Prijava

Отворио сам ову тему из сопственог интереса,али мислим да ће помоћи многима.

Пре неких годину дана, ово време, кад сам уједно први пут дошо на вукајлију,причитао сам једну невероватну дефиницију.Тад,кад сам први пут почео да читам дефиниције редом од "Моје бабе" па на даље.Читао сам у недоглед и дошао сам до једне дефиниције која је имала негде 40ак плусева и можда неки минус...

Проблем је у томе што немам појма ни како се зове дефиниција , ни ко је дефинисао...
У дефиницији се ради о следећем: Писац објашњава о томе како је у његовој улици кад је био клинац постајао неки лик који се шетао тако сав чудан и ћутљив, деца су се плашила њега.Онда објашњава како се једном приликом враћао са факултета,сав уморан,неочешљан,прљав и нека деца су се уплашила њега , или тако нешто...Дефиниција је невероватна,описи су сјајни...

АКО НЕКО ПРОНАЂЕ ТУ ДЕФИНИЦИЈУ НЕКА ОСТАВИ ЛИНК ОВДЕ.

ХВАЛА УНАПРЕД! :)

хипнос,Инсолент-Хвала вам ко сестрама!

То је једна од топ 5 дефки на сајту.

Sećam se te defke... Tako je dobra!! :D
Btw... Imadoh pre dva dana sličnu situaciju. Sklanjaju mi se neka mala deca sa puta baš brzo... I vidim da me polu-uplašeno gledaju. Pa kada sam došao do ulaza u zgradu i pogledao se u staklu vrata... Ono, duga kosa, bledo lice, sav u crnom, crni dugi kaput, crne naočare za sunce... Ispijen od nespavanja, pijenja i štrebanja... Pobogu, ko zna šta su pomislili.

Не могу да верујем да си се опет обукао као металац!

Ej! Metalac ti Krisstina! ;p
Ovo je bilo više goth...
Da sam imao tipa "Barbie is a slut" majcu (pocepanu), bio bi više death rock.
http://www.teecandy.com/acatalog/barbie-is-a-Slut_tee_female.jpg
Moram da nabavim ovu majcu!

Њах...
Сви сте ви металци исти.
Чуј, готх...
Цццццц...

Splavaru jedan... Zemunski... :p

Ајм гона кик јор факин ес! :)

Aj lajk tu si ju traj!!

шат а фак ап гајс,дис из нат абоут кикин самбадис ес!

Детс рајт! Најс ван Пеки!

Vat iz dis abaut den? o.0
Evribadi lovz a gud as kiking!

пиро,ју аре спрединг д вајленс араунд.Ноу ,реал,дис поуст из нат абоут спелинг инглиш литерали...

Den aj em lost...
Hmmm... aj toth aj šud hav trn left at Albakrki!
Ok... Aj vil fajnd a poust dat iz abaut speling ingliš litereri!
END IT VIL BE BETER DEN DIS POUST! MAČ BETER!!!
End ju vil ol bi sad, end sej: "Ou, vi šud hav gone vit piro... he is having sou mač fan rajt nauv, end vi are sou bord hir on dis lajm poust!"
End aj vud laf! Hahahha!! Hahaha!! Buhahahahahahaha!!!