim da stvarno nema sreće ,voleo bih solsajera da vidim na klupi ,mada se to neće desiti ,daće mojesu par sezona da napravi kako želi ,treba imati strpljenja samo i zadržati runija .

  18. Vama Totenhem nije najveći rival... A što se tiče rivala za poziciju, neće oni bit ni blizu, tipujem od 8-10 mjesta da će da završe. Kolko god mančester bio sranjou, ne mogu oni bit sranjou kolko mogu penala da dobijou.

  19. Je li gledao neko Arsenal? Vidim da je Podolski poceo centralno, pa me zanima moze li on to stvarno da iznese. Izgleda nije nesto posebno odigrao. Mozda jer je tesko igrati tako kljucnu poziciju nakon 4 mjeseca... Mozda je ipak Volkot bolji za to mjesto, jer samo daje golove otkako se vratio.

    I je li igra bila toliko losa da jebeni Bendtner mora da spasava?

  20. Prvi transfer janarskog roka, Hauard Veb presao iz Jedinstva u Celsi, fee undisclosed. Runi neverue, Moes koma.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.