Prijava

zakljucaj pa otkljucaj u sredu. mene da zajebete necete vise!

alo, mi te smo se prijavili ostajemo u srijedu da se razumijemo

stavih na pogresnu temu:

aaa bruce, nisam video post.

fala. racunajte na mene da se poserem na sta god trebalo.

nisi ti slučajno prvi prijavljen :)

Brus, zašto si Saša Popović pa nas držiš u neizvijesnosti? Puštaj narod da se prijavljuje! :))

dajem fore da se smisle ljudi, nije svejedno za pet dana napisati 4 kvalitetne duge defke, pogotovo kad su ograničene - da ne bi bilo slučajeva odustajanja jer će neopravdano odustajanje biti sankcionisano ovaj put...

Zašto moraju da budu duge? Mogu da se pokenjam po nečemu i u dve rečenice. Eno YeahBatch, na primer, sad verovatno dobija na bingu...

Počinjem sa nabrijavanjem:

jedva čekam da osvojim ovaj turnir jer svi znaju da sam najkvalitetniji autor...šampion bez pojasa, da se tako izrazim.

Iako sam veliki lajker, pobjediću na ovom takmičenju i pokazati svima da se čak i u sferama koje me ne dotiči, mogu snaći bolje od njih.

Oću ja, kaće prijave.
Kako se dobija tema defke, uzgred?

deky, jedan od uslova je da ne mogu biti krateži, malo da promenimo stilove pisanja i damo šansu onima koji retko mogu stisnuti misli u dva reda

mini, nema teme, sam smisli šta mrziš, prijave u sredu počinju, kup u nedelju :)

Pazle, bez tebe ovaj kup jednostavno ne bi bio kompletan, ako me razumeš...

У првом посту не пише ништа о ограниченом броју пријава, да ли има неко ограничење у броју учесника?

И ако нема ограничења зашто шизење са пријавама сада?

da ponovim: za sada nema ograničenja u broju prijavljenih, ova tema služi samo da se skupe eventualne sugestije i dajem šansu da se razmisli o prijavi, odustajanje bez dobrog razloga će biti sankcionisano

deky, jedan od uslova je da ne mogu biti krateži, malo da promenimo stilove pisanja i damo šansu onima koji retko mogu stisnuti misli u dva reda

Nemam problem sa količinom pisanja ni u kom obliku, samo kažem da je moguće. Nešto kao: "Mama, tata, vidite šta ja umem!", "Znamo Dejane, znamo da znaš najbolje.". hehe

Тако сам и скапирао из првог поста, не капирам чему спемовање овде са пријавама. Пријавићу се онда када се отвори тема. Хвала Брус.

ПСЕТО СВЕ ВАС МРЗИМ НАФУРАНА МАЛА 88

neće da čitaju, celt i temu za prijave otvorio samo da stigne na vreme :)

Pazle, bez tebe ovaj kup jednostavno ne bi bio kompletan, ako me razumeš...

Ne razumijem. Objasni molim te.

EDIT: Da li ti to želiš reći da ja nekog ođe naročito mrzim? Možda nekog moda sa krizom identiteta? Ako želiš, onda si upravo pogodio moju temu za prvo kolo.

Ne nego pišeš lepe i dugačke defke, što si tako nesiguran u sebe?

Posle dva zaredom osvojena kupa, obećah da ću jedno takmičenje propustiti. To bi bio DMT. Hvala Pazle ;)
U suštini nisam mrzitelj, ali ima dosta stvari koje mi idu na nerve, tako da mislim da ću moći d'ispoštujem organizatora. I tema je baš trefljena...

ја волим да мрзим без разлога и радим то често.

Ja mrzim diskusije, raspisuj izbore, pa da se i ja prijavim kad neće biti krateža