Prijava

Ја сам један кисео човек. Имаћу ово на оку.

Kekekeke Već sam smislio koga ću da mrzim.

што си кој курац онда писао ако нећеш да се такмичиш лол

ШТАТЕ БОЛИ КУРАЦ

Čekaj, da razjasnimo nešto. Mizantrop je termin koji je nastao od grčkih reči misos (mržnja) i anthropos (čovek), i predstavlja isključivo mržnju prema ljudima, pa mi je malo nejasno ovo:

Mrze pojave, mrze stvari, mrze Mrguda iz Štrumfova zato što je mrzitelj, mrze jednu crvenu čarapu među roze muškim gaćama, mrze so jer se ne može odvaditi iz supe i mrze supu jer je neslana.

Pojave, stvari, Mrgud, crvena čarapa, so, Linkin Park nisu ljudi, prema tome želim da postavim pitanje: Da li ovaj kup obuhvata samo "hejt" prema ljudskoj rasi, što se da zaključiti iz naslova, ili sveokupni "hejt" kako je navedeno u uvodnom postu. Ukoliko je ovo drugo, mislim da bi prikladniji naslov bio "hejterski kup" ili "kup mržnje".

Cenim da ovako ne bi Delevri odgovorio...

Steta sto mačkasti nije aktivan.

Tronožac, nismo u školi, mizantrop je sleg za hejtera.

Skoro sve što mrzim, to sam već definisao, ostaje mi samo ono što ne volim, nervira me i ne podnosim, valjda ću uspeti da zamaskiram nedostatak mržnje.

@Tronožac: ne bih da cepidlačim oko naziva, ako želiš prijavi se sa glavnog naloga, ako ne želiš nemoj.

E, a kad će tema za prijave? Da ne očamam.

Do sada nisam mrzeo, definisao sam sleng, idiome, poslovice, atmosferske pojave i ispdak uhvaćen na hladnom ogledalcetu. Tako da verujem da sad kad odvrnem tu slavinu ima štošta da poteče.
EDIT: A i naziv takmičenja me podseća na Mitropa kup, s toga, ja kao zvezdaš ću imati čast da ga osvojim, zvuči jako prestižno.

Nisam čoek koji mrzi, ne leži mi baš to... ono što mi se ne sviđa, trudim se da ignorišem...
al ne bi bio prvi put da se lažno predstavljam prilikom pisanja, tako da, ako uhvatim temu, prijaviću se ako bude mesta... :)

@Tronožac: ne bih da cepidlačim oko naziva, ako želiš prijavi se sa glavnog naloga, ako ne želiš nemoj.

Pošalji mi na PVT koji mi je glavni nalog, imam ih mnogo, pa sam zaboravio koji je onaj glavni glavni.

Tronožac, nismo u školi, mizantrop je sleg za hejtera.

Ok, mada čudan neki sleng.

Ja čisto da dam malo inspiracije, ništa više :)

nemam pojma koji ti je glavniji, ako me razumeš...

Sobzirom da bi mi ovo bio prvi kup u kojem bih ucestvovao, prijavicu se najverovatnije. Imam koju ideju, a jedno vreme sam sa Dzonijem hejtovao tv reklame, pa sta znam, mozda i napisem koju da valja

prijavljujem se i bolje bi vam bilo da me ukljucite sad u pricu

Nije ovo tema za prijave. Ajde otvarajte temu za prijave.

Јел отворено то за пријаве, слабо сам на сајту ових дана, ал ово би воло?

u sredu tema za prijave, imate vreme za razmišljanje jer kad počne biće gusto :)