Prijava

Svejedno, gledaš u ekran...

Pitali su me jednom šta je smisao dobre pogače. Šetah jednom napuštenim rasedom kada me u jednom trenutku zasvrbe oko.Za to sam okrivio UV lampu koju držim iznad nogu insekata želeći da budem obazriviji.Pozdrav upućujem svima koji jedu vegetu a pritom nisu anemični i krv naših predaka beše još jednom prolivena. Neka vam anđeo obasja puteve, vulkanizerova ćerka se penje na kesu čipsa u zanosu

Tražila čipsa preko pogače. И добила га је вулканизерова ћерка. И то је добро. Живети брзо, a hraniti se lako. A bube su verovatno imune na UV zračenje, таква им је судбина. Она их је себи узела...

Mislim da razvoj grudi gorepomenute ćerke ne bi trebao da ima povoljan uticaj na pomračenje saturnovog prstena, ali ipak u neku ruku mislim da će preovladati horusova želja za potencijom. Sve u svemu, loše se piše pravoslavnoj crkvi u urugvaju zbog ukradenih štipaljki tokom drugog svetskog rata

Da bi mogla kasnije sebi i da ih vrati jer ih poklanja svojoj bubi a jedina joj je unuka. Po svakog dođe Raid kad-tad, ali njenoj je došao dan posle slavlja od dva nula u gostima. I sačekala je...

Pobeda u gostima je povoljno uticala na zdravlje predsednika republike Ekvador, iako su u Nemačkoj prognozirali da će Evropska Unija sprečiti krize u Grčkoj, dok se unuk Radine sestre smuvao sa nekom Starletom na Jamajci, Lazar je uhapšen u Slovačkoj zbog posedovanja 512mg droge, kojem je Mesijev deda lupio šamar Šakirinom deveru, a na Kosmetu ništa novo...

Ti kume, ti od kamena, što vidiš...
Za vreme turskog rata, sujeta se stiče, država se pljačka.
Videće se, videće se...videće se!
Ti bik, nosiš se šik, ti nositi glava, a ja sam na njega:
Tako mi svega!
A šta ćemo za večeru???
Pa na giljotinu, da vidimo kakva je to večera, o prokleti Turčinu, jedan,
kume jedan.
Turčinska svinjo!

Dinosaurus kada se probudio još uvek je bio tamo.

Па десило се јер је диносаурус је тако желео. Бар је боље прошао од Турчина на гиљотини. А ко чека, тај и дочека. Само боље је узети пластичне штипаљке од дрвених. Дрвене брзо иструле, ако деси да падне киша на веш. Из тог разлога је парох православне цркве У Буенос Аиресу отпутовао код свог колеге у Монтевидео (Биковић га видео). Мада вулканизерова ћерка и даље не простире веш. Некога чека... Моја прва љубав, мој први пређен мост... А можда спава... Са очима изван сваког зла...

A kada je Kostur Kostić krenuo da skače sa VI sprata,
reče:
"Ma skočiću i sa desetog ako treba!!!"
Pop reče:
"To je previsoko!"

Могли сте да назовете тему "Хајде да изигравамо Рађарда"

mogli smo i sajt da nazovemo urban dictionary

Pa šta se stidiš Foreste, kao sad ovo - ono.
Evo ja ću, ako ti nećeš:
Citat:
JOЗОНИЗАЗАТОРОЗОНИЗАТОР ЈЕ ОДУШЕВЉЕН СУМАНУТИМ МЕТА-МАЛОУМНИМ ТРЕНДОВИМА У ХОЛИВУДУ И ПОЗИВА ДОАЈЕНЕ СРПСКЕ КИНЕМАТОГРАФИЈЕ (ЗЕЧЕВИЋА И НИКОГА ВИШЕ, ПРИМ. АУТ.) ДА КАО АНТИПОД НАЈАВЉЕНОЈ КОМЕДИЈИ СНИМЕ ПОТРЕСНУ ДРАМУ О УСПОНУ И ПАДУ ЖЕЛЕ ЗЕКЕ ИЛИ МАКАР НАУЧНО-ФАНТАСТИЧНУ ДРАМУ О ИЗНЕНАДНОМ ПУТОВАЊУ ЖВАЗБУКЕ КРОЗ ВРЕМЕ, ИЗ МРАЧНИХ ДЕВЕДЕСЕТИХ У МРАЧНЕ ДВЕХИЉАДЕДЕСЕТЕ, И ЊЕНО АДАПТИРАЊЕ НА НОВА ВРЕМЕНА И ПРОГАЊАЊЕ ОД СТРАНЕ РЕЖИМА"

Šta fali?

Па не фали ништа, пре ћу у својој прћији да расипам таленат за скечовање него овде у затвореном кругу

Едит: У затвореном кругу са етаблираним мајсторима где не бих да се намећем :П

Kad pođem u grad, kiše su padale, a ona je izgledala lepše nego ikada, u Paragvaju toplo, ali kiše jesenje, Amazonske šume kiselinom natopljene, navijam za naše klubove po Evropi, ali Grčka je u krizi, a Al Kaida na slobodi, dok šetaju se tako njih dvoje zaljubljenih, neko u sobi gleda TV1000.

mogli smo i sajt da nazovemo urban dictionary

hahaahhahaahah

Sastriži vitice krompriko, oslobodi se kosmatog bremena. Poprskaj jesen i podeli straćatelasti đelato surovo otopljen, prepušten na milost i nemilost žutoći sunca sijenskog trga. Akvadukt je insuficijentan za opervaženost kontrareformacije. Četkice vedutista će poletno poskakivati po notnom međuprostoru nezajažljivo diktirajući tempo pređašnjim meridijanima. Više niko neće jesti čupavce sa tobom, ako ne žrtvuješ parčence zelene salate karmelićanskoj sakristiji. U plišu igračke se kriju tvoje oči. Odatle i samo odatle ćeš ih iskopati ničim drugim do noktom svoje lopate.

znam lika koji zna lika koga je mortus pjanog voz odalamio po fići on preživeo ljudi mislili da je mrtav koliko se odvalio od pića završio u mrtvačnici istreznio se go ispod pokrivača kae ono ladno a ja go jebote imam neku brojku na palcu izašo iz mrtvačnice došo kući ženi najebo kad je popizdela istresla ga komplet obučenog onako uroljanog u kadu i izmlatila oklagijom. posle ne znam šta je bilo

Могли сте да назовете тему "Хајде да изигравамо Рађарда"

Не можемо зато што је Рађард КУПЛУНГ, ми смо сви БОБИНЕ и АЛТЕРНАТОРИ, Олланик је ПУЖ(НИ ПРЕНОСНИК), а кола тера МИТАР РАБАЏИЈА.

Зашто, Митре, гориво сипаш на литре, а Сталоне на галоне?