Prijava

12 sati za objavljivanje, 24 sata za glasanje, 3-4 kola...

Ok, to je sasvim prihvatljivo.

jbg, ja nisam sposoban da mrzim. život je isuviše kratak da bih ga proveo u mržnji. davno sam došao na ovaj svijet, vrhunac sam već prošao i nije mi još puno vremena ostalo... i kako vrijeme prolazi sve više uviđam da je mržnja ćorsokak, neplodno tlo iz kojeg ni zlo ne može izrasti, osim zla prema samom sebi. volite se, đeco, jebeš to. još jedno takmičenje koje će proći bez mene.

Mrziš takmičenja, eto inspiracije :D

ma sigurno nešto ima što mrziš, makar to bilo i neslano pečenje :)

ne mrzim ja ni takmičenja, volio bih da se takmičim u pravom takmičenju kratežima.

pečenje mi je zabranjeno jbg tako da ga volim svakakvo, čak i neslano :)

Ima i onaj slavni hejt Linkin Parka.
Možda se prijavim. Ima li neki rok za prijave ili maksimalan broj učesnika?

hoće li tema da se zadaje ili će biti po slobodnom izboru?

prijava

Pa ne može neko da ti zada da mrziš nešto :)

ne zadaju se teme, još nisu prijave i nema nekog posebnog ograničenja u broju učesnika

Ovo će verovatno iznedriti odlične definicije. Sjajna ideja!

Thumb_owl6
Igor J.

Pa ne može neko da ti zada da mrziš nešto :)

može, što ne može, u 85 % slučajeva bi se složili... sad bih ispisao šta sve može al' čuvam ideje, hehehehe

Ovo će verovatno iznedriti odlične definicije.

Tome se i nadam najviše. Očekujem da barem deset ubacim u svoju listu omiljenih...

e, Brus, pošto ne znam gde udaram sa poslom, ponekad me nema ceo dan, ne bilo ti zapoveđeno, utefteri me tam' negde ako baš tog dana ne budem u mogućnosti da se prijavim...

bez sekiracije, biće tema dovoljno dugo otvorena

Mislim da je ovo kup za mene, pošto sam umeo često da pišem hejterske defke. Odlična ideja.

e, dobro onda, da se ne sekiram :)

Ја сам мрзитељ, ал нећу имати нета неколико следећих дана и мрзим такмичења тако да нећу да учествујем.

што си кој курац онда писао ако нећеш да се такмичиш лол

Mažem se sjajnim i dalje.