Prijava

jbg,ja bio siguran da je to ta xD

Sad sam hteo da linkujem jednom ortaku definiciju za koju se secam da se zvala "Hormoni rasta", (valjda) i fora je bila sto se to "rasta" naravno odnosi na rastafarijance. Sad nema 'leba da je nadjem.

Trazim defku o susretu sa bivsom, pominje se u njoj kako se potajno nadas da ce biti raspala kao titova jovanka i prsla kao kenedijeva glava kad je vidis i da svakog ceka taj neki susret sa bivsom, zna li iko koja defka je u pitanju?

Che, ima četiri na groblju, mogu da vidim ali ne mogu da ti linkujem.

A ne mozes da vratis? :) Zar je toliko losa bila?

meni treba nesto kao da zezne muza dajte minuse stalno je na vukajliji tako nesto

Nisam više moderator, nisam je ja ni obrisao :)

Au, gde ja zivim... :))) Nema veze, hvala ipak. Sad mi glupo da ja definisem "hormoni rasta" - ono kad nesto-nesto-vutra-dredloks hnjo-hnjo-hnjo...

Ove dve su manje-više loše, oživeću ih na kratko, pa sam vidi...

Ajoj Agilni, bas sad kad nisam bio ovde... Hajde molim te, ako bas nista pametnije ne budes imao da radis jednog dana, ako bi mogao da mi barem na pvt posaljes c/p, ili tako nesto, imas pivo od mene kada dodjes u Okland :)

Trazim defku o susretu sa bivsom, pominje se u njoj kako se potajno nadas da ce biti raspala kao titova jovanka i prsla kao kenedijeva glava kad je vidis i da svakog ceka taj neki susret sa bivsom, zna li iko koja defka je u pitanju?

Zvuci mi poznato al nisam siguran ko je ovo napisao

jebi se, megote
tražim već sat vremena i ne mogu da nađem
sad ako je ne nađem, neko će da najebe

nije vucice al hvala za trud

jebem ti defku
sad sam se stvarno iznervirala
evo, ko nađe, pročitaću mu sve defke, obećavam
i ocijeniti
samo je jebeno nađite!