Prijava

Некоме нису куповали киндер јајо кад је био мали.

Dobro, to jeste bedara.

Исте последице као кад ти руше снешка.

On tebi sneška ti njemu kuću sa sve staramajkom, aupičkumaterinu.

Sad se i meni malo uspalilo dupe za kinder jaje.

Sad se i meni malo uspalilo dupe za kinder jaje.

Видиш како утичемо на јавно мњење? :)

Саћу купим још једно! Ако буде неко срање пребићу кера!

Ima neko papirno sranje da se dobije. Garant ce ti to doci.

Саћу купим још једно! Ако буде неко срање пребићу кера!

Отвори га у радњи па не плаћај ако не ваља играчка. Замоташ и вратиш. Или само вратиш.

http://assets.catawiki.nl/assets/2012/12/4/b/e/2/be253950-2022-0130-a9d6-005056960004.jpg
Eво слика с нета, налепницу сам или изгубио или нисам добио уопште, углавном овако треба да изгледа. Има више животиња, ово је нека фока или видра или неки сличан курац.

Дабогда Киндер прошо ко неко српско државно предузеће.

I van fokusa postoji vidno polje. To sto si na pvt sa Rajderom je dokaz.

А крш ми камера на овом телефону, други се нешто сјебо па се гаси сваки час. Немере ова нокиа да фокусира прстен да га јебеш.

Nikad nisam voleo Kinder jajoa, mnogo zajebancije za malo čokolade. Da ture ne znam šta - malo ima čokolade. Igračka izgovor za jevreštine koje štede na čokoladi. Pojedem jedno jaje, pa onda mi tek onda prijede slatko pa moram da kupim jednu ili dve velike Euroblok čokolade da spucam. Štaš kad sam kapacitet - još se u mom kraju priča legenda o detetu koje je sa svojih desetak godina za Vaskrs pojelo 22 kuvana jaja (velika kokošija, i ne računajući ostale obroke). Jedno kinder jaje - bič pliz.

Добио си малу видру у киндер јају

Ово је судбина, добио сам видру на прстену начи женићу је. Бем ти таку судбину...

Пусти ти то "ужас", него иди гланцај ципеле на пачји кљун па вичи да долазимо. Раде ће прасе а ја ракије. Јел јавио ко Видри?

Ako može mene turite pod šator tamo među neke bolje stojeće gospođe od nekih 30 do 35. Hvala unapred, pozdrav famelijima Todorović i Lazić, i sve najbolje u budućem zajedničkom životu od čiče Luksa s famelijom!

http://www.dodaj.rs/f/1c/T3/149h0WyO/slika199.jpg

Одатле теби кинта за та силна јајца, Рајдер спонзор лоло

Prase spremno, tetejac spreman, koverta spremna.

Јел јавио ко Видри?

Питао ја одавно, кае неће.

Одатле теби кинта за та силна јајца, Рајдер спонзор лоло

Па видиш тамо иза пвт хехе.