Prijava

E OVAKO.

Vjerovatno je većina gledala film mamurluk, pa eto dođoh na ideju da otvorim temu na kojoj možemo doći i pisati šta smo uradili noć prije, ili da napišemo anegdote koje su nas zadesile dok smo bili p'jani a da su nam ljudi prepričavali.

Ne mora biti samo dok smo bili p'jani već može i drogirani raznim opijatima.

Evo ja ću za sada da ispričam svoju situaciju od prije neki dan.
Drugov brat slavio 18-ti rođendan, ja otišao i sve to fino. Ja konj pa uzmem onako slamku i sa slamkom eksiram 3 piva 0.5l. Sve to super i pila se neka tekila, votka i tako to. Na kraju se ne sjećam ničeg od nekih 23h, pa do 3h, do kad sam ostao budan po riječima prijatelja.
Sl. dan odlazim do auta na pakringu da nešto ubacim u gepek, i imam šta da vidim, velika limena kanta za smeće u gepeku. Odem do druga i ispriča mi da smo on i ja nosili kroz grad tu kantu i kako smo pričali da nam treba za doma (pošto smo cimeri u studentskom domu). Na kraju mi je i rekao da nas je murija zaustavila, a on i ja zamjenili lične karte, da bi ja odgovarao na pitanja koja su postavljali njemu i tako obrnuto. Na kraju mi reče da zamalo nismo završili u stanici, jedan od drotova nas pustio kad je vidio koliko smo ušikani.

Poslije toga dolazi i treći drug, za kojeg nisam imao pojma da je bio sa nama to veče. Čovjek vadi telefon i pokazuje snimak kako radimo sklekove u pola 3, na sred raskrsnice u glavnoj ulici. I plus pokazuje snimak kako ja ispred pekoteke sjedim na klupi i nakon što sam završio lagano ustajem i vučem klupu za sobom, jer mi "kao" treba za bašte.

Eto, nešto od mene. Da vidim ima li možda neko još sa sličnim iskustvima.

meni je bilo neprijatno kad smo keva i ja bili na selu u gostima kod kumova, a bila seoska slava i izađem ja sa drugom iz sela. Uglavnom inače svaku noć ustajem barem jednom da pišam. I ja ustao, otišo do sobe gde keva spava izvadio ga i počo da pišam po tepihu. Nemam pojma kako se ona probudila uglavnom videla mi je kobaz. Kaže da sam išoro ceo tepih. A inače roditelji misle da ja u životu nisam pio alkohol heh

Јаооо! Ђе ме нађе... Будем ли причао биће исповедаоница. Ај да почнем..

Нека отворена журка у Врбасу, пјан ка летва - ка' и обично - Ждракам две лезбаче, ил су само би неам појма... Јеби га ја наложен оћу да их спопаднем, чупам једну за косу оћу да јој крнем жваку кад друга поче да ме бије, ја дуватим другу кад и ова што сам је држо закосу ме поче млатити.. Доби ја батина, отрзнише ме у року од пет минута.

Имао сам трип да се напијем чучнем код олука и плачем... не знам зашто.

Uh dobro je, nisam jedini. haha
Nisam htio to da mećem u prvi post, ali i meni se to desilo, šorao sam u dnevnom dok je keva spavala. Kako ne znam. Promašio vrata bemliga.

A jedan drug je došao kući ubijen, otišao u wc da sere i ne zna ni on kako, sjeo na onu korpu za veš i srao. Baš bedak.

Једном ми је стара рекла да никад не може да сконта кад сам пјан а кад трезан... А ја брале знао преко зиме са све јакном и ципелама да легнем у кревет. Без да се покријем... Па ти види јел мо'ш бити упадљив.

само да забележим пост да ми остане тема.

HAHAHAHA PINKI ORIDJIJI MAMURLUK BRE!

Kamuflaža je najbitnija.
A znači ti si Šone batina dobio od nekih rava, to je baš bedak.

A imam ja još tih prekida koliko Bog hoće.
Jednom sam otišao kod druga na 18-ti (to prije 3-4 godine), sjeo u 20:30h pod šator, u 21:30h su me izneli. Kažu ljudi da sam se penjao na stolove, napadao pjevaljku. A sve to zato što sam u roku od 15 minuta popio litar lozovače rakije. Konj, jebiga.
Na kraju pošto sam bio od kuće nekih 30 kilometara, spavao kod druga. Ujutru se budim zlo i naopako, sa hlačama i svim spavam u krevetu. Pod šatorom izgubio, telefon, novčanik, patiku jednu. A imam i dan danas sliku kako su me stavili u sobu drugovi, okupili se oko mene, zapalili svijeću i sjeli u krug dok je buksna kružila okolo. Kao bdjeli nada mnom. Kritično veoma.

Što je najcrnje od svega, ja sam takav kakav sam morao ustati kod njega u kući i izaći njegovim roditeljima na oči. Nikad me u životu nije bilo sramota kao tada.

Другар на продиџију изгубио патику, и тако се враћао до Врбаса, без патике и пола мозга. Штета ја нисам тад ишао али контам да би се вратили нас двоица са једним паром патика, до душе различитим. :)

Aj, brate, ima trista tema ovakvih.

slamkom eksiram 3 piva 0.5l

Treba nasapunjati pizde svima koji piju pivo kroz slamku, koji god razlog da je u pitanju.

I kako to da uvek neko pijan radi sklekove na ulici, jebote.

lololo esi naso fon, patiku i novcanik?

Кад је реко сламку, ја мислио на ону капу са две лименке и пију се на сламку, ваљда... Јес и ти то мислио, је ли пинки? :)

Nikad se nisam napijo!

samo su vam barske stolice falile

ни нја не пијем

Добар ти аватар.

Кад је реко сламку, ја мислио на ону капу са две лименке и пију се на сламку, ваљда... Јес и ти то мислио, је ли пинки? :)

Uzmeš slamku, staviš je u pivo, presaviješ sa strane. Nagneš pivo i satreseš ga u roku od 3 sekunde. Meni je rekord 2,8 sekundi pivo od pola litre. Nisam mislio da pijem pivo onako kao žena kroz slamku.

lololo esi naso fon, patiku i novcanik?

Fon nisam našao, patiku jesam, novčanik jesam ali bez para. Bilo je kritičnololol

Meni je rekord 2,8 sekundi pivo od pola litre.

dok drugom rukom namještaš auto na 4 barske stolice