Prijava

To mi i jeste cilj, isključivo se ocenjuju defke i samo se glasa za pet najboljih u svakom kolu. Nema nikakvog odabira hoću-neću, jednostavno "za ovu glasam, za ovu ne".

Ja bih se prijavio, iako nisam iskusan u pisanju definicija. Kapiram da cu samo zauzeti nekom mesto.

A možda zauzmeš i dobro mesto? :D

Verovatno me ocekuje fejl, mada cini mi se da imam odredjen potencijal iz proste cinjenice da smatram sebe mizantropom u odredjenoj meri.

Nikola, ako misliš da možeš napisati dobru hejtersku defku ti se prijavi, prvo kolo je ionako turbo eliminaciono...

Slobodna tema? Mogli bi da probamo. Ako cu se uopste prijavljivati za neko takmicenje, ovo bi bilo to.

Inače, cela ideja je potekla od kolege celta, pa mu se ovom prilikom zahvaljujem i obaveštavam da je mesto broj jedan u prijavama njegovo ukoliko ga želi :)

Truleks Krpa
sem ako se ne prijavi džumle takmičara, tipa 150+, ondak ide i mali mujo gde i svi Turci!

Isto tako.

Prijavljujem se. Ali prvog septembra ne moze nista da se pise, tad je koncert.

Dajte po trajni ban ovim što se prijavljuju, pa ću posle na onoj temi da tražim da im se ukine.

Koliko bi takmičara bilo?

Prvobitna ideja je da prvo kolo krene sa 25 takmičara, međutim, nakon pažljivijeg razmatranja mislim da bi realnija cifra bila do 50. Svako naredno kolo počinje sa polovinom takmičara iz prethodnog kola prema ukupnom zbiru bodova, a iz finala izlaze tri najbolje definicije rangirane jednako (nema prvo, drugo, treće mesto). Nagrade će, osim odabranih defki sa takmičenja, biti verovatno i proširene na još po nešto, ali o tom potom...

Ok. Rezervisi mi mesto. Posto ovo nije tema za prijave. He he.

Лепо ми звучи, објављуј тему за пријаве.

Ok. Rezervisi mi mesto. Posto ovo nije tema za prijave. He he.

Smatrao sam da neće ni biti više od 25 autora koji mogu napisati 3-4 mrziteljske defke vrhunskog kvaliteta u kratkom roku, ali sam skontao da je to previše mizantropski stav. :)

Razmišljajte još, tema za prijave se objavljuje u SREDU.

Šta znači "napisati defku u kratkom roku"?
Već si najavljivao pre uz reči "brzopotezno", neće biti valjda neki mali rok od 3-4 sata ili sl?

12 sati za objavljivanje, 24 sata za glasanje, 3-4 kola...

za ovakve defke to je brzopotezno, osim ako si Kurajber :)